Skip to content
Home » Mauricio Lara nori anksti šeštadienį nukauti Leigh Wood

Mauricio Lara nori anksti šeštadienį nukauti Leigh Wood

Autorius Jake’as Tiernanas: WBA plunksnos čempionas Mauricio Lara sako, kad nori nokautuoti Leighą Woodą greičiau nei praėjusį kartą, kai jiedu susitiks dėl revanšo šį šeštadienio vakarą, gegužės 27 d., AO arenoje Mančesteryje, Anglijoje.

Praėjusį vasarį Lara nokautavo Woodą (26:3, 16 KO) septintajame raunde, o priežastis, kodėl jie taip greitai susitinka, yra ta, kad Leighas panaudojo savo revanšo sąlygą, kad priverstų antrą kovą.

34 metų Woodas galėjo leisti Larai pirmai susikauti su Joshu Warringtonu, o tada jis iškovos nugalėtoją. Tai būtų buvęs protingas žingsnis, nes Woodui būtų suteikta daugiau laiko atsigauti po žiauraus pralaimėjimo Larai.

Tai taip pat būtų suteikusi Woodui galimybę potencialiai kovoti su Warringtonu, jei jis būtų nugalėjęs Larą.

„Sporto salėje buvo daug sunkaus darbo. Atostogų nebuvo. Ateinu čia, kad sutvirtinčiau tai, ką padariau praėjusį kartą“, – sakė Mauricio Lara televizijai „iFL TV“ apie savo revanšą su Leigh Wood šį šeštadienio vakarą.

„Taip, buvau nustebęs, bet Leighas Woodas nepasiduoda. Jis yra elitinis boksininkas ir norėjo revanšo, ir aš tai suprantu“, – atsakė Lara, paklausta, ar jį nustebino, kad Woodas laimėjo revanšą. taip greitai.

„Manau, kad praėjusį kartą jis pasakė, kad mane nokautuos šeštajame raunde, o aš galiausiai jį nokautavau septintajame raunde. Visi galime pasakyti dalykus už ringo ribų, bet svarbiausia yra ringo viduje.

„Šį kartą noriu eiti ir nokautuoti jį anksčiau, o mes išeisime ieškoti nokauto nuo pat pirmojo raundo. Mane visada priims, kai atvyksiu į JK. Jaučiu, kad šalis man yra tarsi antrieji namai.

„Nežiūrėsiu toliau, nei mano varžovas. Turiu būti visiškai susikoncentravęs ties Leigh Wood. Noriu įtvirtinti pergalę, kurią turėjau praėjusį kartą. Po to susėdame su savo reklamuotojais ir sprendžiame, koks yra geriausias pasirinkimas.

„Žinoma, kaip jau sakiau anksčiau, tai asmeninis jo reikalas, todėl eikime“, – apie Joshą Warringtoną pasakė Lara. „Mes visada kalbame apie dalykus sportine prasme, bet su Joshu Warringtonu tai neapsiriboja. Turime istoriją, todėl sportinėje konkurencijoje pasiekėme daug toliau.

„Su Leigh Wood viskas yra visiškai kitaip. Jis baigsis nokautu ir baigsis per aštuonis raundus. Jie pamatys geriausią mano versiją, o aš ir toliau būsiu pasaulio čempionė“, – sakė Lara.

„Jūs matote du geriausius diviziono kovą šeštadienio vakarą Vudyje prieš Larą“, – „Secondsout“ sakė Eddie Hearnas. „Akivaizdu, kad Leigh įveikė Micką Conlaną. Lopezas taip pat yra puikus kovotojas. Lopezas-Conlanas yra puiki kova.

„Kažkas apie Leigh Woodą. Jis žiūri į akis taip, lyg šeštadienio vakarą ruoštųsi verslui. Kai turėjau jį biure po pralaimėjimo. Tikrai tikėjausi, kad Joshas Warringtonas kovos su Mauricio Lara dėl titulo.

„Leighas turėjo teisę į revanšą, taip pat turėjo teisę laukti tos kovos [Lara vs. Warrington trilogy] ir tegul kovoja nugalėtojas. Manau, kad tai nuostabu, kaip viskas vyksta, ir jis [Wood] parodė daug širdies ir drąsos taip greitai imtis šios kovos po to, kai buvo sustabdyta [last February by Lara].

„Pati kova nebuvo žiauri. Tai buvo tikrai vienas šūvis, o kai kalbate apie [Wood’s trainer] Beno Davisono sprendimas.

„Tai galėjo sukelti šią kovą taip greitai, nes jei jis būtų ėmęs didesnę bausmę ir stipriai susižeidęs per tą kovą, jis niekada nebūtų sutikęs šios datos, o galbūt tas revanšas tiesiog išgaravo.

„Manau, kad tai įdomi kova, labai pavojinga. Manau, kad pamatysite Mauricio Larą išeinantį kaip traukinį. Manau, kad jis bus labai pavojingas. Manau, kad jis stengsis anksti baigti kovą. Kaip aš ir sakiau. Kažkas apie Leighą Woodą verčia manyti, kad jis gali imtis verslo šeštadienį“, – sakė Hearnas.

YouTube vaizdo įrašas