Skip to content
Home » Ryanas Garcia treneris sako, kad jo IQ yra aukštesnis nei Tanko Daviso

Ryanas Garcia treneris sako, kad jo IQ yra aukštesnis nei Tanko Daviso

Autorius Samas Volzas: Joe Goosen sako, kad jo kovotojas Ryanas Garcia turi aukštesnį IQ nei Gervonta „tanko“ Daviso, ir jis mano, kad tai turės įtakos jo pergalei prieš Baltimorės gimtąjį šeštadienio vakarą per DAZN/Showtime PPV „T-Mobile“ arenoje. Las Vegasas.

Jei vienintelis dalykas, skiriantis šiuos du vienodai suderintus kovotojus, yra intelektas, Ryanas turėtų pasirodyti priešais, Gooseno nuomone. Darant prielaidą, kad jo gynybiniai įsipareigojimai ir trapus smakras jo neišduoda prieš profesionaliau nušlifuotą Gervontą.

Vienas dalykas yra būti protingesniam, bet jei nepavyko ištaisyti kritinių savo žaidimo trūkumų, ilgai neištversi prieš tokį elitinio lygio kovotoją kaip Tankas Daviosas.

Goosenas sako, kad Ryanas (23:0, 19 KO) yra per tris svarus nuo 136 svarų svorio ir tikisi, kad iki penktadienio jis numes šį svorį be didelių problemų.

Antradienį Ryanas atrodė šiek tiek išsekęs iš didžiųjų atvykėlių, ir galima sakyti, kad jam buvo lengva išsausėti.

„Aš labai pasitikiu savo kovotoju Ryanu Garcia. Jis atrodo puikiai; jis turi svorio. Pastarąjį mėnesį išlaikėme jo svorį iki 40 metų ir 30 metų pabaigoje. Jis dabar pripratęs prie tokio svorio. Turime tris svarus, kad pasiektume 36, ir esame čia“, – „Fight Hub TV“ sakė treneris Joe Goosen.

„Tai visada kyla klausimas. Abu šie vaikinai yra nokautai. Niekada nepamirštu Tanko Deiviso sugebėjimų. Todėl treniruojamės 120 proc. Mes žinome apie jo sugebėjimus, o jis – apie mūsų. Ryanas labai greitas. Jie tai žino. Ryanas labai stiprus. Jie tai žino. Labai tikiu, kad mano vyras šeštadienio vakarą sutvarkys reikalus.

„Jie abu yra aukšto IQ vaikinai. Manau, kad mano vaikinas yra keliais taškais aukščiau [than Tank].

„Jis kalba aiškiai. Jis ryškių akių, ir aš negaliu laukti iki šeštadienio. Kartais bijai kovos. Jūs galvojate: „Mano kovotojas turi didelių problemų“, bet ne su Ryanu. Šiuo metu aš juo labai pasitikiu, nes jis pasitiki savimi, ir tai atsiliepia tau.

„Ryanas yra toks techninis mąstytojas ir taip pasitiki savo sugebėjimais, kad jam niekada nekyla neigiamų minčių. Jei į stovyklą atsineši kokį nors negatyvą, tu nebėra.

„Jis nori išgirsti tiesą, bet pažiūrės tau į akis ir sužinos, ar tu jį smerki, ar ne. Ilgainiui jis žino, ką aš jam sakau, kad būtų jo tiesa“, – sakė Goosen.

YouTube vaizdo įrašas