Skip to content
Home » Timas Tszyu sako, kad Jermell Charlo mažėja

Timas Tszyu sako, kad Jermell Charlo mažėja

Autorius Craigas Daly: Laikinasis WBO jaunimo vidutinio svorio čempionas Timas Tszyu mano, kad neginčijamas čempionas Jermellas Charlo yra nuosmukis. Jis nekantrauja, kada galės susidurti su juo vėliau šiais metais, kad nuverstų jį nuo sosto.

Paskutinėje Charlo kovoje 2022 m. gegužę prieš Brianą Castano jis, be abejo, buvo geriausios savo karjeros formos. Tai buvo puikus pasirodymas ir nemažas pagerėjimas, palyginti su ankstesne jo kova su Castano.

Jei Charlo smunka, kaip pabrėžia Tszyu, tai būtų susiję su tuo, kad jis išėjo iš ringo ir per daug mėgaujasi uždirbtais pinigais.

Jermellas jau metus išėjo iš ringo ir nėra jokio būdo žinoti, kiek jis prarado dėl ilgo atleidimo.

Iki to laiko, kai vėliau šiais metais Charlo susidurs su Tszyu, jis bus išėjęs iš ringo pusantrų metų, ir tai yra ilgas laikas, ypač kai kovojate su pavojingu smūgiu.

Tszyu (22-0, 16 KO) turės dar šiek tiek palaukti, kol pagaliau gaus galimybę kovoti su 33-ejų Charlo (35-1-1, 19 KO), nes jo lūžusiai kairiajai rankai reikia daugiau laiko. Išgyti.

Tuo tarpu Tszyu kitą mėnesį gins savo laikinąjį WBO 154 svarų čempiono titulą prieš Carlosą Ocampo (34:2, 22 KO) 12 raundų kovoje birželio 18 d. Gold Kosto konferencijų centre, Broadbeach mieste, Kvinslande, Australijoje.

Tikėtina, kad tai bus paskutinis 28-erių Tszyu patobulinimas, kol vėliau šiais metais jis susidurs su Charlo. Tszyu jau kovojo ir praėjusį kovą devintuoju nokautu įveikė buvusį WBC jaunimo vidutinio svorio čempioną Tony Harrisoną.

„Yra tik viena kova super pusvidutinio svorio kategorijoje, apie kurią jie kalba, ir tai aš ir Charlo“, – sakė Timas Tszyu televizijai „Fight Hub“. „Šiuo metu mes abu esame viršuje. Jis yra viršuje ir turi visus rutuliukus. Sėdžiu už jo, laukiu, kantriai laukiu tos vienintelės progos.

„Kai tik tokia galimybė atsiras, divizijoje bus naujas karalius“, – tęsė Tszyu. „Ką aš turėčiau daryti? Tai nepriklauso nuo manęs. Jei jam skauda ranką, skauda ranką. Komentarų negavau. Tikiuosi pasveiks 100%.

„Charlo nuosmukis. Kritimas ir kažkieno naujo iškilimas. Aš jį pasiimsiu metų pabaigoje. Bus naujas karalius“, – sakė Tszyu.

YouTube vaizdo įrašas