Skip to content
Home » Kaip nusiplauti smirdančias kelių rankoves

Kaip nusiplauti smirdančias kelių rankoves

kelio rankovės pavadinimas-1

Kaip nusiplauti smirdančias kelių rankoves
Parašė Calvin Sun

Treneris Nickas prieš kurį laiką parašė puikų įrašą apie kelių rankovių naudą. Štai nuoroda, jei praleidote: Kelių rankovių privalumai. Jis užsimena, kad neopreno rankovėse gali pradėti kauptis ryškus kvapas. Daugelį metų nešioju rankoves ant kelių ir galiu patvirtinti, kad jos tikrai pradės kvepėti, jei tinkamai jomis neprižiūrėsite.

1 būdas: Prevencija yra vaistas

Geriausias būdas užtikrinti, kad kelių rankovės kvepėtų gaiviai – iš pradžių neleisti augti pelėsiui (ir kas žino, kam dar). Jei įmanoma, nemeskite prakaituotų kelių rankovių į sporto krepšį ir neužklijuokite iki kitos treniruotės.

– Po naudojimo apverskite kelių rankoves ir leiskite joms išdžiūti.

– Priklausomai nuo to, kaip dažnai jas naudojate, prireikus išplaukite rankoves įprastu kiekiu skalbinių ir visiškai išdžiovinkite ore, prieš įdėdami atgal į sporto krepšį.

– Jei pastebėsite, kad benamiai grimasa, kai bėgate su rankovėmis ant kelių, o gal JT paprašė patikrinti, ar jūsų sporto krepšyje nėra biologinio ir cheminio ginklo, galbūt norėsite išbandyti vieną iš dviejų toliau aprašytų būdų.

2 būdas: Virkite savo kelio rankoves

Pirmą kartą apie šį metodą išgirdau iš Freddy Camacho iš CrossFit One World. Tai gana paprasta, tereikia puodo vandens ir muilo.

– Kelių rankoves virkite puode su karštu vandeniu apie 5 minutes.

– Nuimkite puodą nuo ugnies.

– Į prakaituotą neopreno miltligės sultinį įpilkite nedidelį kiekį indų ploviklio.

– Leiskite kelių rankovėms atvėsti puode.

– Nuskalaukite kelių rankoves ir leiskite joms išdžiūti.

3 būdas: Prieš skalbdami su skalbiniais pamirkykite karštu vandeniu ir actu

Idėja yra naudoti du būdus, kaip naikinti miltligę ir viską, kas gali augti jūsų kelių rankovėse: šilumą ir distiliuotą actą. Kelių rankovėms nerekomenduojama naudoti baliklio ir kitų chloro turinčių valiklių. Baliklis gali susilpninti jūsų kelių rankoves sudarančius tekstilės gaminius.

– Įkaitinkite didelį puodą vandens.

– Supilkite į didelį kibirą.

– Įpilkite 2–4 uncijos distiliuoto baltojo acto.

– Uždėkite kelių rankoves ir leiskite joms išmirkti bent 10 minučių.

– Kelių rankoves pridėkite prie įprasto skalbinių su plovikliu be chloro.

– Leiskite kelių rankovėms visiškai išdžiūti, galite palikti jas lauke saulėje, kad pagreitintumėte šį procesą.

Kelių rankovių plovimas ne tik leidžia žmonėms dalytis pritūpimų lentyna ar kėlimo platforma, bet ir turi papildomos naudos, nes jas šiek tiek sugriežtina, kad galėtumėte būti tikri, kad turite saugią kelio atramą. Kaip jau minėjau, prevencija yra geriausias būdas, tačiau jei jūsų (arba draugo) kelio rankovės yra ypač supuvusios, apsvarstykite galimybę naudoti vieną iš čia išvardytų metodų.

kelių rankovėmis