Skip to content
Home » Tankas Davisas turėtų kovoti su Haney-Lomachenko nugalėtoju, tada Stevensonas sako, kad Roy’us Jonesas jaunesnysis

Tankas Davisas turėtų kovoti su Haney-Lomachenko nugalėtoju, tada Stevensonas sako, kad Roy’us Jonesas jaunesnysis

Mattas Liebermanas: Gervonta Davis turėtų kovoti su Devino Haney ir Vasilijaus Lomačenko konkurso nugalėtoju, o paskui su Shakuru Stevensonu. Štai ką Roy’us Jone’as jaunesnysis norėtų matyti iš WBA „paprasto“ lengvo svorio čempiono Gervonto (29-0, 27 KO) kitose dviejose kovose. Ar Tankas Davisas sutiks imtis šių muštynių, menka.

Deja, kai Tankas Davisas yra suderintas su PBC ir kovoja kitame tinkle nei Haney, Lomachenko ir Stevensonas, yra tikimybė, kad nepamatysime jo kovojančio su bet kuriuo iš tų vaikinų.

Jei ne PBC kovotojas Ryanas Garcia nebūtų toks populiarus ir nenorėtų suteikti Tankui Davisui visų derybinių pranašumų po saule, tos kovos nebūtume matę per milijonus metų.

Haney ir Lomachenko neturi devynių milijonų „Instagram“ sekėjų, kaip buvo Ryanas, ir jie NEBUS sutikti suteikti Tankui Davisui dvigubą negalią – 136 svarų svorio ir rehidratacijos sąlygą, kad susilpnintų save, kad jis jaustųsi pakankamai saugus, kad galėtų su jais kovoti. .

Jei tos kovos neįvyks, Frankas Martinas būtų tinkamas Tanko Daviso atitikmuo, nes jis yra PBC kovotojas, ir aš norėčiau pamatyti jį kovojantį su naujuoju bokso veidu.

„Man puiki kova dėl Tanko būtų Lomačenkos ir Devino Haney kovos nugalėtojas, nes tai dar viena kova tarp dviejų kovotojų, kurie yra geri kovotojai“, – savo Youtube kanale sakė Roy’us Jonesas jaunesnysis.

„Vienas be nuostolių [Haney], kitas su dviem pralaimėjimais, bet jo patirti nuostoliai nėra tokie, kaip jis buvo sunaikintas, sumuštas ar išmuštas. Jis patyrė teisėtų pralaimėjimų ir niekada nepralaimėjo vaikinui, kuris į ringą atėjo sunkesnis už jį“, – sakė Jonesas, nežinodamas, kad Lomačenko buvo nusvėręs abu savo pralaimėjimus Teofimo Lopezui ir Orlando Salido.

„Būtų labai įdomi kova jį pamatyti [Tank Davis] kovok su vienu iš tų kovotojų, nes nežinome, kas laimės tą kovą [Haney-Lomachenko] dar, bet Devinas į ringą ateis sunkesnis už jį, todėl nežinome.

„Jie taip pat pažįsta vienas kitą, nes esu tikras, kad Tankas ir Haney susimušė. Jie vienas kitą pažįsta, bet jis ir Loma ne. Lomos reikalas yra tas, kad kai jis buvo pasirengęs kovoti su Tanku, Tankas nebuvo pasiruošęs žengti žingsnį aukštyn, bet tai neįvyko.

„Loma mintyse jis tikriausiai mano, kad yra geresnis už Tanką, bet Tankas labai gerai subrendo kaip kovotojas. Taigi manau, kad tai taip pat būtų puiki kova.

„Manau, kad tas, kuris laimės Haney-Loma kovą, turės didelę atlyginimo dieną su Gervonta Davisu. Tada po to tos kovos nugalėtojas turi pamėginti Shakurą Stevensoną“, – sakė Roy’us.

YouTube vaizdo įrašas