Skip to content
Home » Nuostabus Voodoo Floss pasaulis

Nuostabus Voodoo Floss pasaulis

Nuostabus Voodoo Floss pasaulis

Nuostabus Voodoo Floss pasaulis
Parašė Michele Vieux

Ar kada nors susimąstėte, kodėl tiek daug sportininkų užsikabina Voodoo siūlu? Ar bandote nuspręsti, ar turėtumėte gauti? Nežinote, kaip naudoti savo? Tikimės, kad jau žinote apie visus nuostabius „Voodoo“ siūlų naudojimo būdus ir tai yra nuostabi nauda jūsų mobilumui ir atsigavimui, bet jei to nežinote, čia yra santrauka, kodėl šis įrankis yra toks stebuklingas, ir keletas pavyzdžių bei idėjų, kaip maksimaliai išnaudoti tavo siūlas.

Išeiti su senais ir su naujais

„Voodoo Floss“ padeda suskaidyti į raumenis suleidžiamą šlamštą, kad būtų užtikrintas didesnis judrumas ir kraujo tiekimas į vietą. Suspaudžiant raumenį sandariai apvyniojus, tada verčiant jį atlikti visą judesių diapazoną (ROM), trintis tarp raumenų skaidulų padeda suskaidyti pūkelius, randų audinį, pieno rūgštį ir kitą šlamštą tose mažytėse vietose, kurias naudojant putų ridenimas ir lakroso kamuoliukai. negali kreiptis. Voodoo siūlą paliksite tik maždaug dvi minutes.

Pavyzdys: STIPRIAI apvyniokite blauzdą ir atlikite į blauzdą orientuotą miofascialinį atpalaidavimą (SMR), tempimą, pritūpimus, įtūpimus ir pan.

Gydomoji ir valomoji galia

Kai atleidžiate juostą, kraujas nuplauna raumenį; tai ne tik atneša maistinių medžiagų augimui ir gijimui, bet ir pašalina visą tą šlamštą, kurį ką tik išsiskyrėte. Tai taip pat taikoma traumų atsigavimui ir gali būti naudojama siekiant padėti išgydyti įtemptus audinius. Esant patinusioms vietoms, norisi skatinti limfos nutekėjimą. Norėdami tai padaryti, apvyniokite juostą maždaug perpus tvirčiau, kaip tai darote bandydami mobilizuoti sritį. Jei galite, gerai perkelkite sritį per švelnų ROM; nufotografuokite daugiau suspaudimo masažo, kai fiziškai manevruojate ta vieta, o ne mirtinai sumušate.

Pavyzdys: esant patinusiems keliams, tvirtai, bet ne per stipriai apvyniokite juostą aplink kelį ir masažuokite patinusią vietą. Čia būtų tinkami keli švelnūs pritūpimai ar net ėjimas laiptais aukštyn ir žemyn. Jokių smalsių ar kitų agresyvių judesių.

Ištempkite sunkiai ištempiamas vietas

Norėdami dirbti su pečiais, riešais, kulkšnimis, alkūnėmis ir mažomis dalimis viduje, tvirtai apvyniokite juostą aplink sąnarį (kartais gali prireikti dviejų juostų, kad padengtumėte sritį) ir perkiškite ją per ROM, pavyzdžiui, atsispaudimus, PVC perėjimus, pritūpimus. , pritūpimai ir tt Kelių atveju apvyniokite vieną juostą aukščiau ir vieną juostą žemiau sąnario, tada atlikite keletą pritūpimų. Kai perdedate sąnarį per ROM su iš abiejų pusių pritvirtintomis juostomis, jie ištempia viską, kas yra tarp jų, o tai gali labai pagerinti ne tik sąnario ROM, bet ir skausmą, standumą ir sausgyslių uždegimą.

Pavyzdys: Tvirtai apvyniokite alkūnę, pradėdami keturis pirštus virš sąnario ir tvirtai riedėdami žemyn. Priverskite alkūnę sulenkti darydami atsispaudimus arba kam nors ją sulenkdami.

Gera eiti prieš Tikriausiai „Ne“

Deja, kad ir kokia puiki ši priemonė bebūtų, yra kai kurių kūno vietų, kurių siūlas NEPADEDA. Prašome vengti šių sričių.

Pasiruošęs: pečiai, rankos, alkūnės, riešai, rankos, šlaunys / šlaunys, blauzdos, kulkšnis, pėda

Ne Ne: galva, veidas, kaklas, krūtinė, liemuo, pilvas, nugara, virš kelių (tai yra jūsų skambutis, bet nemanau, kad tai labai malonu)

Itin svarbu – atkreipkite dėmesį!

RUKITE IŠ VIRŠUS Į apačią ir palikite laisvą galą šalia apačios, kad išvengtumėte „raudono kodo“. Raudonas kodas atsiranda, kai laisvas galas paliekamas apvyniojimo viršuje, o tada viršus rieda žemyn per galą, suverždamas ir supainiodamas jį į tai, ko neįmanoma išnarplioti ir iš ko reikia išsikirpti.

Kur ir ką pirkti

„Voodoo Floss“ galite įsigyti Amazon.com arba RogueFitness.com, o aš rekomenduoju įsigyti 28 colių ilgio ir supjaustyti į tris dalis – 2 x 10 colių ir 1 x 8 colių – palyginti su iš anksto supjaustyto 7 colių ilgio pirkimu. Niekada negalite turėti per daug siūlų, bet nemėgstate išsekti įpusėjus keturračiui.

Išbandykite ir iš naujo išbandykite ROM ir (arba) atlikite vieną pusę ir palyginkite ją su kita, kai pirmą kartą naudojate „Voodoo“, kad pamatytumėte, koks skirtumas. Po to, kai esate profesionalas, vienu metu galite apvynioti daugiau nei vieną kūno dalį ir sugalvoti savo judesius bei judesius, atsižvelgdami į jūsų poreikius ir tai, kas jums labiausiai tinka.

Komentaruose pasidalykite savo mėgstamu Voodoo Floss naudojimu.