Skip to content
Home » Rankų priežiūra – Invictus Fitness

Rankų priežiūra – Invictus Fitness

Rankų priežiūra
Ar galite atspėti, kieno tai rankos?

Rankų priežiūra
Parašė Nichole DeHart

Taigi jūs jau kurį laiką užsiimate CrossFit sportu ir jums tai patinka. Jūs įvaldėte važiavimą su štanga, prisitraukimus, kojų pirštus prie strypo ir pan. (arba bent jau išmokote tai daryti) ir jaučiatės kaip čempionas. Tačiau jūsų rankos gali skirtis ir jūs pradėsite pastebėti tam tikrą nuospaudų vystymąsi. Nors labai didžiuojuosi savo klientais, kai jiems pradeda formuotis kietesnės rankos, taip pat suprantu, kad gali būti nemalonu, jei jomis nebus tinkamai pasirūpinta.

Taip, jūs norite turėti kietas rankas, kad jos nuolat neplyštų, bet galite pereiti į kitą kraštutinumą – turėti didžiules nuospaudas, kurios gnybteli ir plyšta, kai pakabinate nuo strypo ar dirbate su štanga. Čia turime kūrybiškai prižiūrėti rankas. Aš ir dar kelios merginos atlikome labai mokslišką eksperimentą, kad surastume geriausią rankų priežiūros priemonę nuospaudoms. Pristatau jums tris paprastus žingsnius, padėsiančius išlaikyti rankų sveikatą, kurie išliks švelniu kūdikio dugnu ir išliks Klokovo rankų kietumu.

1 žingsnis
Drėkinkite kasdien. Blogiausia jūsų rankoms, kad jos būtų amžinai sausos; jūsų nuospaudos klestės šioje aplinkoje! Dabar, jei norite šiek tiek apakinti savo gyvenime, įsigykite Burt’s Bees Radiance kūno losjoną. Tai fantastiškas losjonas, kuriame yra ne tik žėručio, kuris suteikia šiek tiek blizgesio, bet ir gali pasigirti, kad jis yra 99% natūralus. Tai yra kažkas, ko aš ypač ieškau, nes norite, kad ant jūsų kūno nepatektų daugybė cheminių medžiagų. Peržiūrėkite jų losjoną žemiau:

http://www.burtsbees.com/natural-products/body-moisturizers/radiance-body-lotion.html

Jei norite atsisakyti blizgančio tipo losjono (nežinau, kodėl kas nors to norėtų), išbandykite bet kurį Kiss My Face losjoną, kuris taip pat yra natūralus.

http://www.kissmyface.com/body/grid/natural-moisurizers

2 žingsnis
Kartą per savaitę skuskite nuospaudas. Jei nuospauda susikaupia per didelė, ji gali lengvai suspausti atsispaudus ant prisitraukimo juostos arba dirbant su štanga. Jūs nenorite per daug skustis, todėl man patinka tai daryti kartą per savaitę prieš pat poilsio dieną (atrodo, kad tai stebuklingas skaičius). Geriausias skustuvas, kurį radau, yra pagamintas iš Vokietijos. Įsigykite papildomų skustuvų (niekada nenorite skustis su nuobodu skustuvu) ir kartą per savaitę nusiskukite nuospaudas. Nesidrovėkite su skustuvu – skusdamiesi tikrai stipriai paspauskite ir stenkitės, kad ranka būtų kuo lygesnė. Jei dar neturite nuospaudų skustuvo, galite jį pasiimti čia:

http://www.wodshop.com/wodshop-callus-remover/

3 veiksmas
Pedi kiaušinių laikas. Pastebėsite, kad nuskutus nuospaudas, gali likti įdubimų. Čia pasirodo pedi kiaušinis. Pabandykite nuleisti rankas pedi kiaušiniu, kai pašalinsite didžiąją nuospaudos dalį naudodami nuospaudų skustuvą. Tai padės išlyginti rankas, kad neliktų jokių iškilimų ar įdubimų. Peržiūrėkite toliau pateiktą pedi kiaušinį (kas tai išrado, buvo genijus):

http://www.amazon.com/Pedicure-Foot-File-Colors-vary/dp/B00113FENI

Bam! Trys paprasti žingsniai iki gražių rankų, kurios gali susidoroti su bet kokiu darbo krūviu.

Jei turite kitų nuospaudų priežiūros metodų, paminėkite juos toliau pateiktose pastabose!