Skip to content
Home » Kur keliauja Michaelas Conlanas po pralaimėjimo Luisui Alberto Lopezui?

Kur keliauja Michaelas Conlanas po pralaimėjimo Luisui Alberto Lopezui?

Autorius Craigas Daly: Michaelas Conlanas, praėjusį šeštadienio vakarą Belfaste, Šiaurės Airijoje, pralaimėjo penktąjį raundą nokautu prieš IBF plunksninio svorio čempioną Luisą Alberto Lopezą, turi apsispręsti, kuria kryptimi jis nori pasukti savo karjerą.

Conlanas yra 31 metų amžiaus dėl nusidėvėjimo nuo ilgos mėgėjų karjeros, ir akivaizdu, kad jam trūksta jėgos, gynybos, ištvermės ir atsparumo smūgiams, kad būtų pagrindinis žaidėjas 126 svarų sveriančiame divizione.

Tai yra dalykai, kurie bus atsparūs pokyčiams, kad ir kiek sunkaus darbo Conlanas įdės. Taigi, jei Conlano tikslas yra tapti varžovu ir tikėtis gauti papildomų titulų, tikėdamasis vieną dieną pasisekti, tai gali ir nepasisekti. vertas pastangų.

Keista, bet Conlanas (18-2, 9 KO), nors ir turėjo daug mėgėjų patirties, nuo pat pradžių kovėsi netinkamoje kovoje, smukdamas prieš aukštesnio lygio atlikėją „El Venado“ Lopezą (26:2, 16 KO), atrodo, maldaudamas būti prikaltas prie to smūgio.

Conlanas nusileido Lopez

„Po antrojo turo galėjau pasakyti, kad tai nebuvo Michalo Conlano naktis. Jis atrodė labai prastai, o Lopezas atrodė labai aštriai, gerai atliko metimus ir niekada neleido Michaelui Conlanui įsijungti į jokį bokso ritmą“, – apie IBF plunksninio svorio čempiono Luiso Alberto Lopezo pergalę prieš Michaelą Conlaną praėjusį šeštadienio vakarą sakė Danas Rafaelis „Big Fight Weekend“. .

„Michaeliui nėra problemų kovoti su vaikinu, bet Michaelo duona ir sviestas yra tas, kad jis puikiai tinka būti boksininku. Jis nėra didelis smūgiuotojas. Jis tai žino per visą savo karjerą, o Lopezas yra priešingai. Lopezas yra vaikinas, kuris bando ateiti ir tave paimti.

„Jis patyrė daug nokautų. Jis įveikė atstumą, kai laimėjo titulą prieš Warringtoną, tačiau toje kovoje padarė tam tikros žalos. Aš iš karto buvau beveik kovos pradžioje, man nepatiko Michaelo kūno kalba.

„Maniau, kad jis per stipriai susimušė. Jis visiškai nebuvo nusiteikęs gynybai. Jis nesitraukė nuo šūvių. Jis niekada nenustatė atstumo, kurio reikia laikytis ar bent jau stengtis išlaikyti Lopezą smūgio pabaigoje, o nuo to viskas buvo žemyn.

„Gera širdis, bandė jis ir pakibo, bet yra tik tiek daug didelių smūgių, kuriuos galite atlikti iš tokių šūvių, o galų gale – tas didelis smūgis. [in the fifth] tiesiog jį sugadino. Kartais bokse nėra ką skaityti. Aš nesistengiu rasti kiekvieno menko pasiteisinimo, problemos ir bet ko“, – sakė Rafaelis.

Lopezas puikiai atitiko Michaelą

„Kartais jiems tiesiog būna bloga naktis, ir aš nesakau, kad taip buvo, kad jis būtų laimėjęs kitą naktį“, – sakė Rafaelis. „Tai buvo tik atvejis, kai Michaelas Conlanas neturėjo geros nakties. Michaelas taip pat buvo kartu su kitais dideliais smūgiais ir jam nekilo problemų.

„Manau, kad jam tai buvo tobulas mačas. Tai nėra sudėtingas priešininkas ar vaikinas, kuris yra daug didesnis už tave arba turi didžiulę patirtį. Michaelas yra nepaprastai patyręs kovotojas – dukart olimpietis su medaliu ir daug patirties profesionaluose, kovojantis prieš dideles minias su gerais varžovais.

„Luisas Alberto Lopezas padarė tai, ką daro. Jis yra agresyvus smūgiuotojas. Jo gynyba šlykšti, bet rankos nuleistos, bet tai veiksminga. Jamelas Herringas sakė: „Luiso Alberto Lopezo puolimas yra jo gynyba“, nes jis toks laukinis savo metimais.

„Jie ateina iš visų pusių. Jis meta savo šūvius iš klubo, o jis meta abiem rankomis. Taigi jis nuolat jus spaudžia, todėl neleidžia varžovui grįžti prie savęs ar patekti į kokį nors griovelį. Taigi tai veiksminga jo gynybai, nes jis išlaiko tokį tempą ir tą spaudimą.

„Esmė buvo tokia, kad Michaelas Conlanas, žaidimo planas buvo, turiu manyti, eiti ir sumušti jį per atstumą. Retkarčiais pamaišykite, jei reikia, bet laikykitės ir judėkite ir darykite tai kuo ilgiau ir kuo geriau. Luisas Alberto Lopezas to neturėjo. Jis neketino leisti jam patekti į tokį griovelį.

„Po dviejų raundų buvo galima suprasti, kad Michaelas Conlanas bus sunerimęs, kiek ilgai truks ši kova, ir tada jis paniro į tą laukinį viršūnę, sumokėjo kainą ir nuėjo porai sekundžių miegoti. Kova baigėsi.

„Tiesą sakant, net prieš teisėjui dar nespėjus pradėti skaičiavimo ar jo atsisakyti, pamatėte, kaip į ringą atskrido Conlano trenerio Adamo Bootho rankšluostis.

„Galėjote suprasti ir po ketvirto turo, kai jis nuėjo į kampą, Adomas buvo šiek tiek susirūpinęs. Paprastai po keturių raundų nematote trenerio skubos, bet atrodė, kad tai buvo skuba. Adomas žinojo: „Šį vakarą mes jo neturime“, – sakė Rafaelis.

Kur iš čia Konlanas eina?

„Problema, su kuria Michaelas dabar susiduria dviejose didžiausiose kovose, abiejose titulinėse rungtynėse, prieš tris kovas įvykusiose rungtynėse su Leighu Woodu, kovą, kurią jis laimėjo, bet taip pat buvo išmuštas dar įspūdingiau nei praėjusį šeštadienį. Kur tu eini?” pasakė Rafaelis.

„Aš nesu tikras. Jis ne jaunas. Jis patyrė daugybę mėgėjų kovų, jam jau trisdešimt. Tai buvo geriausia jo galimybė. Tai nereiškia, kad jis negali gauti kito šūvio. Ar jis tikrai nori dar kartą patirti tas pastangas, vėl kopti į tą kalną? Jis nejaunėja ir kai kuriose muštynėse buvo nubaustas.

„Michaelis yra gerbėjų mėgstamiausias tarp airių gerbėjų. Michaelas ilgą laiką buvo gerbėjų numylėtinis, nesvarbu, ar jis kovoja Niujorke, kur sulaukė daugybės gerbėjų, ir ar Šiaurės Airijoje.

YouTube vaizdo įrašas

„Linkiu Michaelui Conlanui tik geriausio. Jis geras vaikinas ir darbštus. Tačiau Luisas Alberto Lopezas, žmonės jį nurašo. Mes pasirinkome prieš jį. Šis vaikinas yra kelių karys. Visos trys jo pergalės čempionate buvo iškovotos priešo teritorijoje.

„Jis išvyko į Londoną ir sunaikino Isaacą Lowe’ą eliminavimo kovoje, o tai suteikė jam galimybę kovoti dėl titulo. Laukdamas šūvio, jis surengė keletą derinimo kovų.

„Tada išvyko į Lydsą, Angliją, kovoti dėl titulo, tvirtovę, kur Joshas Warringtonas kovojo su juo savo gimtajame mieste, nugalėjo ir nugalėjo jį, nugalėjo jį ir laimėjo daugumos sprendimą. Tai tikrai turėjo būti vienbalsis sprendimas.

„Kai atvykai į vaikino gimtąjį miestą ir laimi daugumos sprendimą, žinai, kad tai buvo tikrai neabejotina pergalė. Tada savo pirmoje gynyboje jis neturėjo didelės šventės grįžimo namo kovos, jis nepasižymėjo švelniu prisilietimu ar lengvu ženklu.

„Ne, vaikinas atvyko su labai kokybišku, gerbiamu, teisėtu varžovu Michael Conlan ir padarė tai Michaelo Conlano gimtajame mieste. Čia nepanašu į bet kurį seną gimtąjį miestą. Tai Belfastas, Šiaurės Airija, kur jie nesišaipo“, – sakė Rafaelis.