Skip to content
Home » Johnas Ryderis sulaužė nosį ir negalėjo kvėpuoti prieš Canelo Alvarezą

Johnas Ryderis sulaužė nosį ir negalėjo kvėpuoti prieš Canelo Alvarezą

Autorius Barry Holbrookas: Johnas Ryderis (32-6, 18 KO) po pralaimėjimo keturių diržų super vidutinio svorio čempionui Canelo Alvarez (59-2-2, 39 KO) atskleidė, kad varžybų pradžioje jam lūžo nosis ir jis negalėjo. įkvėpkite kovą šeštadienio vakarą Gvadalacharoje, Meksikoje.

Ryderis sako, kad Canelo su juo kovojo su viršutiniu smūgiu, kol jis trečiajame raunde buvo pasilenkęs į priekį. Jis teigia, kad smūgio smūgio nematė, nes buvo susikoncentravęs ties pradiniu smūgiu ir nebuvo pasiruošęs smūgiui, kuris jį puikiai pagavo.

Ryder nosis jam sukėlė tiek problemų, kad jis negalėjo sėdėti tarp raundų, nes negalėjo kvėpuoti, todėl buvo priverstas stovėti.

Jis pralaimėjo kovą Canelo 12 raundų vieningu sprendimu rezultatu 120:107, 118:109 ir 118:109.

„Po visų šių bokso metų pirmą kartą susilaužiau nosį“, – sakė Johnas Ryderis „Matchroom Boxing“ po to, kai šeštadienio vakarą pralaimėjo Canelo Alvarezui.

„Tai buvo nauja patirtis. Grįžęs į kampą, rankšluostis veide, tiesiog negalėjau kvėpuoti. Mano gerklėje vėl bėgo kraujas. Po to buvo tiesiog sunku atsisėsti ir kvėpuoti. Taigi aš stovėjau per visus raundus.

YouTube vaizdo įrašas

„Jaučiausi gana gerai laimėjęs pirmuosius du turus. Boksavau protingai. Paskutinę sekundę tiesiog pasidariau neatsargus, pasilenkiau į priekį ir mane užklupo viršutinis smūgis.

„Mačiau smeigimą, bet tiesiog nemačiau, kad atlenkiama ranka“, – pasakojo Ryderis apie tai, kaip jam lūžo nosis. „Tai buvo pirmas kartas, kai aš taip pat nukritau. Tai buvo įgyta nauja patirtis.

„Atvykau čia į Meksiką. Buvo puiku būti šio renginio dalimi. Tai tikrai ne pabaiga. Juokinga, kai mane numušė. Pagalvojau: „Visas šias Nigelo Benno kovas mačiau per daugelį metų“. Pagalvojau: „Kaip Nigelas Benas sugrįš? Jis grįš ir ašaros.

„Pagalvojau: „Tu taip neišeisi. Tu sugrįši. Daryk tai, ką daro Nigelas Benas. Akivaizdu, kad to nepadariau, nes būčiau jį išvedęs.

„Po to turėjau keletą gerų mainų, bet akivaizdu, kad buvo sunku atsikvėpti. Tiesiog jaučiau, kad daug laiko mėtydavau smūgius iš oro.

„Visada maniau, kad jis geras. Jis geras, stato spąstus“, – apie Canelo sakė Ryderis. „Net tada, kai manai, kad tau sekasi, o tai man pasisekė per pirmuosius porą raundų, matėte, kad jis atsisiunčia informaciją, kad galėtų ją priklijuoti vėlesniuose turuose ir nustatyti spąstus“, – sakė Ryderis.