Skip to content
Home » „Žmonės mano, kad Canelo yra pamišęs“, kad norėtų „Bivol“ pakartotinio mačo, sako reklamuotojas

„Žmonės mano, kad Canelo yra pamišęs“, kad norėtų „Bivol“ pakartotinio mačo, sako reklamuotojas

Autorius Mattas Liebermanas: Rėmėjas Eddie Hearnas teigia, kad gerbėjai jaučia, kad Canelo Alvarezas pametė galvą ir padarė klaidą, norėdamas toliau kovoti revanšą prieš Dmitrijų Bivolą.

Žmonės į revanšą žiūri kaip į pirmąją kovą, kai WBA pussunkio svorio čempionas Bivolas (21:0, 11 KO) dominuoja kiekviename raunde, todėl jis atrodo prastai.

Tikėtina, kad Bivol šį kartą numuš Canelo, nes paskutinį kartą kovodamas matė savo pažeidžiamumą.

Neįveiktas Bivolas būtų galėjęs lengvai sustabdyti Canelo penktajame jų kovos raunde praėjusių metų gegužę, kai jis paleido septynių smūgių bangą, kurios metu meksikiečių žvaigždė atsidūrė ant nokauto slenksčio.

Keista, bet Bivolas pasigailėjo Canelo, atsitraukė ir leido jam išgyventi. Po to Bivolas nusileido, smogdamas Canelo kumščiais, kai tik norėjo, ir blokuodamas grįžtamąją ugnį.

Sirgaliai nori, kad Canelo (59-2-2, 39 KO) pagaliau smogtų Davidui Benavidezui, nes jis padarė tai, ko iš jo buvo paprašyta, nugalėdamas Calebą Plantą ir užsidirbti rungtynes.

Nesąžininga Benavidezo atžvilgiu, kad jis padarė tai, ko prašė Canelo, kad uždirbtų savo metimą, tačiau jam vis dar neduodama kova.

Jei buvo kokių nors abejonių, kad Alvarezas bijojo Benavidezo, tai dėl to, kad jis jo vengė ir nusprendė sužaisti revanšą prieš Bivolą, jis turi žinoti, kad negali laimėti.

Canelo turi sunkesnį siekį prieš Bivolą

„Aš jo to paklausiau, o jis sakė, kad anksti, be jokių klausimų mesdamas kairę ranką, jautėsi atsargus, bet šiek tiek vėliau tai padarė. Daug dirbote Canelo kovoje. Kaip jis atrodė, palyginti su kai kuriomis ankstesnėmis rungtynėmis? „DAZN Boxing“ sakė Chrisas Mannixas.

„Maniau, kad jis gerai atrodė. Atsigręžiu į Callumo Smitho spektaklį [in 2020]ir maniau, kad tai panašu į Callumo Smitho pergalę“, – sakė Eddie Hearnas. „Jis dominavo daugumą kovos raundų, bet negalėjo jo ištraukti.

„Jis tikriausiai buvo šiek tiek nusivylęs kovos pabaigoje. Grįžęs po traumų ir grįžęs po vidutiniškų Canelo Alvarezo metų, bet ypač po operacijos.

„Jam bus malonu gauti dvylika raundų į banką ir daug sunkesnę užduotį prieš Dmitrijų Bivolą, jei galėsime ją įveikti“, – sakė Hearnas.

„Jūs sakote:” Ar galite tai peržengti. Koks jūsų pirmasis žingsnis pirmadienio rytą? – pasakė Maniksas.

„Kalbame be perstojo. Suprantu kiekvieno poziciją. Dmitrijus Bivolas norėtų mesti iššūkį 168 svarų sveriančiame čempionate, tačiau tuo pat metu Canelo Alvarezas suinteresuotas tik nugalėti Dmitrijų Bivolą tokiomis pačiomis sąlygomis, nes tiki, kad tik tokiomis sąlygomis gaus kreditą“, – sakė Hearnas.

„Aš taip pat sutinku su juo, bet suprantu Dmitrijaus požiūrį. Faktas yra tas, kad su [Artur] Beterbievo kova neįmanoma, tai [Canelo] yra didžiausia kova per mylią Dmitrijui Bivolui. Tikiuosi, kad jis priims iššūkį.

Alvarezas trokšta keršto

„Canelo Alvarezas suteikė jam galimybę. Šį kartą tai beveik taip, kaip Dmitrijus Bivolas suteikė Canelo galimybę. Jis labai trokšta keršto; jis yra didžiausias konkurentas“, – apie Canelo sakė Hearnas. „Dauguma žmonių mano, kad Canelo yra išprotėjęs.

„Šį vakarą tai buvo solidus pasirodymas, bet žmonės pavers jį dideliu autsaideriu prieš Dmitrijų Bivolą, sveriantį 175 svarus“, – sakė Hearnas.

„Stebėdamas Canelo pasirodymą šįvakar, jis vis dar labai aukšto lygio, bet nematau vaikino, kuriam sakyčiau: „Tas vaikinas tikrai įveiktų Dmitrijų Bivolą“, – sakė Mannixas. – Ar rekomenduotumėte jam stoti į tą kovą?

„Žiūrėk, aš nieko nerekomenduoju. Man sako, ką daryti, Canelo ir [manager/trainer] Eddy Reynoso“, – sakė Hearnas. „Man bokse nepatinka, kaip žmonės kritikuoja tokį sprendimą, nes tai „per sunki kova“. Ar ne to mes norime? Šįvakar buvo privaloma gynyba [for Canelo against Ryder].

Pralaimėjimas suvalgo Canelo

„Jis laimėjo daugumą raundų. Jis nori pakilti. Kokioje kitoje pasaulio kovoje pamatysite Canelo Alvarezą, kuris sveria mažiau nei 175 svarus? Taigi turime suteikti šiam vaikinui rekvizitus“, – sakė Hearnas. „Šįvakar matėte stadioną. Jūs matėte sceną.

„Jam nereikia kovoti su Dmitrijumi Bivolu. Jam niekada nereikėjo su juo kovoti, bet jis pralaimėjo, ir tai jį valgo kiekvieną dienąir mes turime tai padaryti.

„Ilgą laiką dirbote su Johnu Ryderiu. Kaip manote, kokia jo ateitis? – pasakė Maniksas.

„Jis suprato, kad yra pasaulinės klasės kovotojas. Jis tiesiog nėra toks geras kaip Canelo Alvarezas“, – sakė Hearnas. „Jis patikės savimi. Rytoj jis pabus tuo mėgaudamasis. Mėgaukitės maišymu su visų laikų puiku.

„Antrame raunde jis susilaužė nosį. Nemaniau, kad jis įveiks penktą ir šeštą turą. Jis tai padarė. Jis sugrįžo į kovą ir vėliau laimėjo raundus. Tai buvo fantastiškos pastangos, kupinos drąsos.

„Kartais kovotojai sulaukia kritikos, kad ieško išeities. Šį vakarą nebuvo jokio būdo ieškoti išeities. Johnas Ryderis taip pat įrodė, kad yra pasaulinės klasės kovotojas, turintis daug drąsos“, – sakė Hearnas.

Išgirskite įsitikinę, kad Canelo prieš Bivolą atsitinka

„Gerai atrodo, kad Dmitrijus Bivolas kovoja“, – sakė Mannixas.

„Mes tai gausime“, – pasakė Hearnas.

„Užkulisiuose buvo konkurencinga. Jaučiau, kad Saulius šiek tiek pavargęs. Jis įtikinamai laimėjo kovą, bet Jonas yra itin kietas. Greičiausiai jis nepatikėjo savimi ankstyvoje kovos dalyje, o kai pasitikėjo, boksavosi tikrai gerai, bet dominuojantis neabejotino čempiono pasirodymas.

„Kaip nustebote penktame raunde, kai Johnas Ryderis atsistojo iš savo šūvio? – pasakė Maniksas.

„Aš žinau, koks jis kietas, ir [trainer] jo kovotojai yra neįtikėtinos būklės“, – sakė Hearnas. „Jūs matėte su Džo Kordina praėjusią savaitę. Šie kovotojai yra gerai paruošti, todėl jie išgyvens tas akimirkas.

„Maniau, kad Johnui reikia kuo labiau prisiartinti prie kovos, o kai tai padarė, jis buvo labai geras ir sumanus viduje prieš Canelo Alvarezą. Maniau, kad Canelo atrodė labai piktai.

„Nežinau apie jo rankas. Aš nuolat matydavau, kaip jis žiūri į savo rankas, ir mes turime pamatyti, kaip jos yra, bet dominuojantis pasirodymas“, – sakė Hearnas.

YouTube vaizdo įrašas