Skip to content
Home » Pradedančiųjų vadovas, kaip suskaldyti trūkčiojimą

Pradedančiųjų vadovas, kaip suskaldyti trūkčiojimą

Pradedančiųjų vadovas, kaip suskaldyti trūkčiojimą
Vaizdo įrašas Jaredas Endertonas

Nesvarbu, ar esate olimpinio kėlimo naujokas, ar tiesiog ieškote patarimų, kaip pagerinti savo trūkčiojimą, peržiūrėkite šį Invictus sunkiosios atletikos trenerio Jaredo Endertono vaizdo įrašą apie kiekvienos kėlimo dalies atlikimo taškus.

Jei neturite trenerio, kuris jus stebėtų, užsiregistruokite Jared internetinėje sunkiosios atletikos programoje, kad gautumėte GERIAUSIĄ. Taip pat galite nufilmuoti save ir atkurti jį kadras po kadro, eidami žemyn šiuo kontroliniu sąrašu, kad įsitikintumėte, jog pasiekėte visus pagrindinius pakilimo taškus, kad galėtumėte gauti naudos ir pasiekti šiuos PR!

Sąranka

 • Strypas turi būti jūsų delnuose, o NE ant pirštų galiukų. Žmonėms, turintiems judėjimo apribojimų, kartais tenka atlikti pakeitimus piršto galiuku, tačiau tai nėra idealu. Jei pastebėsite, kad jums sunku su šiuo kūriniu arba jis skausmingas, laikas patobulinti riešo ir dilbio mobilumą!
 • Jūsų alkūnės turi būti šiek tiek priešais strypą, kai jis remiasi į pečius – tik šiek tiek priekyje, bet ne taip aukštai, kaip pritūpęs ar švarus. Jei jums sunku laikytis šios padėties, gali būti kaltas įtemptas latas arba tricepsas.
 • Kaip ir bet kuris kitas judėjimas, kurio metu stengiamės sukurti kuo daugiau energijos, įsitikinkite, kad jūsų vidurio linija yra įtempta! Paimkite didelį, stiprų įkvėpimą, įspauskite pilvą į šonkaulius, tada panirkite.
 • Kadangi tai yra „šokinėjimo“ judesys, jūsų pėdos turi būti jūsų šokinėjimo padėtyje, kuri yra pečių plotyje (ir tokia pati padėtis jūsų valymui ir plėšimui).

„Dip & Drive“.

 • Kontroliuokite kritimą! Ypač tada, kai į tai nusileidžiate. Įsitikinkite, kad judate savo kūną tiesiai žemyn, kad jūsų liemuo būtų vertikalus viso judėjimo metu.
 • Važiuodami aukštyn taip pat sutelkite dėmesį į liemens judėjimą tiesiai į viršų.
 • Jūsų svoris turi būti per visą pėdą, bet labiau link jūsų kulnų.

Priėmimo padėtis

 • Skilimo trūkčiojimo priėmimo padėtis yra pusė įtūpsto. Jūsų priekinis blauzdas turi būti kiek įmanoma vertikalus, o užpakalinė koja turi būti šiek tiek sulenkta. Įsitikinkite, kad kai juos išskirsite, taip pat padalinkite juos iki pečių pločio. Dažna klaida yra tai, ką vadiname „vaikščiojimu lynu“. Tai reiškia, kad pėdos yra per siauros, todėl labai sunku išlaikyti pusiausvyrą laikant svorį virš galvos.
 • Čia taip pat patikrinkite, ar jūsų liemuo yra vertikaliai. Kartais žmonės galų gale susimuša galvą ir liemenį PER, o ne ŽEMYN, ir dėl to jie gali nepakilti.
 • Strypas turi būti virš viršutinės nugaros (už ausų), o NE virš galvos. Naudokite pečius ir viršutinę nugaros dalį, kad išlaikytumėte šį svorį! Taip pat galite galvoti apie tai kaip įsitikinimą, kad juosta yra „už ausų“.

Atsigavimas

 • Jūs įveikėte liftą! Bet tai dar ne visai oficialu. Pirmiausia turite grąžinti kojas į pradinę padėtį. Norėdami tai padaryti, pirmiausia ženkite pusę žingsnio atgal, naudodamiesi priekine koja, o tada patraukite užpakalinę pėdą į priekį, kad ją pasitiktumėte. Priežastis, dėl kurios pirmiausia atsitraukiame su priekine koja, yra išlaikyti strypo kontrolę. Jei pirmiausia atsitrauksite koja, tikėtina, kad strypo svorio impulsas ir toliau judės į priekį ir jūs praleisite kėlimą.
 • Strypas turi likti virš galvos tol, kol abi kojos grįš į pradinę padėtį. Tuo metu galite nuleisti jį ant krūtinės arba numesti ant grindų. Profesionalo patarimas: prieš numesdami strypą būtinai nuleiskite jį beveik iki krūtinės, kad jis neatšoktų ir nepataikytų į jus (ar ką nors šalia jūsų). Sekite svorį rankomis, kad sustabdytumėte bet kokį galimą šokinėjimą.

Ieškote daugiau patarimų apie savo olimpinius keltuvus? Jei prisijungsite prie Invictus internetinės sunkiosios atletikos programos, gausite ne tik savaitinę programą, bet ir atsiliepimus apie savo kilnojimo vaizdo įrašus iš trenerio Jared bei kitų iš viso pasaulio paramos per išskirtinę programą. Sunkiosios atletikos Facebook grupė.

sužinoti daugiau apie Invictus sunkiosios atletikos programąNorite sužinoti daugiau apie olimpinę sunkiosios atletikos sportą?

Nepraleiskite šių kitų puikių išteklių:

„Švaros ir trūkčiojimo“ vadovas pradedantiesiems

Kaip patraukti: pagrindiniai taškai kiekvienam kėlimo etapui

Kaip efektyviai valyti: privalumai, treniruočių patarimai ir DUK