Skip to content
Home » Tankas vs Garcia šįvakar: ar Ryanas Garcia gali šokiruoti pasaulį ir nugalėti Gervontą Davisą?

Tankas vs Garcia šįvakar: ar Ryanas Garcia gali šokiruoti pasaulį ir nugalėti Gervontą Davisą?

Autorius Vince’as D’Rašytojas: „Jis vaikas, žmogau, aš jį nužudyčiau; vis dėlto jis galėtų būti mano sparingo partneris“, – tokį atsakymą 2018 m. sausį atsakė Gervonta Davis, paklaustas apie galimas rungtynes ​​su Ryanu Garcia, tačiau dabar Garcia nebėra 19-metis vaikas, o šeštadienio vakarą Davisas. ir Garcia susidūrimas pagaliau įvyks.

Ryanas Garcia į savo radarą įtraukė Gervontą Davisą dar 2018 m., tačiau galimas dviejų kylančių žvaigždžių susitikimas tapo karšta tema tik po trejų metų, kai Garcia svečiavosi Mike’o Tysono Hotboxin podcast’e.

YouTube vaizdo įrašas

„Du raundai, mažute, du raundai, du raundai, man nerūpi, aš turiu pauzę, du raundai. Du ratai ir tu eisi miegoti. Ei, tai nepakenks, pažadu, kad nepakenks“, – pareiškė Garcia per karštą vaizdo pokalbį su Davisu tiesioginiame Mike’o Tysono podcast’e.

Po podcast’o epizodo konkurencija ir toliau įgavo pagreitį, kai Davis ir Garcia viešai pasikvietė vienas kitą ir taip pat dalyvavo žodžių kare per socialinę žiniasklaidą. Po visų raginimų, žodinių dūrių socialinėje žiniasklaidoje ir sudėtingo derybų proceso pagaliau įvyko kova.

Iškart po to, kai buvo oficialiai paskelbtos Daviso ir Garcia rungtynės, jos iš labai lauktos kovos perėjo į kovą, kurioje Davisas tapo didžiausiu favoritu. Garcia ir jo gerbėjai tiki, kad jis gali susierzinti, tačiau bokso bendruomenė ir bokso visuomenė mano kitaip.

Gervonta „Tank” Davis (28-0, 26 KO) savo gerbėjų bazę sukaupė nuosekliai atlikdamas elektrinius nokautus, nes šiuo metu jo nokautų koeficientas yra 92 proc. Tank Davis yra ne tik nokautų menininkas, bet ir visiškas kovotojas, turintis visus įrankius.

Ryanas „KingRy“ Garcia (23:0, 19 KO) savo gerbėjų bazę daugiausia sukūrė iš savo socialinės žiniasklaidos platformos. Dėl šio metodo jis kūrė savo gerbėjų bazę; Kai kurie bokso gerbėjai Garcia iš pradžių vadino „YouTube“ boksininku, o ne autentišku kovotoju.

Tačiau per pastaruosius kelerius metus Garcia pakeitė kai kurių abejojančių žmonių nuomones, atlikdamas aukštą lygį, būdamas apskritimo kvadratu. Nors Garcia tapo išskirtiniu profesionaliu boksininku, daugelis mano, kad nugalėti Tanką Davisą to nepakanka.

Nors Davisas yra gerai suapvalintas boksininkas, Garcia yra labiau vienmatis kovotojas, įvaldęs susikurti ir atiduoti savo pinigus. Kairysis Garcia kabliukas yra mirtinas ginklas, atnešęs daugumą iš 19 jo karjeros pergalių nokautais.

Kovos gerbėjai šios kovos norėjo jau daugelį metų, tačiau dabar, kai ji jau beveik čia, kai kurie iš jų tai vertina kaip dar vieną Gervonta Daviso pergalę nokautu. Manoma, kad kovotojas, turintis galimybę galiausiai nugalėti Gervontą Davisą, turės būti ypatingas talentas, o Ryanas Garcia laikomas talentingu kovotoju, tačiau jis nėra priskiriamas „ypatingųjų“ kategorijai.

Visoms abejonėms sklandant ore kyla klausimas, kaip Ryanas Garcia gali nugalėti Gervontą Davisą? Ryanui viskas prasideda nuo smūgio. Garcia saikingai naudojo savo dūrį ankstesnėse rungtynėse, tačiau šioje konkrečioje kovoje jam reikia reguliariai mesti smūgį, kad sureguliuotų likusį puolimą.

Kadangi Garcia turi ūgio ir pasiekiamumo pranašumus, jam būtų naudinga panaudoti smeigimą, ypač kovos pradžioje, siekiant nustatyti nuotolią ir atstumą. Davisas paprastai būna neaktyvus pirmąjį savo kovų ketvirtį, todėl labai svarbu, kad Garcia išliktų užimtas puolime.

Garcia nustatyti smūgį lengviau pasakyti nei padaryti dėl Tanko sugebėjimo ištirti ir atmušti savo priešininko vadovaujamą ranką. Be smūgio, Garcia turi mesti pagrindinį kabliuką ir tiesiai smūgiuoti, kad galėtų įmušti ir įgyti persvarą, kol Davisas atsisiunčia duomenis.

Ryanas turi išnaudoti puolimo galimybes, kurios jam gali būti pateiktos kovos pradžioje, tačiau tuo pat metu jis turi atakuoti protingai ir nepadaryti klaidos siekdamas ar per daug įsipareigoti. Kovai įsibėgėjus iki pusės taško, tai laikas, kai Davisas tampa labai pavojingas.

Iki to laiko Gervonta Davis turi visą informaciją ir yra pasirengęs pradėti veržimosi į priekį ir sistemingo priešininko palaužimo procesą. Tankas kelia grėsmę, kai jis apgaudinėja ir juda į šoną. Jei jis pateks per toli viduje, Garcia gali norėti priverstinai susigriebti ir iš naujo nustatyti Tanką dėl to, kad Ryan Garcia vidinis žaidimas neegzistuoja.

Tobulame pasaulyje Garcia nori kontroliuoti kovą iš išorės, bet kai Davisas veržiasi į priekį, Garcia turi nustatyti savo galimybę atsitraukti ir sugauti Davisą savo parašu kairiuoju kabliu. Pagrindiniai kovos klavišai, kuriuos reikia panaudoti, kad Garcia atsidurtų tokioje padėtyje, kad laimėtų, yra smūgis, atstumo valdymas, tiesūs smūgiai, laikas, kantrybė, klijavimas ir kairiojo kablio nustatymas.

Ryanas Garcia ilgą laiką norėjo šios kovos dėl to, kad pergalė prieš Tanką Davisą palaidos pasakojimą apie Garsiją kaip „YouTube“ kovotoją, taip pat paskatins jį ateityje kovoti su kitais garsiais žmonėmis. oponentai.

Balandžio 22 d. „T-Mobile“ arenoje Las Vegase, Nevadoje, tiesiogiai transliuojamas per „Showtime“ mokamą peržiūrą ir transliuojamas per DAZN, Ryanas Garcia žengs į ringą kaip varžovas, bet jei jam pavyks sėkmingai atlikti savo žaidimą. planą, jis galėtų išeiti iš ringo kaip naujas bokso veidas.

YouTube vaizdo įrašas