Skip to content
Home » Varikliai – viena ranka ar dvi?

Varikliai – viena ranka ar dvi?

Varikliai – viena ranka ar dvi?
Parašė Nickas Hawkesas

Jei galėtumėte apibendrinti CrossFit idėją vienu judesiu, tai būtų variklis. Lygiai taip pat kaip CrossFit ideologija, kuri naudoja mišrius būdus, variklis yra būtent toks; pritūpęs į viršutinį presą. Tai grožio, skausmo, nerimo ir triumfo dalykas, sujungtas į vieną judesį.

Kadangi esu ilgas šlaunikaulis sportininkas, man niekad nepatiko variklis, kuriame yra tokių atlečių kaip Nicole Kribs (DeHart), kurios giriasi, kad „tiesiog myli variklius, nes man patinka matyti, kaip greitai galiu eiti“. Nors nelabai galiu vertinti jos jausmų, o „meilės varikliai“ nėra du žodžiai, kurie, mano manymu, kada nors turėtų derėti, vis tiek matau vertę varikliuko idėja.

Štai Nichole apšildo savo greitus variklius dar dieną… Pažiūrėkite, kaip slenka jos plaukai? greičio įrodymas…

Tiesą sakant, aš daug kartų sakiau, kad esu pasitraukęs iš privairavimo… na bent jau nuo štangos privairavimo. Štanga priverčia jus į fiksuotą padėtį, kai, jei turite kokių nors judėjimo apribojimų, o daugelis iš mūsų tai daro, štangos naudojimas ir judėjimo standartų laikymasis gali būti problemiškas ir sukelti traumų.

Jei pašalinsite štangą iš lygties ir išmestumėte dogmatinius judėjimo standartus, mes galime maksimaliai padidinti variklį kaip įrankį ir sumažinti sužalojimų skaičių. Be to, atlikti 21–15–9 „Thrusters“ su dviem 45 svarų hanteliais yra daug didesnis iššūkis nei bet kokiu atveju 95 svarų sveriantis ant strypo… Nedvejodami pabandykite pakeisti savo nuomonę 🙂

Vienos rankos Kettlebell Thruster

Sveikinimai vienarankiam virdulio varikliui! Tam iš tikrųjų galite naudoti hantelius arba virdulį. Man patinka, kaip virdulys suteikia jums galimybę išlaikyti pec įsitraukimą dėl to, kaip jis yra pakrautas; Jūs tikrai galite jį susisukti į save, nes svoris pasiskirsto kitaip nei hantelio ir remiasi į dilbį. Manau, kad sportininkas turi būti labiau susijęs su virdulio varikliu, o su hanteliu gali būti šiek tiek aplaidesnis.

Jei jums sunku išlaikyti įtampą viso judesio metu, pastebėjote, kad pasislenkate, kai vienašališkai apkraunate, arba jei važiuojate virš galvos su vienu virdulio varpeliu, kyla baimė arba skauda pečius, kai kurie.Proto raumuo“ gali būti tai, ko jums reikia… Patikrinkite: Proto ir kūno jungties kūrimas vidinei pečių sukimuisi kaip pavyzdį, apie ką aš kalbu.

Vienos rankos privairavimo mechanizmas yra puikus pritaikymas prie standartinio privairavimo įrenginio dėl kelių skirtingų priežasčių ir šios priežastys galioja, nesvarbu, kokį judesį pritaikote.

Vienašalis darbas

Dauguma judesių, kuriuos atliekame „CrossFit“, yra dvišalio pobūdžio, ir atrodo, kad tai beveik sumažinimas arba modifikacija, kai kam nors, turinčiam peties problemų, tenka naudoti vieną ranką ar koją. Tai gana trumparegiška. Galbūt, jei bus paskirta daugiau vienašalis darbas traumos nebūtų. Tik dvišalių ir fiksuotų judesių naudojimas su štanga leidžia arba verčia sportininką pereiti į kompensavimo schemas. Šioje situacijoje naudojant virdulį užtikrinamas natūralesnis susijusių sąnarių sukimasis ir judėjimas.

Vidurinės linijos darbas

Tai atitinka vienašališko darbo idėją, bet manau, kad jis nusipelno atskiro taško, nes jis toks svarbus. Naudodami vienpusius judesius arba netolygiai apkraudami kūną, suteikiate savo kūnui galimybę panaudoti įstrižus ir kitus audinius, kuriuos reikia įjungti, kad būtų išvengta sukimosi ir iš tikrųjų sukurti sukimąsi.

Trūkumai atskleisti

Tiesos sakytojas. Vienos rankos virdulio variklis atskleis jūsų mobilumą arba jo nebuvimą. Silpna vidurio linija? Atidengta! Silpna pečių struktūra? Atidengta! Prastas krūtinės ląstos mobilumas? Atidengta! Ar tu tiesiog silpnas? Atidengta! Šio judesio gebėjimas parodyti jums, kur yra jūsų trūkumai, yra neįtikėtinas.

Esame funkcionalios būtybės, kurios turi sugebėti naršyti įvairiapusiame kraštovaizdyje ir nuolat besikeičiančioje aplinkoje. Pasirinkę naudoti vienašalius judesius, tokius kaip virdulio variklis, padėsite pasiruošti nesubalansuotoms kliūtims ne sporto salėje ir realiame gyvenime.

Vienos rankos kaklelio treniruotė

Žaisti su virdulio varpeliais… Norite smagios treniruotės, kurią būtų galima atlikti vienu virduliu?

Kas 60 sekundžių (dešinė ranka nelyginėmis minutėmis ir kairė ranka lyginėmis minutėmis) atlikite:
Vienos rankos galios valymas x 4
Vienos rankos varikliai x 8
Single-Arm Overhead Walking Lunge x 12 žingsnių

Eikite tol, kol negalėsite atlikti reikiamo darbo per 60 sekundžių arba tiesiog išeisite. Jeigu nori tikrai išbandykite savo judrumą, perjunkite įtūpstus į pritūpimus virš galvos. Išbandykite ir praneškite mums, kiek nuėjote!

Parašykite mums savo vardą, kad būtume informuoti, kai bus atidaryta internetinė proto raumenų klasė registracijai!