Skip to content
Home » Larry „The Easton Assassin“ Holmsas prieš. „Didysis“ George’as Foremanas, kas laimi?

Larry „The Easton Assassin“ Holmsas prieš. „Didysis“ George’as Foremanas, kas laimi?

Autorius Kenas Hissneris: Buvę pasaulio čempionai Larry „The Easton Assassin“ Holmesas ir „didysis“ George’as Foremanas derėjosi dėl kovos 1999 m. sausio 23 d., kai Foremanas pasitraukė dėl to, kad reklamuotojas Rogeris Leavittas negalėjo laiku užsitikrinti finansavimo po pralaimėjimo. vienas iš pagrindinių finansinių rėmėjų.

Leavittas jau buvo sumokėjęs Foremanui 1 milijono dolerių avansą už 10 milijonų dolerių piniginę, o Holmsas – 400 000 dolerių už 4 milijonų dolerių piniginę. Tie indėliai buvo negrąžinami.

Foremanas, 76:5 ir 68 nokautais, nekovojo daugiau nei metus ir stūmė 50. Holmsas, 66:6 su 42 nokautais, prieš šešis mėnesius sustabdė Jamesą „Bonecrusherį” Smithą 44:16:1 ir jau buvo 50. Foremanas paskutinėje kovoje pralaimėjo ginčijamą sprendimą buvusiam čempionui Shannon „The Cannon“ Briggs.

Holmsas, kaip įprasta, šaudė iš burnos, kaltindamas Foremaną, kad jis pasitraukė. Jis taip pat greičiausiai buvo išprotėjęs, nes Foremanas uždirbo du su puse karto daugiau. Atrodė, kad jis nesuvokė, kad Foremanas džiugino minią, nes buvo didelis smūgis, o Holmsas, savo futbolo tiesia ranka dūrė varžovus ir žaidė saugiai, to nebuvo. Kol Foremanas liko pensijoje, Holmsas laimėjo kitą ir paskutines dvi kovas.

2000 m. lapkritį sustabdė buvusį čempioną Mike’ą „Herculesą“ Weaverį 41-17-1, o paskutinėje kovoje 2002 m. liepos mėn. nusprendė Ericas „Butterbean“ Esch, 65-2-3. Jei „Butterbean“ nuvertintų Holmsą, galite tik įsivaizduoti, kas nutiktų, kai Foremanas jį smogtų. Žinoma, buvo įtariama, kad „Butterbean“ žengė Holmso papėdėje, tačiau vis tiek tai buvo oficialus nokautas.

Tipiškas Holmso žingsnis, kovojantis su žinomu „4 raundų kovotoju“, kuris per septyniasdešimties ankstesnių kovų turėjo tik vieną aštuonių raundų kovotoją, be visų keturių apvaliųjų. Pagal jo įrašus, jis buvo priverstas kovoti su savo pirmuoju dešimtuku apvaliuoju Holmsu, tikriausiai, jis nuvargins jį ir sustabdys jį vėlyvoje kovoje.

Prisimenu, kai Holmsas, būdamas čempionas rezultatu 44:0, kovojo be titulo, sustabdęs buvusį pasaulio čempioną „Smokiną“ Joe Frazierį, o jo sūnui Marvisui rezultatu 10:0 atiteko „atlyginimo diena“? Jam prireikė tik 2:57, kad sustabdytų jaunesnįjį Frazier ir įžeistų sužeidimą. Jis pasakė: „Tai už plakimus, kuriuos tavo tėtis man skyrė sporto salėje!

Na, abu gavo gražų atlyginimo dieną, nesumetę kumščio – Foremanas pasitraukė su 1 milijonu dolerių, o Holmsas – 400 000 dolerių. Neblogai, ane?

Kaip manote, kas būtų nutikę geriausiu laiku tarp Holmso ir Foremano? Holmsas sprendimu ar Foremanas nokautu? Foremanas į atstumą paleido tik aštuonis pralaimėjusius varžovus, o Holmsą sustabdė tik vieną kartą, o „geležinis“ Mike’as Tysonas per neatitikimą.