Skip to content
Home » Teisingas kelias į Paloffą

Teisingas kelias į Paloffą

Teisingas kelias į Paloffą
Vaizdo įrašas Zak Roser

Paloff preso variantai yra puikus būdas suvokti liemenį dubens atžvilgiu. Atliekant sudėtinius kėlimus, dinaminius pratimus, bėgimą ir kt., dubuo atlieka lemiamą vaidmenį palaikydamas kūną, kad jis būtų efektyviausias. Pavyzdžiui, norint tinkamai suaktyvinti sėdmenis ir šerdį, reikia „užkišti“ dubenį.

Būtent dėl ​​šios priežasties aš naudoju Paloff izometrinį laikymą savo klasės apšilimo metu Invictus pritūpimo dienomis. Tai leidžia sportininkui pajusti, kaip lengva prarasti susižavėjimą, kai jie nuleidžia klubus atgal arba pasuka dubenį į priekį. Ši koncepcija gali būti taikoma daugeliui kitų kėlimų ir pratimų, tačiau pritūpimas yra puikus pavyzdys.

Be to, šis pratimas verčia sportininkus išmokti energiją paversti stipresnėmis kūno dalimis. Kadangi įtampa yra priešais kūną, jai reikia energijos, kad ji per pečius patektų į šerdį ir sėdmenis. Įsitikinkite, kad pagrindinis streso taškas nėra rankos ar pečiai.

„Paloff“ judesiai yra puikūs ab priedai ir gręžtuvai, apsaugantys nuo sukimosi, taip pat tinkantys jūsų kasdienybei. Išbandykite juos ir praneškite mums, ką manote. Pasiruošę? Suaktyvinti!