Skip to content
Home » Paspausk savo kelią į pritūpęs PR!

Paspausk savo kelią į pritūpęs PR!

Paspausk savo kelią į pritūpęs PR!
Parašė Hunter Britt

Šis patarimas skirtas pašalinti vieną gedimą, bet padėti dviejų tipų žmonėms. Jei jums trūksta pritūpimo nugara dėl to, kad jūsų nugara suapvalėja, arba jei esate tas, kuris nulemia jūsų pritūpimo sėkmę, jūs tiesiog nepastebėjote, koks sunkus jausmas išeinant, tai kaip tik jums.

Įsitempk!

Dažnai mes sutelkiame dėmesį į apatinę kūno dalį arba šerdį, kad padarytume gerą pritūpimą. Žinoma, tai svarbu ir galbūt svarbiau nei tai, ką dabar sakau, bet viršutinės nugaros dalies ignoravimas atitraukia jus nuo kito PR.

Štai ką daryti:

  1. Nugaros pritūpimams pasiruoškite po juosta.
  2. Dažnai kuo arčiau jūsų judrumas leidžia jūsų rankoms priartėti, tuo stipriau galite jaustis, todėl stenkitės jas priglausti prie kūno.
  3. Esant įtampai, pasukite alkūnes, kad jos būtų beveik tiesiai po strypu.
  4. Spausk aukštyn! Strypas tikrai neturėtų judėti nuo jūsų pečių, nes bandote spausti pritūpimo svorį. Būtent taip pritūpimo metu įtempsite viršutinę nugaros dalį.
  5. Išlaikykite tą įtampą, tada pritūpkite!

Atlikite šiuos veiksmus, kad sutelktumėte dėmesį į viršutinių nugaros raumenų suspaudimą ir sukurtumėte stipresnę lentyną. Tai turėtų padėti jaustis tvirtiau, kai iškeliate juostą iš stovo, o tai reiškia, kad atstovui einate daugiau pasitikėjimo. Be to, jis turėtų būti tvirtesnis, kai atsistoję pradedate šlifuoti sunkų pritūpimą.

Įsitempkite ir paspauskite PR!