Skip to content
Home » Ryanas Garcia apie pralaimėjimą tankui: „Buvau arti atsikėlimo“

Ryanas Garcia apie pralaimėjimą tankui: „Buvau arti atsikėlimo“

Autorius Chrisas Williamsas: Ryanas Garcia tvirtina, kad buvo „arti“ atsitiesti ir tęsti kovą po to, kai šeštadienio vakarą septintajame raunde jį pargriovė Gervonta „Tankas“ Davisas.

Ryanas (23:1, 19 KO) šį vakarą atima daug nesėkmių jis nusprendė nesikelti po to, kai septintajame raunde Las Vegaso „T-Mobile“ arenoje jis atsiklaupė dėl uždelstos reakcijos į kūno šūvį iš Geervonta (29-0, 27 KO). Ryanas, metęs rūkyti ant kelio, atrodė blogai, nes neatrodė sužalotas.

Ryano sprendimas bent jau nebandyti tęsti, sukėlė didžiulę reakciją prieš garsųjį kovotoją, turintį daugiau nei devynis milijonus „Instagram“ sekėjų, o tai, kai kurių nuomone, yra vienintelė priežastis, dėl kurios Tankas jam skyrė šią kovą.

Šįvakar socialinėje žiniasklaidoje vyksta diskusija, kad Tankas Davisas būtų galėjęs baigti kovą pirmame ar antrame raunde, jei būtų norėjęs, bet jis žaidė su Ryanu. kaip katė žaidžia su žaisline pele. Gervonta žaidė su savo maistu, kol suvalgė jį septintajame raunde, singlą palikęs Kingry kūnui.

„Aš tikrai buvau arti atsikėlimo“, – sakė Ryanas Garcia spaudos konferencijoje po kovos, paklaustas, ar jis buvo arti atsitiesimo septintajame raunde po to, kai Tankas Davisas jį numetė kūno šūviu.

„Aš turiu galvoje, aš neturiu pasiteisinimų. Aš tiesiog negalėjau atsikelti. Einu iki 140. Ši kova manęs per daug neatgrasys nuo svajonės.

Ryan Garcia pralaimėjo ne dėl rehidratacijos sąlygos

„Manau, kad jis galėjo šiek tiek daugiau panaudoti savo dūrius ir mesti daugiau kombinacijų, bet manau, kad Gervonta yra puikus kovotojas. Manau, kad šį vakarą laimėjo geriausias žmogus, ir tai buvo Gervonta“, – televizijai „Fight Hub“ sakė Davidas Benavidezas.

„Jis yra viršūnė, jis yra bokso veidas”, – atsakė Benavidesas, paklaustas „iš kur Gervonta eina?” „Jis puikus kovotojas. Noriu pamatyti, kaip jis kovoja su Haney.

„Nemanau, kad tai būtų susiję su tuo, nes boksas yra tik įgūdžiai“, – sakė Danny Garcia televizijai „Fight Hub“, paklaustas, ar rehidratacijos sąlyga turi ką nors bendro su Ryano Garcia pralaimėjimu šįvakar prieš Tanką Davisą. „Tankas šįvakar turėjo geresnių įgūdžių.

„Dėl Ryano vyksta daug gerų kovų. Jis turi atkurti savo karjerą. Jis tarsi turi labiau sušlapti kojas. Konkurencijoje padariau didelį šuolį. Turite pakilti“, – sakė Danny.

YouTube vaizdo įrašas