Skip to content
Home » „Ring Rows“ dėklas

„Ring Rows“ dėklas

„Ring Rows“ dėklas
Parašė Aushas Chatmanas

Jei pažvelgsite į progresą žodyne, pamatysite, kad progresas yra vystymosi procesas arba laipsniškas judėjimas į labiau pažengusią būseną arba seką, seriją.

Kalbant apie mankštos progresą, taisyklės tampa šiek tiek pilkesnės, nes žmonės yra niuansuoti ir sudėtingi. Leiskite man pasiūlyti darbinį apibrėžimą, kuris padės mums suskirstyti pratimus į gražias progresavimo grandines. Pagrindinis judesys yra tik pažangesnio judesio progresas, jei sudėtingesnio judesio neįmanoma lengvai pasiekti neįvaldžius to pagrindinio judesio.

Pavyzdys: Aš negaliu atlikti griežto raumenų tempimo, kol neturiu įgūdžių ir jėgos griežtam prisitraukimui.

Taigi prisitraukimas yra raumenų auginimo progresas.

Ir atvirkščiai, aš galiu padaryti jums griežtą prisitraukimą be jokios žiedo eilės. Taigi žiedo eilė NE progresuoja prisitraukimams, nors aš tai pavadinčiau aksesuariniu judesiu prie prisitraukimo.

Tačiau esmė yra ne išnaudoti šį tašką. Nors manau, kad verta suprasti, kurie judesiai iš tikrųjų yra tobulinami siekiant tobulesnių įgūdžių, kuriuos norėtumėte išsiugdyti, kad galėtumėte nustatyti prioritetus ir efektyviau praleisti laiką sporto salėje; Nesu čia tam, kad nusiminčiau tuos, kurie manė ar vis dar galvoja, kad žiedinės eilės yra prisitraukimo progresas.

Taigi kokia mano prasmė?

Geras klausimas! Noriu suprasti, kad žiedo eilė nevyksta prisitraukimams, todėl galime žengti žingsnį atgal ir pažvelgti į žiedo eilutes iš naujo. Vietoj to, kad jie būtų pratimai, kuriuos mes skiriame kaip prisitraukimų pakaitalą, dabar galime tai vertinti kaip vieną vertą judesį. Vėlgi, nieko blogo dėl to pakeitimo, tai logiška, jie abu yra traukiantys judesiai, o kadangi pėdos laikosi ant žemės, žiedinė eilė yra daug lengviau pasiekiama. Taigi, kalbant apie povandeninius laivus, jis yra visiškai perspektyvus.

Kodėl „Ring Rows“?

Vis dėlto, kaip esybė sau, žiedinė eilutė turi didžiulę vertę, kuri, manau, yra neišnaudota.

Žiedinės eilės lengvai išmokstamos

Pirma, judesio sudėtingumas yra MAŽAS. Dauguma žmonių gali būti atsigulę nuo sofos ir ant žiedų ir surengti žiedinę eilę per mažiau nei minutę. Tačiau su žiedine eile yra daugiau, nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Daugybė žiedinių eilučių tipų

Antra, turime atsiminti, kad mes linkę daryti visas žiedines eilutes vienu stiliumi. Pėdos ant žemės plaktuko rankenos stilius. Tai rodo, kodėl manome, kad žiedinės eilės yra DAUG lengvesnės nei prisitraukimai, būtent todėl, kad taip yra, nes mes visada darome juos „lengviausia“ forma. Pėdos ant žemės žiedo eilės yra lygiagrečios pėdoms ant žemės prisitraukimų. Ar bandėte pakelti pėdas? Išbandykite 10 pakartojimų pėdomis pakeltos žiedo eilės ir palyginkite tai su 10 pakartojimų griežtais prisitraukimais, kurių sunkumas yra daug artimesnis.

Žiedinės eilutės sukuria jėgą

Trečia, žiedinė eilė yra horizontalus kūno svorio tempimo pratimas. Fenomenalus viršutinės nugaros dalies stiprumui IR stiprumui per pečių ašmenų judesių diapazonus (per ištraukimą ir atitraukimą).

Ketvirtas ir paskutinis mano pagyrimas už žiedo eilę, kartu su žiedo atramine laikymu, tai puikus įvadinis pratimas su žiedais. Jei norėtumėte dirbti su klaidingo sukibimo stiprumu, bet dar neturite griežto prisitraukimo, SUB kai kuriose netikros sukibimo žiedų eilėse!

Suteikti žiedinę eilutę

Taigi, mano draugai, paimkite žiedų rinkinį ir patraukite horizontaliai. Atminkite, kad jei jūsų tikslas yra griežtas prisitraukimas, žiedinė eilė nebūtinai yra kelyje. BET! Suteikime visiems priklausančią žiedinę eilutę, nes tai ne tik išgelbėjo daugelį iš mūsų, kai buvo paskirtas nepaprastai daug prisitraukimų, bet ir tai yra fantastiškas judesys, dėl kurio turėtume ištirti DAUG daugiau nei mes!