Skip to content
Home » Ryanas Garcia pasakoja Rolly Romero: „Pasiimkime, šis skirtas Barroso“

Ryanas Garcia pasakoja Rolly Romero: „Pasiimkime, šis skirtas Barroso“

Autorius Adomas Baskinas: Ryanas Garcia stebėtinai sutiko leisti WBA pusvidutinio svorio čempionui Rolando ‘Rolly’ Romero kovoti po to, kai jis jo maldavo.

27 metų Rolly be paliovos maldauja Ryano muštynių nuo tada, kai sumušė 40-metį. Ismaelis Barroso prieštaringai vertinamu devintojo raundo nokautu anksčiau šį mėnesį, gegužės 13 d.

Užuot pasielgęs teisingai, suteikęs Barroso pelnytą revanšą, kad išaiškintų ginčą, Rolly ne kartą ragino Ryaną kovoti.

Ryanas (23-1, 19 KO) paskelbė „Twitter“, sakydamas naujai karūnuotam Rolly (15-1, 13 KO): „Jūs to paprašėte“. Nors kai kas tai gali vertinti kaip keistą Ryano žingsnį, nukreiptą prieš Rolly, iš tikrųjų tai nuspėjama.

Ryanas akivaizdžiai žino, kad Rolly yra silpniausia grandis tarp čempionų, kai jam 140 metų, ir vienintelis vyrukas, kurį jis turi galimybę įveikti. Dėl šio žingsnio Ryanas rizikuoja, nes jei jis pralaimi tokiam kovotojui kaip Rolly, jis negali kaltinti dėl pralaimėjimo kovojusio su vienu geriausių vaikinų.

Jei Ryanas kovotų su čempionais Regisu Prograisu, Subrieliu Matiasu ar Joshu Tayloru, jis greičiausiai vėl būtų išmuštas ir nukristų.

Ryanas atrodys blogai vien mušdamasis su Rolly, nes jis laikomas popieriniu čempionu tarp gerbėjų ir nėra vienas geriausių kovotojų.

YouTube vaizdo įrašas