Skip to content
Home » Oscar De La Hoya: Canelo turi būti strategiškas rinkdamas kitą varžovą

Oscar De La Hoya: Canelo turi būti strategiškas rinkdamas kitą varžovą

Autorius Danas Ambrose’as: Oscaras De La Hoya sako, kad Canelo Alvarezas turi būti atsargus rinkdamasis kitą varžovą, nes paskutinėje kovoje su Johnu Ryderiu jis pastebėjo, kad jis yra jo karjeros uodega.

Oskaras mano, kad nėra prasmės Canelo (59-2-2, 39 KO) kovoti su Dmitrijumi Bivolu rugsėjį vykusiose revanšinėse rungtynėse. Pragaras „niekada nemušk“ jam, nesvarbu, ar jam 168, ar 175.

Iš tiesų, De La Hoya mano, kad Canelo bus dar pavojingiau, jei jis kovos su Bivol (21-0, 11 KO) 168, nes jis bus „greitesnis“ ir lengvesnis ant kojų.

Jei Canelo bus strateginis rinkdamasis kitą priešininką, jis galėtų eiti vieno iš šių kovotojų kryptimi:

  • Edgaras Berlanga
  • Džermalas Charlo
  • Kalebo augalas
  • Viljamas Skulis
  • Kristianas Mbilis
  • Joe Smithas jaunesnysis

Kai Oskaras buvo paklaustas, su kuo Canelo turėtų kovoti toliau, jis paminėjo savo kovotoją Jaime’ą Munguia ir sakė, kad darys jį spaudimą, kol bus pasiektas tas mačas.

Munguia neturi jokių šansų kovoti su Canelo, nes jo karjeros rekordas yra pilnas pūkų, o jis neturi tikros gerbėjų bazės JAV

Canelo turi būti strateginis rinkdamasis kitą kovą

„Jis jį numetė. Kai kovotojas sužeistas, tu jį užbaigi. Štai ką tu turėtum daryti. Manau, kad būtent tai norėjo pamatyti 50 000 sirgalių, kurie tiesiogiai dalyvavo kovoje Gvadalacharoje“, – sakė Oscaras De La Hoya žiniasklaidai, kalbėdamas apie tai, kad Canelo Alvarezas praėjusį šeštadienio vakarą neįmušė nokautu prieš Johną Ryderį.

„Ne paslaptis, kad Canelo yra savo karjeros gale. Jei kas nors man sako kitaip, manau, kad apakuosi.

„Galite mane vadinti bepročiu, bet jis niekada nenugalės Bivol, būdamas 175 metų, tai tikrai“, – apie Canelo sakė De La Hoya. „Sulaukus 168 metų, tai gali būti šiek tiek jam pavojingesnis, nes Bivolas ant kojų bus lengvesnis ir bus greitesnis.

„Canelo yra sunkioje situacijoje, nes kita jo kova turi būti labai labai strateginė. Pažiūrėsime, ką jo puikus reklamuotojas padarys dėl jo toliau.

„Neturiu supratimo. Tegul jo puikus rėmėjas [Eddie Hearn] daryti tai, ką daro“, – paklaustas, kur Canelo keliauja iš čia, atsakė De La Hoya. „Aš turiu savo planą savo galvoje, bet aš turiu tai žinoti, o jūs turite sužinoti“, – sakė Oskaras.

De La Hoya nori Canelo prieš Munguia

„Per sekundės dalį“, – sakė De La Hoya, paklaustas, ar, jei būtų suteikta galimybė, jis skirtų Jaime Munguia kartu su Canelo. „Tai sustabdo tai, kad Canelo nenori kautis su kolega meksikiečiu, o tai yra absurdiška, nes jei esi kovotojas, tai esi kovotojas. Tu kovoji su bet kuo, kas yra viršuje. Jūs kovojate su bet kuo, kas yra jūsų kelyje ir ketina sukurti didelę kovą už jus.

„Munguia čia pat beldžiasi į jį [Canelo] duris. Kaip ir sakiau anksčiau. Jei turėsiu daryti spaudimą šiems naikintuvams kovoti su Munguia, tai aš ir darysiu. Būtent tokiu keliu eisiu eidamas privalomu keliu, įveikdamas vaikinus, kuriuos įveikė Canelo, siekdamas kovoti su Canelo.

„Yra įvairių būdų. Gali bėgti, bet negali pasislėpti. Mes ir toliau spausime ir beldžiamės į duris“, – sakė De La Hoya.

YouTube vaizdo įrašas