Skip to content
Home » Strypo raumenų auginimas: nuleidžiamo sūpynės patarimai

Strypo raumenų auginimas: nuleidžiamo sūpynės patarimai

Strypo raumenų auginimas gali būti sudėtingas judesys net labiausiai patyrusiems sportininkams. Kai reikia sujungti daugiau šio judesio pakartojimų, išskleidžiamasis sūpynės yra svarbus dalykas, kurį reikia ištirti.

Strypo raumenų auginimas: nuleidžiamo sūpynės patarimai
Traviso Ewarto vaizdo įrašas

Strypo raumenynas yra mėgstamiausi „CrossFitter“ judesiai! Jei jau turite stiebo raumenis, bet vienu metu stengiatės atlikti daugiau nei vieną, čia pateikiami keli patarimai, padėsiantys pradėti atlikti kelis pakartojimus kiekviename rinkinyje.

Dabar, prieš bandydami tai padaryti, turėtumėte būti įgudę atlikti griežtus prisitraukimus, atsitraukimus, prisitraukimus nuo krūtinės iki strypo ir panirimą. Gimnastika yra progresas ir, nors kyla pagunda pereiti prie seksualesnių judesių, visada geriausia jūsų kūnui ir įgūdžių ugdymui pirmiausia susikurti jėgos bazę.

Strypo raumenų augimas prieš traukimą nuo krūtinės iki strypo

Kai kurie iš mūsų buvo mokomi, kad strypo raumenys yra tarsi prisitraukimas nuo krūtinės iki strypo; nors ir turi panašių savybių, didžiausias skirtumas yra tas, kad traukimas nuo krūtinės iki strypo jūsų svorio centrą išlaiko po strypu, o strypo raumenims reikia, kad jūsų kūnas apeitų juostą. Jei bandysite atlikti strypo raumenį sūpynės nuo krūtinės iki strypo, galite pajusti, kad jaučiatės nesubalansuotas ir baigsite trumpą laiką.

Kaip sujungti juostos raumenis

Norėdami išspręsti šią problemą, sukūriau vaizdo įrašą (aukščiau), kaip ištaisyti šį disbalanso jausmą. Štai kaip:

Juostos raumenų sūpynės

Pradėkite savo raumenų augimą naudodami šį pratimą, vadinamą „Air Chair Swing“ ir sužinokite, kaip paprasta mechanika ir laikas gali sukelti raumenų augimą sūpynės pagalba, kuriam reikia mažiau spėlioti ir pastangų, paprasčiausiai dirbant nuoseklų ir pasikartojantį modelį.

Norėdami pradėti pirmąjį strypo raumenį, naudokite labai mažą, tačiau kontroliuojamą siūbavimą. Kai iškrentame iš pilnos atramos padėties ant strypo, kojas paprastai laikome priekinėje strypo pusėje, o tai lemia teisingą svorio balansą sūpynės metu.

Nuleidžiamasis sūpynės strypo raumenims pakelti

Šiame vaizdo įraše kalbama apie bandymą imituoti „orinės kėdės“ padėtį išskleidžiamajame sūpynėse. Jei esate vienas iš tų, kuriems paprastai nekyla problemų dėl antrojo ar vėlesnio strypo raumenų padidinimo, tai gali būti jūsų išgelbėjimas.

Žiūrėkite vaizdo įrašą ir pabandykite; bet atminkite, tai yra a įgūdžių, o įgūdžių išmokimas gali užtrukti, todėl dirbkite stropiai! Vis dėlto užtikrinu, kad pasistengti išmokti šio mažo sūpynės bus verta jūsų laiko, kai iškelsite pirmąjį strypo raumenį į viršų.

Kaip patobulinti gimnastikos įgūdžius

Jei norite dirbti konkrečiau su savo gimnastika, peržiūrėkite mūsų Invictus gimnastikos programą, kuri yra skirta visų lygių sportininkams. Programą sudaro pratimai, padedantys sportininkams tobulinti įgūdžius, dažnai matomus „CrossFit“, pvz., vaikščiojimas stovint ant rankų, raumenų kėlimas (štangas ir žiedas), atsispaudimai ant rankų, pistoletai ir kt. Užsiėmimai gali būti pridėti prie dabartinės treniruočių programos tris dienas per savaitę arba kaip atskira programa.

Invictus gimnastika