Skip to content
Home » Kelių rankovių privalumai

Kelių rankovių privalumai

BlogNickSleeve
Kelių rankovių privalumai
Parašė Nickas Hawkesas

Tikriausiai matėte sportininkus sporto salėje, besipuošiančius prašmatniomis, ryškiai mėlynomis kelių rankovėmis. Ir galbūt sakydavote sau: „Jie yra labai stilingi, ir aš galvoju, ar galėčiau pasinaudoti jų nuostabia mėlyna galia ir tobulinti savo treniruočių ansamblį“. Atsakymas tikriausiai yra taip, bet pažvelkime į priežastį, kodėl galbūt norėsite investuoti į kai kurias kelių rankoves.

Jaučiate kelio skausmą ar diskomfortą? Jei atsakymas yra teigiamas, geriausia išsiaiškinti, kodėl taip yra. Ar jaučiate sausgyslių uždegimą, skausmą dėl judėjimo problemų ar jūsų judėjimo modeliai yra netinkami? Jei kuris nors iš pirmiau minėtų dalykų apibūdina jus, pirmiausia pabandykite išspręsti šias problemas, kitaip kelio rankovės būtų tik laikinas sprendimas, o ne nuolatinis pagrindinės problemos sprendimas. Panašiai, kaip važinėti po miestą su atsargine korvetės padanga, kai nusileido. Galite tai padaryti, bet atrodo lipni ir jūs vis tiek negalėsite maksimaliai išnaudoti savo važiavimo potencialo.

Galima rinktis iš kelių skirtingų tipų ir medžiagų rankovių, todėl tiksliai nustatę, ko norite, padėsite susiaurinti paiešką:

Medžiaginės rankovės: suspaudimas ir šiek tiek šilumos.

Neopreno rankovės: šiluma, traumų prevencija ir lengvas suspaudimas.

Kelių apvyniojimai: Ekstremalus suspaudimas, paprastai dėvimas dėl efektyvumo.

Rankovė, kuri, mano nuomone, geriausiai tinka „CrossFit“, yra „Rehbands“. Jie yra neopreno rankovė, kuri užtikrina reikiamą suspaudimą ir šilumą, todėl jūsų keliai jaučiasi „prigludę kaip kilimėlis“. Nuo tada, kai įsigijau savo porą, aš patyriau mažiau kelių problemų nei anksčiau ir nešioju juos beveik kiekvienoje treniruotėje. Tiesą sakant, aš net nešiojau juos žygiuodamas Apalačų taku, 60 mylių per 3 dienas ir mano keliai įvertino papildomą meilę.

Nors man patinka Rehbands, jie gali būti šiek tiek brangūs, apie 80 USD už porą. Jei tai šiek tiek viršija jūsų biudžetą, Tommy Kono pagamina panašią rankovę už maždaug 1/2 kainos. Abu prekės ženklai suteikia tą patį – šilumą ir švelnų suspaudimą, tačiau „Kono“ yra sunkiau užlipti ir nulipti, o jų viršus linkęs plyšti. Ir jei esate Sasquatch tipo žmogus, TK padės pašalinti plaukus išilgai jūsų kojos „nuplėšiant juostą“.

Apatinė neopreno rankovių pusė gali būti kvapas, kuris susikaupia vos po kelių treniruočių; aštrus oderis, kuris peršti į šnerves, ir ne gerąja prasme, panašus į gryną benziną. Taigi, jei nuspręsite savo kelius tvarkyti kaip neopreno beigelio šunį, norėsite dažnai plauti rankoves arba galbūt investuoti į antrą porą. Tavo nosis ir visi kiti tau padėkos.

Rehbands galima įsigyti šakalo sporto salėje arba rehband.com

Tommy Kono galite įsigyti čia arba čia

Jei turite klausimų, ar rankovės jums tiktų, nedvejodami kreipkitės į vieną iš savo Invictus trenerių. Mes visada džiaugiamės galėdami padėti.