Skip to content
Home » Shakur Stevenson nori Vasylio Lomachenko arba Jamaine’o Ortizo

Shakur Stevenson nori Vasylio Lomachenko arba Jamaine’o Ortizo

Autorius Adomas Baskinas: Shakuras Stevensonas sako, kad jis nori kovoti su Vasylu Lomachenko, kol jis dar tik pradeda savo pasirodymą prieš Deviną Haney.

Shakur (20-0, 10 KO) yra vienas iš daugelio žmonių, kurie praėjusį savaitgalį Lomachenko nugalėjo Haney, ir jis buvo sužavėtas tuo, kaip jis kovojo su neginčijamu lengvo svorio čempionu.

Stevensonas sako, kad jei dėl kokios nors priežasties negalės gauti Lomačenko, jis norėtų kautis su Jamaine’u Ortizu (16-1-1, 8 KO), nes jis šneka visą krūvą šiukšlių ir nori jį į savo rankas. vieta.

Praėjusiais metais Jamaine’as gerai atrodė kovoje su Lomachenko, tačiau vėlai išblėso ir pralaimėjo 12 raundų sprendimu.

Idealiu atveju Shakur norėtų mesti iššūkį Haney dėl jo neginčijamo čempiono titulo, kad jis galėtų užfiksuoti savo keturis diržus prieš pajudėdamas į šiaurę iki 140. Deja, Haney nepaminėjo Shakuro vardo tam, su kuriuo jis norėtų kovoti toliau. Tikėtina, kad Haney pasitrauks, o Shakuras kovos dėl WBC diržo.

Shakuras nori, kad šalia būtų Lomačenko arba Ortizas

„Jamaine’as Ortizas kalba beprotiškai. Norėčiau jį pastatyti į jo vietą. Štai ką aš norėčiau padaryti“, – „Fighthype“ sakė Shakuras Stevensonas. “Bet jei turėsiu galimybę toliau kovoti su Lomačenku, jis aiškiai nepadarė. Akivaizdu, kad jis nėra senas išplautas kovotojas.

„Nenoriu laukti kitų metų. Jam sukako 36 ar 37. Kiek jam metų, nežinau. Po metų jis pasens. Verčiau to nedaryčiau. Verčiau jį atgaivinti, kol jis ką tik kovojo su Devu, o dabar jis gali kovoti su manimi, kad pamatytume ir galėčiau parodyti pasauliui, kad esu tiesa.

„Jei jis tvirtins, kad jam reikia dar vienos kovos tarp to laiko, aš tikrai būčiau pasirengęs parūkyti Jermaine’ą Ortizą, nes aš jį išmušsiu. Aš jį taip stipriai įveiksiu. Jis nesupranta, ką kalba.

„Jis tik toliau kalba: „Blah-bla-bla“ ir pasirodo mano kovoje. Jis davė kitą interviu sakydamas, kad jis bus pirmasis žmogus, kuris mane įveiks. Tiesą pasakius, Aš jį nugalėčiau. Tai net nebūtų sąžininga. Jei jis yra kietas, jis ten liks dvylika. Jei ne, jis turi eiti.

Stevensonas reaguoja į Gervonto trenerio skambutį

„Jis turi tam tikrą įtaką. Jis bando padidinti savo įtaką“, – sakė Shakuras apie vieną iš Gervonto Daviso trenerių Keno Elliso, kalbėdamas apie norą kautis su juo ir Tanku.

„Kai tai išgirdau. Tai ateina iš žmogaus, neturinčio galios. Jis neturi galios pasakyti: „Šis žmogus kovoja su šiuo žmogumi“. Jis nedalyvaus derybose. Nieko iš to.

„Jis bus tas žmogus, kuris duos jam vandens, nušluosto veidą nuo prakaito. Kad ir ką jis darytų, tą jis ir darys, o tada eis š**ti gyvai.

„Aš to nesuprantu labiau dėl to, kad jūs turite trenerius ir tėčius. Jie visi kalba į mane. Man nereikia arba niekas nėra už manęs. Mano komanda yra puiki komanda. Man niekas nekalba apie kiekvieną kitą mano komandos kovotoją.

„Tai tik aš. Šakuras kalba už save, nes man to nereikia. Net kai išėjau į ringą, ėjau ten pati. Man nereikia nei apsaugininko, nei nieko su manimi.

„Kai patekau į ringą, tai buvo labiau mano reikalas. Aš esu vienas. Nesuprantu, kodėl kovotojai negali. Tai turi būti kepuraitė, nes kodėl gi ne kovotojai [Gervonta Davis]? Kovotojai yra labiau tas žmogus, kuris dalyvaus derybose su ta komanda.

„Su Devinu jo tėtis yra verslo pusė. Už tai galiu jį pripažinti. Jo tėtis sako daug dalykų, kurių nebūna. Jis garsėja tuo, kad sako daugybę dalykų, kurių nebūna. Šiuo metu jis mėgaujasi žiniasklaida, įnešdamas Devino įtaką.

„Šiuo metu jis yra Devino Haney komandos ruporas. Štai kas yra. Atrodo, kad visi šie žmonės vaidina savo komandos ruporus, o ne kovotojus. Kai kalbi su Shakur, tu kalbi su Shakur.

„Šiuo metu mano vardas skamba. Puikus metas kalbėti apie mano vardą. pasakysiu tai. Bet kuris kovotojas iš 135 svarų divizijos, kuris nori kautis ir tikrai nori kovoti su manimi, aš nusileidau. Viskas, ką darote, yra pasiekti.

„Jay’us Prince’as yra mano vadybininkas, mes galime pradėti derybas, kalbėtis ir įtraukti aukščiausią reitingą. Tačiau jie nori tai padaryti, nes stengiasi, kad atrodytų, jog tai padaryti tikrai sunku, bet tai nėra taip sunku. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai ištiesti ranką.

„Tai yra faktai. Niekada nesakiau „ne“ jokioms kovoms. Man niekada nebuvo pasiūlyta kautis ir aš pasakiau ne“, – sakė Shakur.

YouTube vaizdo įrašas