Skip to content
Home » Rolly Romero sako, kad Ryanas Garcia nenusipelnė pakartotinio mačo su Gervonta Davisu

Rolly Romero sako, kad Ryanas Garcia nenusipelnė pakartotinio mačo su Gervonta Davisu

Autorius Jimas Calfa: Rolando „Rolly“ Romero sako, kad Ryanas Garcia „nenusipelnė“ revanšo su Gervonta Davisu po to, kai praėjusį šeštadienį buvo nubaustas prieš jį.

Rolly sako manantis, kad sulauks revanšo su Tanku Davisu prieš Ryaną, ir jis gali būti teisus. Jei Rolly kitą mėnesį gegužės 13 d. kovoje dėl laisvo WBA 140 svarų svorio kategorijos čempiono titulo nugalės 40-metį Ismaelį Barroso, jis gali privilioti Gervontą, kad kovotų dėl diržo.

Pasak Rolly, Ryanas (23:1, 19 KO) turi atkurti savo karjerą po septintojo raundo nokautu pralaimėjimo buvusiam trijų divizionų pasaulio čempionui Tankui Davisui.

Po kovos vykusioje spaudos konferencijoje Ryanas pareiškė ketinantis pakilti iki 140. Pažiūrėsime, ar jis tai padarys.

Ryanui bus sunkiau pusvidutinio svorio kategorijoje nei buvo 135 metų, nes norint laimėti tikrą diržą, jam reikės įveikti vieną iš šių čempionų: Subrielį Matiasą, Regisą Prograi,s ir Joshą Taylorą.

Ryanas Garcia nenusipelnė revanšo

„Sąžiningai, ne, nes maniau, kad pagrindinis veiksnys nukris į Tanko kojas, nes Ryanas yra stipresnis iš dviejų ir greitesnis kovotojas iš dviejų, nes aš buvau ringe su jais abiem. “, – „The Schmo“ sakė Rolly Romero, paklaustas, ar jį nustebino Ryano Garcia pralaimėjimas Gervontai Davisui.

Jei Tanko Daviso vadovybė PBC koncentruojasi tik į pinigus, o ne į palikimą, Ryanas gaus revanšą, nesvarbu, ar jis to nusipelnė, ar ne. Prieš tai svarbu, kad Ryanas iškovotų bent vieną pergalę prieš patikimą varžovą, esant 140.

Tai būtų geri variantai kitai Ryano kovai:

  • Arnoldas Barboza
  • Jose Zepeda
  • Gary Antuanne Russellas
  • Jose Ramirez
  • Liamas Paro
  • Teofimo Lopezas
  • Sandoras Martinas
  • Richardsonas Hitchinsas

„Gervonta turi greitesnes kojas, ir tai padarė didžiausią skirtumą. Tai buvo gera kova jiems abiem, todėl rekvizitas jiems“, – sakė Rolly.

„Ar tai net klausimas? Žinoma, aš jį gausiu pirmas“, – sakė Rolly, paklaustas, kas pirmas surengs revanšą su Tanku Davisu tarp jo ir Ryano Garcia.

„Ryanas nenusipelnė revanšo. Jis turi kurti savo kelią aukštyn. Aš, aš išmušiau iš jo gyvą šūdą [Gervonta], ir jis mane pagavo. Tai boksas. Aš ir Ryanas taip pat galime tai gauti. Džiaugiuosi pamatęs tai. Manau, kad visas bokso pasaulis laukė manęs ir Ryano kovos.

„Mes su Ryanu praeityje susipykome, ir tai šiek tiek paplito. To visi bokso žaidėjai laukė amžinai.

„Visi tie kovotojai, kuriuos ką tik įvardijote, bokso sporte man yra visiškai nereikšmingi. Jos labai nuobodžios ir neparduodamos“, – apie Deviną Haney ir Shakurą Stevensoną kalbėjo Rolly. „Taigi, kad atsakyčiau į šį klausimą, Rolly“, – sakė Rolando apie savo įsitikinimą, kad jis pirmasis įveiks Gervontą.

„Labai liūdna, kad tau teko imtis visų šių dalykų, kad pabandytum konkuruoti su manimi ir vis tiek būsi numuštas“, – sakė Rolly apie savo anksčiau planuotą varžovą Alberto Puello, kurio testas buvo teigiamas dėl draudžiamos medžiagos. „Man plyšta širdis, kad šiame bokso žaidime yra tiek daug korupcijos.

„Gimiau turėdamas dovaną būti kietam smogėjui, ir visos šios mamos keiksmažodžiai nori pabandyti apgauti, bet vis tiek negali to padaryti. Tai jam nepadės, bet sakoma, kad turite pagerinti savo pasirodymą.

„Džiaugiuosi, kad tai vis dar pietų letenė. Realybė yra tokia, kad po to ketinau kovoti su Barroso, nes jis turėjo būti mano privalomas. Tai tikrai nieko nekeičia. Aš tiesiog jį praleidžiu [Puello]aš einu į tai ir kovoju su kuo nors kitu.

„Aš turėjau pakilti [to 140] prieš du metus. Aš esu didelis berniukas ir daug valgau. Jūsų kūnas keičiasi kas penkerius ar šešerius metus. Man labai ilgai buvo 135 metai. Man laikas pakilti“, – sakė Rolly.

YouTube vaizdo įrašas