Skip to content
Home » Valymo vadovas pradedantiesiems

Valymo vadovas pradedantiesiems

Valymo vadovas pradedantiesiems
Vaizdo įrašas Jaredas Endertonas

Švarumas nėra olimpinis pakėlimas už dyką – laikas, greitis, atletiškumas, mobilumas ir galia yra svarbūs veiksniai, kad jūsų darbas būtų nuostabus, ir visada yra ką patobulinti, nesvarbu, koks jūsų lygis. Šiame vaizdo įraše Invictus sunkiosios atletikos treneris Jaredas Endertonas dalijasi keletu pagrindinių dalykų pradedantiesiems kilnotojams, kurie padės jums apie tai priminti ir į ką turėtumėte sutelkti dėmesį kiekvienoje kėlimo fazėje, kad atliktumėte geriausią valymą.

Nustatykite sukibimo plotį – Kaskart valant ir pritūpus priekyje, plotis bus toks pat. Kai strypas yra pakabinimo padėtyje (rankos tiesios ir kabo iš šonų), jis turi remtis į klubų kišenę arba diržo liniją. Paprastai, jei rankos nykščiu yra toliau nuo riešo, turėtumėte būti gana arti šios padėties. Galite suktis su juo, kad surastumėte idealų sukibimą, kai jausitės patogiau.

Naudokite „Hook Grip”. – Čia nykštys pirmiausia suima juostą, tada pirštai suima nykštį. Kablio rankena yra pati tvirčiausia rankena, kurią galite naudoti, todėl, nors iš pradžių ji gali būti nepatogi, ilgainiui jums bus geriau, jei galėsite įveikti pradinį diskomfortą.

Pradinė padėtis – Atsistokite kuo arčiau strypo ir pritūpkite, kad įsikibtumėte į kabliuko rankeną. Jūsų pečiai turi būti sukrauti ant strypo, pėdos turi būti klubų ir pečių plotyje, nugara tvirtai pritvirtinta, o akys aukštyn. Atkreipkite dėmesį, kad tai yra šiek tiek kitokia sąranka, nei naudotumėte traukdami mirtį – čia klubai yra žemiau ir svarbu, kad žiūrėtumėte tiesiai priešais save, o ne į grindis.

Traukimas – Tai 1-oji kėlimo fazė nuo grindų iki šlaunų vidurio. Šios kėlimo dalies metu jūsų nugaros kampas neturėtų per drastiškai pasikeisti, o strypas turi judėti lėtai ir kontroliuojamu tempu, kai pradedate atsistoti. Patraukite juostą atgal į save ir kelius į tiesesnę padėtį. Išsaugokite klubų tiesimą kitai fazei – jie dar neturėtų atsidaryti, todėl jūsų nugaros kampas neturėtų keistis.

Pratęsimas – Taip pat žinomas kaip šuolis arba trigubas pratęsimas, yra 2-oji plėšimo fazė. Kai atsistosite savo strypą nuo grindų iki šlaunų vidurio (1 fazė – traukimas), TAI stumsite kojas į grindis ir kuo stipriau atskleisite klubus, o pečius stumsite atgal už savęs. Dėl šių pastangų strypas turėtų pakilti aukštyn – ir toliau valdykite jį link kūno, kad nepamestumėte jos priekyje ar gale.

Priėmimas – Tai yra 3-ioji plėšimo fazė ir turėtų būti traktuojama kaip labiau traukimas PO strypo, o ne strypo „pagaudymas“. Reiškia, kai peršokate tą strypą link pečių 2 fazėje, negalite tiesiog atsipalaiduoti ir tikėtis, kad po to jį pasieksite. Turite greitai šiek tiek išstumti kojas į pritūpimo padėtį ir aktyviai TRUKTI save prie strypo ir padaryti stipriausią priekinį pritūpimą, kokį tik galite padaryti. AKTYVIAI pasiekę savo padėtį, galite neleisti strypai atsitrenkti į jus, kuo greičiau apsukdami alkūnes ir laikydami jas aukštai priekinėje stelažo padėtyje. Iš pradžių gali tekti pagauti jį aukščiau, o tada važiuoti žemyn į apačią. Jei tai darysite, 2–3 sekundes palaikykite pritūpimo apačioje, kad padėtumėte lavinti judrumą ir stabilumą.

Nesvarbu, koks jūsų lygis, jei norite pagerinti savo keltuvus, turite kelti daugiau. Be to, kad atliksite konkretų kėlimą, kurį norite patobulinti, pvz., švarų, daug greičiau pasieksite, jei taip pat įgysite įgūdžių ir atliksite papildomą darbą, kuris pašalins kiekvieną kėlimo sritį ir formos bei technikos trūkumus. Išbandykite patys su trenerio Jaredo programavimu ir atsiliepimais bei kitų žmonių palaikymo tinklu visame pasaulyje internetinėje programoje „Invictus Weightlifting“.

Taip pat peržiūrėkite… Pradedančiųjų vadovas, skirtas plėšimui.

sužinoti daugiau apie Invictus sunkiosios atletikos programą