Skip to content
Home » Palyginti prisitraukimus: Kipping vs Butterfly

Palyginti prisitraukimus: Kipping vs Butterfly

Kipping prisitraukimų palyginimas
Parašė Hunter Britt; Traviso Ewarto vaizdo įrašai

CrossFit pasaulyje yra keletas būdų, kaip nulupti katę, kai reikia atlikti prisitraukimą. Daugelis iš mūsų susidūrė su iššūkiu pereiti nuo standartinio kipo prie traukimo drugeliu. Dažnai, kai stebiu, kaip žmonės bando nuleisti drugelį primenantį judesį, matau, kad žmonės per daug galvoja apie judesį ir daro drugelio prisitraukimus daug sudėtingesnius nei reikia.

Patraukimas į viršų

Taigi pakalbėkime apie judesį ir įprasto kipo, ir drugelio prisitraukimui. Žemiau esančioje nuotraukoje parodytas progresas per vieną atsitraukimą (viršutinė nuotrauka), palyginti su vienu drugelio prisitraukimu (apatinė nuotrauka). Pirmoje nuotraukoje matome, kad judesys yra tik standartinė kūno lanko padėtis į tuščiavidurį kūno padėtį, kaip ir daugelis iš mūsų mokosi, kai mokomės šokinėjimo. Dabar pažvelkime į kitas nuotraukas iš eilės ir panagrinėkime, kas vyksta kiekvienoje iš dviejų pozicijų.


PRISIJUNGIMAI

Ekrano nuotrauka 2015-09-17 10.12.05 val


PRISItraukimai su drugeliu

Ekrano nuotrauka 2015-09-17 10.10.31 val


Kipping Swing vs Butterfly Motion

2 nuotrauka: Abiejų tipų pilvo raumenys susitraukia, o klubai patenka per sūpynės apačią; čia turi įvykti galia.

3 nuotrauka: Abiejų tipų pilvo raumenys yra visiškai susitraukę, o kūnas dabar turi būti tuščiavidurėje padėtyje.

4 nuotrauka: Abiejų tipų kipas leido kūnui tapti neapsunkintam, o sportininkas sujungė savo prisitraukimo jėgą su inercija, kad smakras būtų perkeltas per horizontalią prisitraukimo juostos plokštumą. Atkreipkite dėmesį, kad abiem prisitraukimo variantams kūnas vis dar yra tuščiavidurėje padėtyje.

5 nuotrauka:Kipping prisitraukimas, sportininkas išlaiko tuščiavidurę kūno padėtį, pėdas dar prieš save ir stumiasi nuo strypo. Už Drugelis prisitraukimas, sportininkas tempia klubus ir pėdas už jų, kad vėl pasiektų arkos kūno padėtį ir nukrenta beveik tiesiai žemyn.

6 nuotrauka (paskutinė nuotrauka):Kipping prisitraukimas, kūnas persikels iš tuščiavidurio kūno padėties į lanko kūno padėtį. Už Drugelis prisitraukimas, sportininko kūnas toliau krinta tiesiai žemyn, kol rankos išsitiesia, ir tuo metu jis vėl turėtų būti išlenktoje kūno padėtyje.

Galiausiai, abiejų tipų prisitraukimai prasidės kitą pakartojimą, vėl pradėdami nuo viso kūno išlenkimo, o rankos bus visiškai ištiestos prieš bandant pereiti į tuščiavidurę kūno padėtį.

Kaip padaryti drugelių prisitraukimus

Jei šiuo metu dirbate su drugelių prisitraukimais arba norite juos išbandyti, čia yra keletas patarimų, apie kuriuos turėtumėte pagalvoti.

Nors drugelio stilius kipping prisitraukimai yra greitesnis, vis tiek reikia kantrybės judesio metu. Palaukite, kol jūsų rankos visiškai ištiestos, prieš pereidami iš lanko kūno padėties į tuščiavidurę kūno padėtį. Neįmanoma efektyviai šokti sulenktomis rankomis. Dažna klaida yra tada, kai žmonės pradeda „spardyti“ dar nepasiekę visiško rankų ištiesimo; tai reiškia, kad jie bando iššokti be visiškos įtampos.

Tikimės, kad tai išaiškino kai kuriuos dalykus visiems, kurie bando tiksliai suprasti, kas vyksta, ir kad tai padės suprasti kiekvieno judesio eigą. Supraskite judesį ir įsivaizduokite save ant tos prisitraukimo strypo, kuris tiesiog atlieka greitus ir efektyvius prisitraukimus! Treniruokitės dabar, kad galėtumėte juos sutraiškyti „Open“!

Kaip pasiruošti 2020 m. CrossFit Open

Peržiūrėkite mūsų internetinių programų įvairovę – siūlome visą atvirą pasiruošimą visiems sportininkams ir papildomas gimnastikos, sunkiosios atletikos, jėgos, variklio ir kt. programas!

Peržiūrėkite daugiau gimnastikos patarimų…

Prisitraukimų vadovas 101: viskas, ką reikia žinoti

Kaip padaryti drugelių C2B prisitraukimus

Kas yra „Toes to Bar“?