Skip to content
Home » Lomachenko jaučiasi įveikęs Haney, nežinodamas, kuria kryptimi pasirinkti

Lomachenko jaučiasi įveikęs Haney, nežinodamas, kuria kryptimi pasirinkti

Autorius Adomas Baskinas: Vasylis Lomachenko (17:3, 11 KO) mano, kad padarė pakankamai, kad būtų laimėtas neginčijamas lengvo svorio čempiono Devino Haney (30:0, 15 KO), tačiau atsidūrė prieštaringai vertinamo 12 raundų vienbalsio sprendimo gale. Šeštadienio vakaras Las Vegase, MGM Grand Garden arenoje.

Lomačenko po kovos ėmėsi kovos keliu ir atsisakė teigti, kad buvo apvogtas, tačiau jis teigė, kad bokso gerbėjai matė, kas įvyko ringe jo kovoje su Haney. Jie gali patys spręsti.

Žmonių, esančių ringe ir socialinėje žiniasklaidoje, akimis, Lomachenko padarė pakankamai, kad laimėtų. Tačiau teisėjai pergalę skyrė Haney rezultatu 115:113, 115:113 ir 116:112.

Paklaustas apie savo mintis apie Haney įgūdžius ir talentą, Lomčenka sako, kad jis nėra kovotojas už svarą. Haney taip save vadino ir sakė, kad pergalė prieš Lomaachenko pelnys jam tokį išskirtinumą.

Bernardo Osuna: „Ką manai apie šio vakaro rezultatus? Ar manote, kad nusipelnėte būti neginčijamu šio vakaro čempionu? sakė Osuna ESPN aukščiausio lygio boksui.

Vasilijus Lomačenko: „Aš nenoriu apie tai kalbėti. Visi žmonės matė, kas šiandien atsitiko“.

Osuna: „Kalbėjome apie dydį. Kalbėjomės apie amžių. Kas šį vakarą privertė jus atrodyti taip, kaip atrodėte? Kas kurstė jūsų ugnį?

Lomačenko: „Parodžiau, kad galiu būti bokse. Esu geros formos ir pasimatysime kitą kartą.

Osuna: „Ar tikite, kad praėjusią naktį jūsų svajonė būti neginčijamai buvo iš jūsų pavogta?

YouTube vaizdo įrašas

Lomačenko: „Šiuo metu negaliu apie tai kalbėti. Man tai nėra patogus momentas.

Osuna: „Koks geras Devinas Haney? Jūs buvote su geriausiais. Koks geras Devinas Haney?

Lomačenko: „Viskas buvo taisyklėse. Buvo švaru.”

Osuna: „Bet kalbant apie jo įgūdžius. Jo dūris, jo ilgis. Ką šį vakarą manai apie Deviną Haney kaip boksininką?

Lomačenko: „Anksčiau maniau, kad jis bus geresnis. Bet šiuo metu aš manau, kad jis yra geriausias kovotojas, jis yra geras kovotojas, bet jis nėra kovotojas svarais už svarą.

Osuna: „Pagaliau, ateitis tau. 135, kur esate mažesnis arba 130. Kas bus toliau, nes esate vienas iš dominuojančių 130 svarų?

Lomačenko: „Šiuo metu noriu grįžti namo ir palaikyti savo Ukrainos stačiatikių bažnyčią.

YouTube vaizdo įrašas