Skip to content
Home » Deficito deadlifts – kodėl mes juos naudojame ir kaip juos atlikti

Deficito deadlifts – kodėl mes juos naudojame ir kaip juos atlikti

Deficito deadlifts – kodėl mes juos naudojame ir kaip juos atlikti
Hunterio Britto vaizdo įrašas

Kai kuriems tai gali būti sudėtingas judesys – tam, kad traukimo pradžioje strypas nueitų dar pora centimetrų, reikalingas geras apatinių galūnių ir stuburo mobilumas. Tačiau tinkamai atlikus Deficit Deadlifts gali būti nepaprastai naudingas dėl jėgos padidėjimo ir PR ilgalaikėje perspektyvoje.

Ilgesnis traukimas nuo grindų ir papildomas judesių diapazonas (ROM) yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl mes skiriame šį kėlimą savo sportininkams, nes tai dažnai yra silpniausia grandis atliekant traukos pratimus. Su ilgesniu tempimo atstumu taip pat pailgėja įtempimo laikas (TUT) ir padidėja TUT = padidėjęs jėgos padidėjimas.

Dėl padidintos ROM ir padėties nemėginkite kelti tiek daug, kiek tai darytumėte įprastu tempu. Vietoj to pradėkite nuo daug mažesnio svorio – net 50% ar mažiau – ir pirmiausia atlikite judesį. Tada tikėkitės, kad tam tikrai treniruotei panaudosite 60–80 % savo jėgos.

Atminkite, kad esmė yra padaryti jus stipresnius, o ne sužaloti. Taigi, jei negalite saugiai nusistatyti ir traukti iš „Deficit Deadlift“ padėties, kol kas rinkitės kitą versiją, bet išsikelkite tikslą išspręsti problemas, kurios neleidžia jums to daryti, pavyzdžiui, klubų, kulkšnių, blauzdų ir krūtinės ląstos. .

Peržiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame „Invictus“ sportininko treneris Hunteris Brittas parodo, kaip nustatyti ir atlikti „Deficit Deadlift“ traukimus, ir pateikia keletą dėmesio taškų, kad galėtumėte įsitikinti, kad jūsų kėlimas yra jūsų pranašumas.