Skip to content
Home » Timas Bradley sako, kad Lomachenko šįvakar sukels Haney problemų, jei priartės

Timas Bradley sako, kad Lomachenko šįvakar sukels Haney problemų, jei priartės

Autorius Adomas Baskinas: Timas Bradley sako, kad Devinas Haney šįvakar susidurs su daugybe problemų, jei Vasylas Lomachenko galės patekti į vidų ar vidurinį diapazoną.

Lomachenko nebus lengva dirbti viduje, nes Haney tvirtai įsikibs ir į jį atsirems. Negražu žiūrėti į tokį stilių ir yra apgaulė, bet Haney išsisuka.

Lomachenko šįvakar ESPN PPV Las Vegaso MGM Grand Garden arenoje kovos su Haney dėl neginčijamo lengvo svorio čempiono titulo. Renginio pradžia 22:00 ET.

Haney (29-0, 15 KO) stengsis bet kokia kaina išlaikyti kovą tolimame atstumo, kad galėtų panaudoti savo šešių colių pasiekiamumo pranašumą ir pažaboti Lomačenko (17-2, 11 KO) smūgiais ir kapoti dešines rankas. .

Bradley teigia, kad Haney persirengimo kambaryje pasikalbės su teisėju Harvey Docku prieš kovą, kad įspės jį apie Lomačenko pataikymą per pertrauką.

Šio žingsnio tikslas yra tas, kad Haney nori, kad teisėjas jo pusėje padėtų jam laimėti.

Pavyzdžiui, kai įvyksta kliūtis, Dokas įsikiš ir išstums Lomačenko į išorę, kad jis negalėtų greitai patekti į Haney. Tai leis Haney išlaikyti Lomačenko išpilstytą iš išorės.

Haney nenustos svorio

„Žinome, kad Loma yra itin kondicionuota, bet mes taip pat gavome jauną ginklą, kuris taip pat yra itin kondicionuotas“, – sakė Timas Bradley televizijai „Fight Hub“ apie Deviną Haney. „Maniau, kad jis gali priaugti svorio ir sunkiai sveria, kai buvo Australijoje dėl Kambosos, kad gali vėlai nublankti.

„Faktas, kad jis jaunas, jis greitai atsigavo, skysčių atgavo ir niekada neišblėso tos kovos metu. Kovai besitęsiantis jis iš tikrųjų sustiprėjo.

„Antrą kartą buvo tas pats. Vis stiprėjo ir stiprėjo. Jis kovojo su kitokiu žaidimo planu ir nuvežė jį į Kambosą“, – apie Haney pasakojo Bradley. „Taigi jis parodė, kad jis ne tik pagerėjo fiziškai, bet ir protiškai.

„Jis yra emociškai stiprus šiame bokso versle ir yra pasirengęs. Jis pasiruošęs sostui, broli. Jis nori būti 135 metų vyras. Viskas tam, kad įgytų pranašumą“, – sakė Bradley.

Devinas nori gauti teisėją savo pusėje

„Visa tai, kad jis suprastų, jog: „Ei, aš žinau, ką tu darysi“, – Bradley. „Aš žinau, ką tu bandysi daryti. Tai neveiks prieš mane“ ir jis nori patraukti teisėją į savo pusę.

„Jis nori gauti [referee] Harvey [Dock] jo pusėje. Tiesiog stebėkite ir atkreipkite dėmesį į teisėją rytoj vakare rūbinėje. Tiesiog atkreipkite dėmesį.

„Jie kalbės apie tai. „Ei, žmogau, jam patinka pataikyti per pertrauką. Įsitikinkite“, – tada teisėjas atrodys taip, kaip jiems priartėjus, jis juos išskirs ir pasakys: „Atsitrauk, atsitrauk“. Tai leis Haney grįžti per atstumą.

„Jei Dokas sako: „Pertrauk, sulaužyk“ ir atsitrauks ir neįsitrauks, Lomačenko yra galimybė smogti. Bet jei Dokas iš tikrųjų juos atskiria ir stumia atgal, kas dabar turi pranašumą? Haney turi pranašumą. Dabar jis grįžo į išorę.

„Devinas atėjo su puse galono vandens, o jame beveik nebeliko ledo. Jis geria vandenį. Štai ką tu turėtum daryti. Kovos savaitę visi susilaiko nuo vandens gėrimo. Jūs turite gerti vandenį, nes kuo daugiau vandens išgersite, tuo daugiau jo išeis. Vandens gėrimas iš tikrųjų padeda numesti svorio.

„Šiaip ar taip, jis atrodo stiprus. Jis yra hidratuotas. Galite apriboti savo maistą savaitę ir viskas bus gerai. Galite apriboti savo maistą 21 dienai ir viskas bus gerai. Rytoj jis bus didelis berniukas“, – apie Haney sakė Bradley.

„Tai yra abiejų kovotojų įgūdžių rinkinys. Haney yra puikus kovotojas. Jis turi daug įgūdžių ir gebėjimų ir yra didesnis už šiuos vaikinus. Aš tiesiog manau, kad toks vaikinas kaip Shakuras geriau ginasi. Jis žino, kaip valdyti kiekvieną to ringo kelią. Ne tik nuo išorės iki vidurio.

„Jis gali nuvesti tave žemyn, atsidurti tau prieš akis ir gali tave sužaloti. Manau, kad jis turėtų pranašumą prieš Haney. Tada tu turi tokį vaikiną kaip Tankas. Jei padarysi vieną klaidą prieš Tanką, tai bus įvyniojimas. Taigi vaikinas, kaip Shakur, riboja savo klaidas ir verčia vaikinus mokėti už savo klaidas.

„Manau, kad tie du, kurie turi galią ir IQ Tank, ir IQ Shakur turi, manau, jie duos Haney pabėgti už jo pinigus ir tikriausiai jį įveiktų, jei kovotų. Dar turime pamatyti kovą.

„Nesakau, kad Haney negali laimėti kovos, bet man, žinant žaidimą, manau, kad tie du vaikinai gali būti tokie, nors Haney yra čempionas ir jam priklauso visi diržai.

„Manau, kad sąžiningas žaidimas yra žiūrėti į įgūdžius, pažvelgti į faktus ir pasirinkti, kas, tavo nuomone, yra geriausias diviziono vyrukas, bet mes nežinome, kol jie visi nepateks į ringą ir kovos“, – sakė Bradley. .

Lomačenko viduje bus problema

„Jei jis prisiartins, jis sukels jam daug problemų“, – sakė Bradley, paklaustas, kokių problemų gali sukelti Lomačenko Haney. “

Jei jis įveiks tą smūgį, jis sukels jam daug problemų vidutiniame diapazone. Jis ne juokas. Jis yra tiesus šaulys. Devino reikalas yra tas, kad kai jis yra priešais jus, jis mėgsta žengti pusę žingsnio atgal arba žengti visą žingsnį atgal ir priversti priešininkus nusileisti.

„Dabar, jei Loma pripras prie to ir pamatys Haney modelį, jis tuo pasinaudos. Jis suras būdą, kaip tuo išnaudoti. Jis ieškos būdų, kaip įlįsti. Jis gali įlįsti už jo smūgio. Kai Devinas įsmeigia smūgį, jis gali įlįsti ir patekti į vidų bei padaryti nusikaltimą.

„Dalykas tas, kad tai bus sunku. Mes dar turime tai pamatyti. as tau pasakysiu. Jeigu jis [Lomachenko] gauna vidutinį atstumą, o Devinas pradeda lygiuotis, o teisėjas ateina jų suskaidyti, tu vėl pamatysi, kaip Loma greitai atakuoja, jis gali sukelti Haney problemų“, – sakė Timas.

Devinas nori išlaikyti Lomas toli

„Pažiūrėkite, Haney yra kitoks kovotojas, nei aš mačiau prieš metus, kai jis kovojo su JoJo Diaz“, – sakė Bradley. „Jei Haney ištaisė tas skyles, nes kai kovojo su JoJo Diazu, jis buvo užkluptas su kai kuriais daiktais.

„Bičiukas buvo gaudomas tiesia kaire ranka, o jam trenkė į kūną. JoJo atotrūkį sumažino per du raundus. Dabar, jei Lom gali sumažinti skirtumą per du raundus, Haney turi bėdų.

„Tu tiesiog pasisuk su juo. Taip, jis gali tai atimti, savo pasiekiamumu ir zondu [straight-arm]“, – sakė Bradley, paklaustas, ar Haney gali atimti Lomachenko atakos kampus. „Jis gali išlaikyti tolimą atstumą. Tai penkių su puse colio pasiekiamumo pranašumas [for Haney]“, – sakė Bradley.

YouTube vaizdo įrašas