Skip to content
Home » William Zepeda vs. Jaime Arboleda „DAZN“ šįvakar – peržiūra ir prognozės

William Zepeda vs. Jaime Arboleda „DAZN“ šįvakar – peržiūra ir prognozės

Autorius Danas Ambrose’as: Nepralenkiamas aukštą reitingą turintis lengvaatletis Williamas Zepeda (27-0, 23 KO) šįvakar stos prieš varžovą supersvoriu Jaime Arboleda (19-2, 14 KO) College Park centre Arlingtone, Teksase. Renginys bus tiesiogiai transliuojamas per DAZN 20:00 ET.

Nežinia, kodėl „Golden Boy“ Arboledoje rungtyniauja su 26-erių pietų letenu Zepeda ir 130 svarų sveriančiu asmeniu, tačiau jiems greičiausiai nepavyko sutikti geriausio lengvaatlečio.

Didelis Zepedos darbo tempas greičiausiai bus per didelis Arboledai, galios smūgiui, kuris nėra žinomas dėl to, kad kovose meta daug metimų. Chrisas Colbertas 2020 m. vienuoliktame raunde sustabdė Arboledą. 2017 m. Arboledą taip pat nokautavo žaidėjas Recky Dulay (11-9, 8 KO).

Geriausias Arboledos pergalės buvo Jayson Velez, Jonathan Victor Barros ir Victor Betancourt Jr.

Nedaugelis reklamuotojų norėtų įmesti savo geriausius 135 svarų sveriančius sveriančius štampavimo aparatus, tokius kaip Zepeda, ir stebėti, kaip jie sumušami. Shakuras Stevensonas neseniai parodė susidomėjimą kova su Zepeda, tačiau Golden Boy dėl akivaizdžių priežasčių nusprendė nedalyvauti šioje kovoje.

Zepeda nori pasiekti pasaulio čempiono titulą, todėl jam reikia įspūdingos pergalės prieš Arboledą, kad jis taptų patraukliu pasirinkimu neabejotinai lengvo svorio čempionui Devinui Haney.

Geriausias įmanomas scenarijus būtų, kad Zepeda būtų išrinktas WBA „paprasto“ 135 svarų čempiono. Gervonta „tankas“ Davisas kitai jo kovai, tačiau tam prireiks ne tik išskirtinės pergalės nokautais šeštadienio vakarą prieš Arboledą, bet ir daug sėkmės.

Tanko Deiviso vadovybė PBC yra labai išranki ir jie pirmiausia ieškos kito varžovo savo gatvės pusėje, prieš pradėdami ieškoti kovotojo, kurio nėra su jais.

Paskutinėje Zepedos kovoje jis dominavo buvęs IBF 130 svarų svorio čempionas Josephas ‘JoJo’ Diazas, įveikęs jį vienpusišku dvylikos raundų sprendimu pernai spalį. Arboleda yra žingsnis atgal nuo JoJo Diazo kovos už Zepedą, bet vėlgi, reklamuotojai nesiruošia mesti su juo geriausių savo lengvaatlečių.

Pilna kortelė

  • William Zepeda prieš Jaime Arboleda
  • Diego De La Hoya prieš Viktorą Moralesą
  • Frederickas Lawsonas prieš Estevaną Villalobosą
  • Davidas Stevensas prieš Marco Antonio Peribaną
  • Tristanas Kalkreutas prieš Jonathaną Lee Rice’ą
  • Roberto Cruz prieš Tyrone’ą Seldersą
  • Caleb Suniga prieš Carlosą Arroyo
  • Dariusas Fulghumas prieš Jay Williamsą

„Tai antras kartas, kai dalyvauju pagrindiniame turnyre savo karjeroje, pirmą kartą raudonajame kampe. Esu toks susijaudinęs ir gerai pasiruošęs šiai akimirkai“, – ketvirtadienį paskutinėje spaudos konferencijoje sakė Williamas Zepeda.

„Sunkiai treniravausi šiai kovai ir ateinu su viskuo, kas ateina šeštadienio vakarą. Pažadu padovanoti gerbėjams įkvepiančią kovą.

„Šį šeštadienio vakarą turime sunkų priešininką ir galimybę visam gyvenimui tapti titulų sąrašu“, – sakė Arboleda apie savo šeštadienio vakarą prieš Zepedą.

„Anksčiau nemačiau Zepedos kovos. Puikiai pasirengėme ir tikimės surengti puikią kovą ir parodyti, ką Arboledos vardas sugeba. Mes būsime pergalingi“.

YouTube vaizdo įrašas

(Nuotraukų kreditas: „Golden Boy Promotions“)