Skip to content
Home » Tankas Davisas pažeidė namų areštą, sulaikytas

Tankas Davisas pažeidė namų areštą, sulaikytas

Autorius Samas Volzas: Lengvojo svorio čempionas Gervonta „Tankas“ Davisas ketvirtadienį buvo sulaikytas policijos pareigūnų, nes pažeidė jam paskirtą 90 dienų namų areštą. Nuo praėjusio mėnesio jis buvo namų arešte.

Gali praeiti beveik du mėnesiai kalėjimo, kol Tankas bus paleistas ir pasiruošęs tęsti bokso karjerą. Tai geras laikas milijonieriui praleisti už grotų. Tačiau tai nebus pirmas ar paskutinis turtingas žmogus, patekęs į kalėjimą.

Jam buvo skirtas 90 dienų namų areštas, kurį kai kurie gerbėjai vertino kaip pliaukštelėjimą per riešą, nes 2020 m. lapkritį, kaip pranešama, buvo sumuštas automobilis, dėl kurio buvo sužeisti keturi žmonės, vienas iš jų buvo nėščia moteris.

WBALTV11 praneša, kad Tank neseniai įsigijo didžiulį 5000 kvadratinių pėdų mansardinį butą šią savaitę Baltimorėje. Nežinia, ar jis buvo apgaubtas šio grožio, kai pažeidė 90 dienų namų areštą.

Turėdamas tokį butą, sunku įsivaizduoti, kad buvęs trijų divizionų pasaulio čempionas Gervonta noriai iš jo išeitų ir pažeistų savo namų areštą.

Tankas nesulaukia daug užuojautos iš bokso gerbėjų socialiniuose tinkluose, nes jie jam negaili, nes jis išvengė kalėjimo, nes jam buvo paskirtas 90 dienų areštas namuose po to, kai buvo nuteistas už smūgį paleisti.

Sunku suprasti, kodėl Tankas pažeidė namų areštą. Ar jis naiviai manė, kad jie apie tai nesužinos, ar tai buvo atvejis, kai jis nepatiria pasekmių?

Paskutinėje savo kovoje Tankas Davisas balandžio 22 d. septintuoju raundu nokautu nugalėjo Ryaną Garcia. Tankas pataikė Ryaną kūno šūviu septintajame raunde, dėl ko jis nukrito uždelstas, o vėliau buvo skaičiuojamas ant vieno kelio.

Tankas uždirbo daug pinigų už Ryano kovą, todėl gali būti, kad pinigai jo kišenėje degina skylę, ir jam tereikia išeiti iš buto, kad galėtų dalį jų išleisti.

Pažiūrėsime, ar ši kalėjimo bausmė turės įtakos Tanko Daviso karjerai. Jo treneris Calvinas Fordas neseniai kalbėjo apie norą, kad jis toliau kovotų su Devinu Haney, o jei ne su juo, tai su Isaacu „Pitbullu“ Cruzu.

Gervonto statymo variantas dėl didelės atlyginimo dienos būtų surengti pakartotinį mačą su Ryanu Garcia, bet tai neįvyks tol, kol Kingry laimės prieš gerą pasipriešinimą.

Bokso gerbėjai kritikavo Davisą dėl silpno gyvenimo aprašymo ir talentingų kovotojų, tokių kaip Shakuras Stevensonas, Vasylas Lomachenko, Haney ir Frankas Martinas, nukrypimo.