Skip to content
Home » Kaip galiu sustiprinti klaidingą sukibimą?

Kaip galiu sustiprinti klaidingą sukibimą?

Kaip galiu sustiprinti klaidingą sukibimą?
Parašė Cat Blatner

Daugeliui sportininkų sunku išlaikyti klaidingą sukibimą, kai jie iš pradžių pradeda mokytis, kaip daryti raumenis. Tai gali būti labai varginanti padėtis, nes dažnai gali jaustis nepatogiai, jei nesate pripratę prie rankenos. Taigi, čia yra keli patarimai, padėsiantys sustiprinti klaidingą suėmimo padėtį ir padaryti ją patogiau.

Kettlebell False Grip Carry

Darbas su Kettlebells gali būti puikus būdas prailginti laiką, praleistą esant klaidingai suėmimo padėtyje. Su jais lengva dirbti sesijos pabaigoje!

Išbandykite šiuos iššūkius:

  1. 30 sekundžių klaidingas sukibimas = galimas maksimalus svoris.
  2. Didžiausią atstumą ūkininkai atlieka klaidingai sugriebę. Tą akimirką, kai prarandate idealią klaidingos rankenos padėtį, nusileiskite svorius ir pailsėkite 2–3 minutes prieš kartodami. (Jei prarandate klaidingą rankeną, jūsų delnas nebėra po virdulio rankena)

Stenkitės susikaupti esant įtemptam ar svoriui naudojamo virdulio varpelio metu. Galų gale galėsite išlaikyti daug didesnį svorį ilgesnį laiką!

Netikros rankenos statinis pakabinimas

Padidinkite savo toleranciją klaidingam sukibimui atlikdami daugiau netikrų statinių pakabinimų! Treniruotės pabaigoje meskite sau iššūkį palaikyti 30–45 sekundes 2–3 serijas. Sumaišykite tai statydami tiesias rankas, taip pat statiškai pakabindami smakrą virš žiedų (žr. nuotrauką).

Netikros rankenos griežti prisitraukimai

Kai galėsite lengvai atlikti savo statinį pakabinimą, pridėkite dinamišką judesį atlikdami maksimalius pakartojimų prisitraukimus. Kaip ir visų šių pratimų atveju, kai iškrentate iš netikro gniaužtų, rinkinys nutraukiamas.

False Grip Kipping

Laikas suptis! Laikykitės klaidingo sukibimo ir atlikite 8–10 svyravimus, išlaikydami klaidingą sukibimą kiekvieno kartojimo metu! Tai yra sunkiausia dalis, norint išlaikyti tvirtą klaidingą sukibimą, todėl prieš bandydami šį pratimą įsitikinkite, kad įvaldote ankstesnius pratimus.

Išlaikyti klaidingą sukibimą dinamišku judesiu yra viena iš sunkiausių kliūčių, kurias reikia įveikti, kai pradedate dirbti su šiuo konkrečiu sukibimu. Atlikite aukščiau nurodytus pratimus 2–3 kartus per savaitę treniruotės pradžioje arba pabaigoje ir pamatysite drastišką savo sukibimo stiprumo pagerėjimą!

Taip pat patikrinkite…

Ūkininkai nešioja – itin naudinga, bet plačiai naudojama

Klaidingo sukibimo patarimas

Matematinė lygtis, galinti padėti išvengti traumų