Skip to content
Home » Vasilijus Lomačenko ieško aštrių treniruočių Devinui Haney

Vasilijus Lomačenko ieško aštrių treniruočių Devinui Haney

Autorius Danas Ambrose’as: Vasylis Lomachenko laukia puikios formos treniruotės, kad galėtų kovoti su neabejotinu lengvo svorio čempiono Devino Haney titulu gegužės 20 d.

Buvęs trijų divizionų pasaulio čempionas Loma atiduos svorį ir bendrą dydį Haney’iui, tačiau neatrodo, kad dėl to jis per daug susirūpinęs.

Jis anksčiau yra įveikęs didesnius kovotojus nei jis pats, todėl jam nėra problemų kovoti su žmogumi, kuris neatrodytų netinkamas pusvidutinio svorio kategorijoje.

Lomachenko (17-2, 11 KO) atrodo tvirtas ir lengvai stovi ant kojų, nes ruošiasi ESPN PPV rungtyniauti su nenugalėtu Haney (29-0, 15 KO) Las Vegaso MGM Grand Garden arenoje.

Pasak Chriso Algieri, tai gali būti paskutinis kartas, kai Haney kovoja būdamas 135 metų, nes jis tapo per didelis divizijai, ir jam bus didžiulis išbandymas numesti svorio, kad apgintų keturis lengvo svorio titulus prieš Lomačenko.

Nors daugelis bokso gerbėjų mano, kad Haney šioje kovoje turi pranašumą dėl savo dydžio, jie nesupranta, kaip išsekęs Haney gali priaugti svorio.

Lomai nereikės patirti to paties kankinančio proceso kaip Haney, todėl svėrimo metu jis neatrodys kaip zombis ir kovos metu neatrodys apsvaigęs.

„Jaunystė ir gyvybingumas. Devinui tik 24 metai. Jis nebuvo šiurkštus ir neturėjo šunų kovų. Taigi šis vaikinas ką tik pradeda karą su Lomačenko“, – „ProBox TV“ sakė Claudia Trejos.

YouTube vaizdo įrašas

„Potencialiai karas. Nei vienas, nei kitas žmogus nėra karinis, bet jei kas nori pradėti karą, tai Lomačenko“, – sakė Chrisas Algieri. „Pasilikti išorėje prieš daug didesnį, ilgiau [Haney].

„Spaudos konferencijoje matėme dydžių skirtumą, ūgio skirtumą ir ilgio skirtumą, žinome apie pasiekiamumo skirtumą. Be to, Lomačenko nemenka svorio. Devinas Haney numeta daug svorio.

„Kad gautume 135, kaip Paulie užsiminė ankstesniuose segmentuose, tai tikriausiai paskutinis kartas, kai matysime jį su 135. Ne todėl, kad jis nenori čia pasakyti. Taip yra todėl, kad jis negali čia pasilikti“, – sakė Algieri apie Haney, galbūt paskutinį kartą kovojantį lengvo svorio kategorijoje.

„Kadangi jam tik 24 metai“, – sakė Trejosas apie Haney.

„Ar mes taip pat pripažįstame Lomačenką, kad jis nieko neieško? sakė Paulie Malignaggi. „Gervonta Davis įtraukė rehidratacijos sąlygą su Ryanu Garcia. Šioje kovoje apie tai nieko negirdėjome.

„Štai kur jūs suprantate, Lomačenko yra pavojinga. Tai, kad jis neprašo šių dalykų. Haney paprašė daugiau pinigų. Girdėjau, kad jie jam davė“, – sakė Malignaggi.

„Jis neturi teisės klausti“, – sakė Algieri apie tai, kad Lomachenko NĖRA paaukštinimo A pusė.

„Bet vėlgi, Haney prieš porą metų negalėjo gauti titulo“, – sakė Malignaggi. „Jis vis dar melavo visiems, kaip jį aplenkė Lomaččenka, kai tik siekė neginčijamo titulo prieš Lopezą. Tai tikrai nėra antis, kai kovoji kietesnėje kovoje.

„Tai skirtingos pozicijos, nors Devinas Haney bandė patekti į tą poziciją, o Lomačenko ten jau buvo. Jie turėjo labai skirtingus maršrutus. Lomačenko kovojo su visais“, – sakė Algieri.

„Aš sakau, kad jūs neturite būti jokioje padėtyje. Galite visiškai neigti“, – sakė Malignaggi.

„Turėjome keletą tokių“, – sakė Trejosas.

„Prieš porą metų Haney neigė“, – sakė Malignaggi. „Jie galvoja, kad Lomačenka jį aplenkė. Kiekvienas kovotojas ieško titulo. Jis [Haney] neigė, manydamas, kad Lomačenka jį patraukė į kovą su Teofimo Lopezu.

„Tuo metu, jei duosite tą pačią pinigų sumą ir tokią pat kredito sumą už laimėjimą prieš Deviną Haney arba Teofimo Lopezą. Visi ir jų mama rinktųsi Deviną Haney, nes Teofimo Lopezas tuo metu popieriuje buvo daug sunkesnė kova.