Skip to content
Home » Zhang sako, kad Tysonas Fury „nuleis“, nori, kad jis būtų toliau

Zhang sako, kad Tysonas Fury „nuleis“, nori, kad jis būtų toliau

[ad_1]

Autorius Jake’as Tiernanas: Zhilei Zhang sako, kad Tysonas Fury neturi smakro ir „nukris“, jei kitą kartą susidurs su juo. Zhangas (25-1-1, 20 KO) norėtų mesti iššūkį dėl pasaulio čempiono titulo po to, kai šeštadienio vakarą Londono (Anglija) Copper Box arenoje per šeštą raundo techninį nokautą prieš WBO laikinąjį sunkaus svorio čempioną Joe Joyce’ą.

(Mandagumas: Queensberry Promotions)

Zhango kairės rankos galia pasirodė per didelė Joyce’ui (15-1, 14 KO), kurio dešinė akis išsipūtė, todėl ringo gydytojas sustabdė kovą šeštame raunde.

Paprastai neįveikiamas Joyce’o smakras pasirodė pažeidžiamas, nes jis buvo sužeistas antrajame raunde po to, kai Zhangas buvo prikaltas tiesia kaire ranka. Kad ir kaip bebūtų, „Juggernautas“ iš to niekada nebegrįžo.

Joyce’as darė didelį spaudimą Zhangui trečiajame, ketvirtajame ir penktajame raunde, tačiau jo galia nebuvo tokia didžiulė, kokia buvo pastarosiose kovose su Josephu Parkeriu, Christianu Hammeriu ir Carlosu Takamu.

Galbūt viena iš priežasčių buvo Joyce svorio kritimas. Šioje kovoje jis svėrė 256 svarus, 15 svarų lengvesnis nei 271 svaras, kurį jis svėrė ankstesnėje kovoje su Parkeriu.

Zhang nesitaikė į Joyce’o dešinę akį

„Šiandien esu labai susijaudinęs ir laimingas. Kadangi pirmame raunde suskaudinau jį keliais pirmaisiais šūviais, žinau, kad jam nepavyks. Štai kodėl aš buvau Londone [WBO interim heavyweight title] toli nuo jo“, – sakė Zhilei Zhang iFL televizijai, reaguodamas į šeštadienio vakarą pergalę prieš Joe Joyce’ą.

„Nebuvau 100% nukreiptas į jo akių sritį. Nutaikiau į jo smakrą. Norėjau išbandyti jo smakrą, bet jis pateko į akį, todėl taip ir atsitiko“, – sakė Zhilei, paklaustas, ar taikosi į Joyce’o dešinę akį, kai ji pradėjo tinti.

„Tai pradžia. Aš siekiu titulo. Jei mano komanda taip sako, padarykime tai. Galiu eiti bet kuriuo kitu būdu“, – apie norą toliau kovoti su WBC sunkiasvorių čempionu Tysonu Fury sakė Zhangas.

„Taip, jis neturi to smakro. Jis nusileis“, – paklaustas, ar galėtų įveikti Fury, sakė Zhilei.

„Aš vis dar gerbiu jį. Tiesą sakant, po kovos jį gerbiu labiau“, – paklaustas, ar vis dar gerbia Joyce’ą, sakė Zhang. „Jis puikus kovotojas, labai kietas. Jis man darė didelį spaudimą, bet aš atlaikiau.

„Pažiūrėkime, ką Joe Joyce’as nori padaryti. Jei jis nori revanšo, aš čia“, – sakė Zhang.

Mažai tikėtina, kad Fury sutiks kovoti su Zhang, nes atrodo, kad prieš išeidamas į pensiją jis labiau susikoncentravęs į tai, kad uždirbtų kuo daugiau pinigų. Vaikinai, su kuriais Fury kovos, yra Anthony Joshua ir Oleksandr Usyk.

Fury nerizikuos pralaimėti tose pinigų kovose, imdamasis pavojingo smūgio, kaip Zhang, ir baigdamas kaip Joyce.

YouTube vaizdo įrašas

[ad_2]

Source link