Skip to content
Home » Kodėl mes jį naudojame CrossFit treniruotėse

Kodėl mes jį naudojame CrossFit treniruotėse

Assault Air Bike, kurį kardio treniruotėms naudoja komandos Invictus nariai, treneris Bryanas ir Rasmusas Andersenas
Komandos Invictus nariai treneris Bryanas ir Rasmusas Andersenas yra dideli Assault Air Bike gerbėjai.

Kodėl mes naudojame Assault Air Bike
Parašė Invictus stažuotojas Benas Middletonas

Ar kada nors naudojote oro dviratį kondicionavimo treniruotei „CrossFit“? Mes juos naudojame nuolat. Štai trumpa apžvalga, kodėl mes juos mylime ir kaip gauti didžiausią naudą…

„CrossFit“ kardio pratimai gali apimti bėgimą, plaukimą, irklavimą ir dabar…. Assault Air Bike! Kuo ypatingas Assault Air Bike?

Assault Air Bike yra puikus „numatytasis“ pratimas. Jei šiuo metu negalite bėgioti ar irkluoti dėl traumos, Assault Air Bike yra puikus būdas pakeisti šį judesį treniruotės metu. Jei turite pasilenkusią kulkšnį arba keturratį ar klubo lenkimą, Assault Air Bike yra geras pasirinkimas saugiai mankštintis. Tai gali būti puiki reabilitacijos priemonė, nes užtikrina saugų judėjimą be jokio poveikio. Tai taip pat leidžia sužalojimo vietai judėti ir užtikrinti kraujo tekėjimą į vietą, kad būtų lengviau atsigauti.

Assault Air Bike taip pat puikiai tinka medžiagų apykaitos kondicionavimui, nes gali padėti įveikti treniruočių plokščiakalnius. Jei jūsų aerobinis pajėgumas nepagerėjo, Assault Air Bike yra puikus būdas įtraukti intervalines treniruotes, kad padidintumėte aerobinį pajėgumą neprarandant jėgos ir raumenų masės. [1][2].

Assault Air Bike taip pat gali pagerinti jūsų mąstymą. Jei kada nors naudojote Assault Air Bike dideliu intensyvumu, esu tikras, kad sutiksite, kad tai nėra lengva. Assault Air Bike yra puikus psichikos tvirtumo ir kaip išlaikyti teigiamą mąstymą per skausmą, išbandymas.

Išbandykite šią treniruotę, kad padidintumėte aerobinį pajėgumą ir protinį tvirtumą:

10 rinkinių:
:30 sekundžių, visu greičiu
:30 sekundžių

Trisdešimt sekundžių darbo atrodys kaip 60 sekundžių, o trisdešimties sekundžių poilsio – kaip dešimt!

Šis įspūdingas stacionarus dviratis taip pat suteikia aktyvaus atsigavimo privalumų. Jei jūsų poilsio dienas sėdite be jokio mobilumo, jūsų atsigavimas greičiausiai nėra fantastiškas. Žinoma, mobilizacija gali būti naudinga jūsų atsigavimui, jei ji apima skausmingų vietų daužymą ar iškočiojimą, tačiau padidėjęs kraujo tekėjimas į skirtingas kūno vietas taip pat gali būti naudingas jūsų atsigavimui. Galite priversti kraują tekėti eidami pasivaikščioti ar net „lengva“ eilėje, tačiau Assault Air Bike gali būti dar viena puiki priemonė atsigauti. Aš neskatinu jūsų lipti ir važiuoti dviračiu ypač dideliu intensyvumu; tiesiog pasirinkite vidutinį tempą, kad pulsas padidėtų bent dešimčiai minučių.

Žinoma, nedvejodami naudokite jį, kai esate sporto salėje, kaip apšilimą, jei anksti į pamoką, arba tiesiog norėdami sužinoti, kaip jaučiasi dviratis. Jei turite traumą, kurią šiuo metu reabilituojatės, ir vis dar lankotės pamokose, Assault Air Bike gali būti puikus sprendimas pakeisti visus judesius, kurių šiuo metu negalite atlikti. Žinoma, kaip visada, pirmiausia patvirtinkite tai su savo treneriu!

Nuorodos
[1] Kvantinės jėgos ir galios lavinimas (gaining the Winning Edge) (1996).
[2] O’Shea, John P., Intervalinės dviračių treniruotės širdies ir kraujagyslių sistemos treniruotėms. The Physician & SportsMedicine 10:156-162, 1982 m. spalis.