Skip to content
Home » Pritūpimas priekinėje pėdoje, pistoletas ir keliai

Pritūpimas priekinėje pėdoje, pistoletas ir keliai

Pritūpimas priekinėje pėdoje, pistoletas ir keliai
Parašė TJ O’Brienas

Aš asmeniškai naudoju šį judesį, kurį kartais trumpai vadinu „pritūpimais į padalijimą“ (tačiau, yra DAUG pritūpimų su padalijimu stilių, todėl pravartu patikslinti), kad atverčiau klubus pritūpimui.

Kai išjungimo metu treniruodavomės lauke, mano klasė dažnai atlikdavo juos su kūno svoriu, priekyje koja ant šaligatvio bortelio.

Man labai patinka judėjimas, nes jis suteikia jėgų ir mobilumo. Mes stengiamės ištiesti užpakalinę koją, o tai suteikia mums didelį klubo lenkimo ištempimą. Kol tai darome, spaudžiame tą sėdmenį, kad galėtume aktyviai pratęsti klubus. Tuo tarpu mes traukiame priekinį kelį per kojų pirštus, naudodamiesi priekiniu blauzdikaulio raumeniu (blauzdos raumeniu), aktyviai lenkdami kulkšnį. Be to, stengiamės pritraukti priekinės kojos sėdmenis prie kulno, taip stiprinant kelių suspaudimą. Ir po velnių, kol mes tai darome, mes lenkiame priekinį klubą ir taip sukuriame apatinę pritūpimo padėtį.

VISŲ minėtų dalykų reikia norint atlikti puikiai atrodantį pritūpimą. Tačiau izoliuodami vieną koją ir pakeldami ją aukštyn, galime pasiekti geresnę padėtį nei įprasto pritūpimo metu.

Šio judėjimo tikslas turėtų būti:

  • Pakelkite kelius kiek įmanoma aukščiau už kojų pirštus kulnais žemyn
  • Laikykite krūtinę aukštyn
  • Ištieskite užpakalinę koją, kol pajusite gilų klubo lenkimo tempimą
  • Palaipsniui mažinkite priekinės pėdos aukštį (laikui bėgant!)

Jei jaučiatės sustingę, pradėkite nuo priekinės pėdos iki 12 colių nuo žemės. Kai progresuojate, galite sumažinti aukštį. Pastebėsite, kad ribojantis veiksnys yra tai, kiek galite ištiesti (ištiesinti) užpakalinę koją. Jei turite gerą klubų tiesimą ir stiprius klubo lenkiamuosius raumenis, galėsite tai atlikti ant plokščios žemės, priekinę pėdą remdamiesi ant žemės, o priekinį pakaušį dengiate blauzdą.

Jei laikote keletą palyginti sunkių DB (iš viso maždaug 50% jūsų kūno svorio), tuomet tikrai pajusite siurblį savo keturračiuose / VMO. Tai puiku! Mes kuriame jėgą kartu su savo judesių diapazonu. Žiūrėkite daugiau vaizdo įrašų, panašių į šiuos @invictus_mobilitytraining!

Taip pat patikrinkite…

„Kip Swing“ ir mobilumas virš galvos su „Cross-Bench“ megztiniu

Atvejo analizė: Overhead Mobility Protocol

Parallette Shoot Through vykdymas