Skip to content
Home » WBO užsako Arnoldą Barboza Jr vs. Jose Ramirez pradės derybas

WBO užsako Arnoldą Barboza Jr vs. Jose Ramirez pradės derybas

Autorius Danas Ambrose’as: WBO įsakė pirmajam Arnoldui Barbozai jaunesniajam ir 2-am Jose Ramirezui pradėti derybas dėl kovos, kuri gali turėti 140 svarų svorio titulą.

Pasaulio bokso asociacija dabartiniam WBO 140 svarų svorio čempionui Teofimo Lopezui suteikia 24 valandas, kad praneštų, ar jis pasiliks jį, ar atleis diržą.

Pagal Mike’as Coppingerisneabejotinas lengvo svorio čempionas Devinas Haney taip pat gavo 24 valandas, kad praneštų WBO, ar jis kovos būdamas 140 metų.

Jei taip, Haney gali kovoti su Barboza Jr dėl laisvo WBO 140 svarų diržo, jei Teofimo jį atlaisvins. Atrodo, kad Devinas pereina į lengvą pusvidutinio svorio svorį, tačiau jį domina kova su WBC 140 svarų čempionu Regisu Prograisu.

Haney’is turėtų daugiau galimybių įveikti Prograis nei Barboza Jr, nes jis yra labiau bebaimis, meta daugiau smūgių ir yra jaunesnis. Tai būtų sunki kova Haney susidurti su Barboza.

Praėjusį mėnesį, birželio 10 d., pergalę prieš WBO pusvidutinio svorio WBO čempioną Joshą Taylorą, Teofimo žiniasklaidai pranešė, kad baigia sportuoti.

Jei jis nuspręs tęsti, jam reikės gintis nuo Barboza Jr (28-0, 10 KO), ir tai yra kažkas, su kuriuo Teofimo niekada nesidomėjo kovoti.

Tai prastos Teofimo rungtynės, nes Barboza jaunesnysis nėra nupraustas kaip Joshas Tayloras ir priverstų jį į šunų kovą, panašią į tą, kurią jis turėjo prieš George’ą Kambososą jaunesnįjį.

Tikėtina, kad Teofimo liks pensijoje, nes kova su Barboza jaunesniuoju nesuteiktų jam didelės algos dienos, kurios jis norėtų gauti pakankamai motyvacijos grįžti.

Buvęs WBC ir WBO pusvidutinio svorio čempionas Ramirezas (28:1, 18 KO) laimėjo paskutines dvi kovas prieš Richardą Commey ir Jose Pedraza po to, kai 2021 m. gegužę pralaimėjo Joshui Taylorui 12 raundų vieningu sprendimu dėl neginčijamo čempiono titulo.

Ramirezas neatrodė įspūdingai per paskutines keturias 2020 m. kovas. Paskutinį kartą jis atrodė gerai, kai 2019 m. šeštajame raunde sustabdė Maurice’ą Hookerį. Tai nereiškia, kad Ramirezas ką nors prarado iš savo žaidimo. Tai labiau atvejis, kai jis niekada nebuvo puikus.

Būtų stebuklas, jei Teofimo nuspręstų išlaikyti savo WBO titulą ir apginti jį nuo Barboza Jr. Teofimo nėra tas tipas, kuris gerai susitvarko su sėkme.

Po didelių laimėjimų Teofimo ego paleidžia aoką, suluošindamas jį kaip virusas, užvaldęs jo kūną, ir jis negali su tuo susitvarkyti. Teofimo yra daug geriau, kai gerbėjai jį skaičiuoja, ir iš jo nieko nesitikima. Jis yra Tyson Fury tipo kovotojas, kuris negali susidoroti su sėkme.