Skip to content
Home » Regisas Prograisas ir Arnoldas Barboza jaunesnysis ginčijasi dėl trumpalaikės kovos birželio 17 d

Regisas Prograisas ir Arnoldas Barboza jaunesnysis ginčijasi dėl trumpalaikės kovos birželio 17 d

Autorius Danas Ambrose’as: Regisas Prograisas ir nepralenkiamas Arnoldas Barboza jaunesnysis ketvirtadienį socialinėje žiniasklaidoje apsikeitė žodžiais apie būtinybę pakeisti Liamą Paro į birželio 17 d. Eddie Hearno paaukštintą kortelę Smoothie King centre Naujajame Orleane.

WBC pusvidutinio svorio čempionui Prograisui (28-1, 24 KO) reikia nepralenkiamo aukščiausio rango paaukštinto Barboza jaunesniojo (28-0, 10 KO), kad galėtų tapti jo varžovu tik prieš tris savaites.

Nors Barboza pripažįsta, kad trys savaitės nėra daug laiko pasiruošti, jis pasakė Prograis, kad jo rėmėjas Hearnas „Siųsk tinkamą numerį“ ir tada jie gali kovoti.

Tikėtina, kad prireiks daug žmonių, kad toks talentingas kovotojas kaip Barboza sutiktų kovoti, nes jis turi galimybių. Barboza užima 2 vietą WBO ir 4 WBC reitinge. Bet kuriuo atveju jis netrukus gaus titulą ir jam nereikės kovoti prieš tris savaites.

Regis Prograis: „Taigi aš nežinau, ar jūs visi girdėjote naujienas apie tai, kas vyksta. Liamas Paro ištraukė. Manoma, kad vakar jis patyrė traumą. Manoma, kad jį pakeis Arnoldas Barboza“, – socialinėje žiniasklaidoje sakė WBC pusvidutinio svorio čempionas Regisas Prograisas, tikėdamasis, kad sužeistą Liamą Paro pakeis Arnoldas Barboza jaunesnysis, birželio 17 d.

„Pažiūrėsime, ar jis kovos, ar ne. Žinau jau seniai, jis mane šaukia. Jis sako, kad nori kovoti. Taigi dabar tai jo šūvis. Žinau, kad kai kurie žmonės sakė, ar tai tinkama galimybė, ar ne.

„Klausykite, jei tikite, kad galite laimėti, ir kovojate dėl WBC [140-lb] diržo, nėra tokio dalyko kaip netinkama galimybė.

„Taigi pažiūrėkime, ar jis kovos. Aš tau dabar skambinu, Arnoldai Barboza. Turėjai progą pakovoti dėl diržo ir šaukei mane. Taigi pažiūrėkime, ar imsitės kovos, ar pasislėpsite už dalykinės dalykų pusės. Aš būsiu čia“, – sakė Prograis.

Arnoldas Barboza jaunesnysis: „Mačiau Regiso mažą vaizdo įrašą. Kaip sakiau, gerbiu vaikiną. Bet išsikraustykite iš čia: „Nesislėpkite už verslo reikalų“, kai turėjote pasirašyti sutartį su „Top Rank“. Tą kovą man būtų buvę beveik garantuota, kai tik pasirašytumėte.

„Kai uždėsite rašiklį ant popieriaus, ta kova bus baigta ir visi kiti 140 aukščiausių reitingų. Bet jūs nusprendėte eiti kitu keliu dėl dalykinės dalykų pusės, tiesa, nes taip jums geriau.

„Taigi, nepulk į mane, šuo, su dalykine dalykų puse. Nagi, žmogau. Nedaryk to. Staiga jūs neturite šokių partnerio. Nori, kad įspėčiau prieš tris savaites. Tai gerai. Aš noriu kovos. Mes ketiname jį gauti.

„Pasikalbėk su Eddie Hearnu. Pasakyk jam, kad atsiųstų reikiamą numerį, ir padarykime tai“.

Regis Prograis: „Žmogau, kas po velnių negerai su boksu. Kas jums negerai? Jei turite čempiono titulą, kovosite dėl WBC diržo ir jį atsisakysite. Kas jums negerai?

„Žmonėms buvo sakoma, kad jie nori dūmų, nori kovoti, nori to ir ano. Bet kai šauna, jie laiko tą šūdą prieš veidą. Jie išsigandę. Jie nebando kovoti.

„Nagi, broli. Jei turiu titulą, aš jį paimsiu. Dėl WBC aš tai imu. Žmogau, jūs visi baisūs.

YouTube vaizdo įrašas