Skip to content
Home » Kaip užklijuoti rankas

Kaip užklijuoti rankas

CF Invictus Tape Pirmas žingsnis
Kaip užklijuoti rankas
Parašė Calvin Sun
(Šis straipsnis iš pradžių buvo paskelbtas 2009 m. birželio 2 d. – geras priminimas mūsų naujesniems sportininkams.)

Kiekvienas CrossFitter yra patyręs plyšimą, bet manau, kad to visiškai galima išvengti, jei imsitės tinkamų atsargumo priemonių. Reguliariai atlikite nuospaudų priežiūrą, nenaudokite per daug kreidos ir venkite treniruočių su šimtais prisitraukimų. Tačiau ką daryti „CrossFit“ sportininkui, kai įvyksta neišvengiamas plyšimas? Rankų klijavimas lipnia juosta tikrai yra geras pasirinkimas. Problema, kurią matau, yra ta, kad dauguma žmonių neturi supratimo, kaip užklijuoti rankas. Dažniausia „technika“, kurią matau, yra tiesiog paimti atletišką juostelę ir kelis kartus apvynioti ją aplink delną. Be jokios abejonės, tai yra geriausias būdas švaistyti sportinę juostą ir visiškai nieko nedaryti, kad apsaugotumėte rankas. Kiekvienas, kuris klijavo šiuo metodu, gali pasakyti, kad užtenka kelių prisitraukimų, kad šis menkas juostos darbas virstų suvyniotu juostos, kreidos ir odos pluoštu.

Dauguma ašarų atsiranda bevardžio arba viduriniojo piršto apačioje, todėl beprasmiška klijuoti delną. Geriausias būdas apsaugoti rankas ir apsisaugoti nuo ašarų – uždengti šias karštas vietas. Buvusi mano bendradarbė buvo gimnastikos instruktorė, o prieš keletą metų ji man parodė puikų rankų klijavimo būdą:

  • 1 veiksmas. Paimkite maždaug 5 colius standartinės sportinės juostos ir sulenkite ją išilgai. Apvyniokite jį aplink piršto pagrindą ir uždenkite perteklių. Galai turi uždengti jūsų plyšimą / karštą vietą.
    CF Invictus Tape Pirmas žingsnis
  • 2 veiksmas. Paimkite kitą maždaug 10 colių ilgio juostą. Priklijuokite apvyniotą dalį prie vieno juostos galo ir sulenkite pagal plotį, kad kitas juostos galas taip pat uždengtų apvyniotą dalį.
    CF Invictus Tape Antras žingsnis
  • 3 veiksmas. Dabar turite rankenas. Jei tai padarėte teisingai, žemiau riešo sąnario turėtų būti pakankamai pertekliaus, kad būtų galima pritvirtinti juostele. Tiesiog apvyniokite juostele aplink riešą, kad laikytųsi.
    CF Invictus Tape paskutinis žingsnis

Užuot turėję 1 ar 2 sluoksnių juostos, kad padengtumėte nuospaudos plyšimą, ant tos vietos turite 6 sluoksnius juostos, jei teisingai naudojate šią techniką. Jei norite naudoti šį metodą, jums taip pat nereikia laukti, kol suplėšysite. Jei jūsų nuospauda jau rodo gedimo požymius ir WOD yra daug prisitraukimų, galbūt norėsite imtis tam tikrų prevencinių priemonių.