Skip to content
Home » Jūsų smegenys NĖRA raumuo

Jūsų smegenys NĖRA raumuo

„Invictus“ komandos narys Bryce'as Smithas Kalifornijos regione

Jūsų smegenys NĖRA raumuo
Parašė Teena Travis

Tai tik paprastas faktas: jūsų smegenys nėra raumuo.

Jūsų spąstai yra raumuo, jūsų keturkampis yra raumuo, bet jūsų smegenys ne. Tai reiškia, kad jūs turite treniruoti savo smegenis kitaip nei treniruojate raumenis. Nesupraskite manęs klaidingai, jūs tikrai galite ir turite treniruoti savo smegenis; bet norėdami būti sėkmingi, turite jį treniruoti kitaip. Dažnai galvojame: „Eisiu į sporto salę, pakelsiu visus svorius ir sustiprėsiu! Na štai, stiprus prasideda ne sporto salėje, o galvoje. Ir vėl leiskite man tiesiog parvežti šį tašką namo čia; skirtingai nei mūsų raumenys, mes turime treniruoti savo smegenis būti stiprias kitaip nei laviname savo kūną.

2013 m., paėmusi lazdą prie veido, 2013 m. Pitsburgh Penguins kairiojo krašto puolėjas Pascalis Dupuis ramiai išsitraukė du dantis, atsainiai atidavė juos treneriui ir vėl išlipo ant ledo užbaigti žaidimo.. Prisimenu, kaip tai pamačiau ir galvojau: „TAI yra tikras įsipareigojimo niekada nepasiduoti nepaisant skausmo įrodymas – atsisakymas mesti rūkyti, kad ir kokia būtų aplinkybė“. Labai svarbu, kad treniruotumėte savo smegenis atsikelti kiekvieną kartą, kai nukritote, neatsižvelgiant į aplinkybes. Tai perkeliama iš gyvenimo ir į treniruotes. Gyvenimas, kaip ir treniruotės, gali būti netvarkingas. Tiesą sakant, tai gali būti visiškai niekšiška. Jis gali taip stipriai įsispirti į dantis, kad pajusite, kaip jie barška jūsų burnoje. Svarbiausia yra išmokyti savo smegenis pakilti, nepaisant skausmo. Jei norite pakilti virš pasiteisinimų, kai norite tik pasislėpti po antklodėmis ir išvengti skausmo.

Kaip ir sustiprėti fiziškai, norint turėti stiprų protą, reikia jį užsitarnauti. Tai nėra kažkas, kas ateina lengvai ar be visų pastangų. Tai ateina su nuolatiniu darbu, atsidavimu ir užsispyrimu. Štai keletas būdų, kaip pradėti mokyti savo smegenis niekada nepasiduoti:

PARUOŠTI
Nors jūsų smegenys nėra raumuo, jos gali, kaip ir jūsų raumenys, sustiprėti, jei įsipareigojate su jais dirbti. Norėdami tinkamai treniruoti savo smegenis, turite nustoti savęs gailėti. Taip, gyvenimas sunkus. Taip, jūsų kūdikis pažadino jus vidury nakties ir esate pavargęs. Taip, tu ne toks jaunas, kaip kadaise. Bet gyvenimas vyksta su tavimi, o ne tau. Nustokite teisintis. Nustokite vartoti žodžius „užimtas“ arba „pavargęs“ – jie jums netarnauja. Ir niekada nenaudokite savo amžiaus kaip negalios. Jūs neketinate jaunėti, bet galite ir užaugsite.

ATGAL ATGAUKTI
Kai gulite ant sporto salės grindų po 120-osios treniruotės ir viskas, ką norite padaryti, tai griūti ant veido ir gulėti ant sporto salės grindų prakaito ir ašarų baloje, tiesiog atsikelkite. Holdenas parašė puikų dienoraštį apie atsisakymą žlugti judėjime – tai tikrai viskas jūsų galvoje, pažiūrėkite čia: Kodėl aš myliu Burpees. Nepriklausomai nuo to, ar tai gyvenimas, ar treniruotės, verčia jus nusileisti, kiekvieną kartą priimkite sąmoningą sprendimą atsistoti ir tęsti.

NIEKO NESAUGOKITE
Yra scena iš „The Replacements“, kur vienas iš gynėjų žiūri į priešininkų komandą ir visiškai užtikrintai pareiškia: „Mes nepralaimime šių futbolo rungtynių“. Tada jis blokuoja priešininko žaidėją, atiduodamas visas jėgas, kad sulaikytų jį nuošalyje, taip suteikdamas savo komandos draugams galimybę pelnyti žaidimo pergalę. Mes visi mėgstame tokias filmų akimirkas, nes jos rezonuoja su mūsų noru niekada nepasiduoti, nieko nesulaikyti. Nepalikite bake „saugos rezervo“. Tikėkite visomis savo būtybės skaidulomis, kad galite tai pasiekti. Kad gali pakelti tą strypą ir tada nieko nesulaikyti. Kiekvieną kartą atiduokite jam viską, ką turite.

GALVOKITE: „LENGVAS SVORIS“
Nepriklausomai nuo to, ar turite tai pasakyti garsiai kiekvieną kartą, kai prieinate prie strypo, ar turite paimti strypą ir užsirašyti ant rankos, darykite viską, kad primintumėte sau, jog tai lengva. Visada galvokite: „Tai lengva, tai lengva“. Jūsų smegenys yra galingiausias jūsų turimas įrankis. Treniruok savo smegenis patikėti, kad ši situacija ar šis pakėlimas yra lengvas ir taip bus.

Patikėkite manimi, aš suprantu, kad nė vienas iš šių žingsnių nėra lengvas, bet tikiu, kad nieko verta pasiekti. Nepamirškite sutelkti dėmesį į kelionę, o ne į galutinį rezultatą. Žinokite, kad jums nepavyks, jūs krisite. Bet kiekvieną kartą, kai tai padarysite ir gyvenimas tiesiog spyris jums per dantis, atsistokite. Pripažinkite, kad tam reikia jėgų ir galios, ir švęskite kiekvieną pergalę.