Skip to content
Home » Shane’as Mosley’is sako, kad „Bivol Rematch“ yra „labai pavojingas“ Canelo

Shane’as Mosley’is sako, kad „Bivol Rematch“ yra „labai pavojingas“ Canelo

Autorius Danas Ambrose’as: Shane’as Mosley mano, kad Canelo Alvarezas įeis į „labai pavojingas” rugsėjį kovojo už jį revanšinėse rungtynėse su WBA pussunkio svorio čempionu Dmitrijumi Bivolu.

Įdomu tai, kad 32-ejų Canelo (59-2-2, 39 KO) atsisako prisiimti svorio handicapą, kurį jam siūlo Bivolas (21-0, 11 KO) ir revanšas vyks ties 168, o ne 175, dėl to didesnis kovotojas atsidurtų nepalankioje padėtyje.

Beveik atrodo, kad Canelo tikslingai krauna kaladę prieš save, kad pamatytų, ar gali įveikti didžiulį dydžio pranašumą, kurį Bivolas turės šioje kovoje.

Jei Canelo tikrai norėtų atsidurti nepalankioje padėtyje, revanšas galėtų surengti rytinėje pakrantėje, kur gyvena daugiau „Bivol“ gerbėjų.

„Canelo-Bivol“ revanšas vis dar nesuderintas, tačiau tikėtina, kad kova įvyks rugsėjį. Canelo nori bent pabandyti atkeršyti už netektį.

„Šis vaikinas buvo geras kovotojas, stiprus ir sugebėjo būti ringe su Canelo“, – sakė Shane’as Mosley televizijai „Fight Hub“, kalbėdamas apie tai, kad Johnas Ryderis yra pakankamai geras, kad galėtų pabūti su Canelo Alvarezu dvylika raundų.

Aš nemanau, kad Canelo jau senokai. Jam apie 32-33. Jis čia pat, bet gal pradės tai daryti [slowly declining], bet jis visai neperžengė savo jėgų. Gal šiek tiek praeityje, bet tikrai ne. nemanau.

„Manau, kad jis geras. Manau, kad jis puikus. Tai sunki kova, bet tai iššūkis. Tikrai būčiau tai padaręs“, – sakė Mosley apie Canelo revanšą su Dmitrijumi Bivolu.

„Aš tai padariau su Vernonu Forrestu. Aš tai padariau su Winky Wright. Negalite patikėti, kad šis asmuo gali jus sumušti ar padaryti tokius skirtingus dalykus.

Žinoma, yra dalykų, kuriuos Canelo galėjo padaryti kitaip toje kovoje su Bivolu, kad jam būtų geriau, ir galbūt jis galvoja, kad tai bus atsakymas. Bet dydžio skirtumas, ir Canelo yra šiek tiek aukštesnis už mane, ir kovoti su tokiu dideliu vaikinu tikrai sunku.

„Štai kodėl maniau, kad Ryanui prieš Davisą pasiseks šiek tiek geriau dėl tokio ūgio skirtumo, bet taip neatsitiko. Davisas įrodė, kad gali patekti į vidų, pataikyti į kūno šūvį ir daryti įvairius dalykus. Ryanas pasirodė esąs šiek tiek nepatyręs, nei maniau.

„Taigi, tai labai gera kova, bet tai vis dar labai pavojinga Canelo kova, Taip yra todėl, kad Bivolas žinojo, kaip panaudoti smaigalį ir distanciją. Jis moka mesti daug smūgių. Vis dar sunki kova.

„Žvelgiant į mano karjerą, tai gali pakenkti, nes tu tiki, kad gali įveikti žmogų, tavo talentas yra daug geresnis, ir viskas. Tai beveik kaip amžiaus reikalas. Jūs senstate ir nieko negalite padaryti. Vaikinas [Bivol] yra aukštesnis už jus, ir nieko negalite padaryti.

„Jis [Bivol] prasidėjo, kai jam taip pat buvo aštuoneri. Jis žino, kaip tai padaryti. Tai gali būti jo nenaudai. Gali būti, bet tuo pačiu metu jis gali padaryti kai kurių žalingų dalykų Bivolui, ko išmoko iš paskutinės kovos, bet tai bus sunku“, – apie Canelo kalbėjo Mosley.

YouTube vaizdo įrašas