Skip to content
Home » Johnas Ryderis šį šeštadienį pasiruošęs nuliūdinti Canelo Alvarezą

Johnas Ryderis šį šeštadienį pasiruošęs nuliūdinti Canelo Alvarezą

Autorius Seanas Jonesas: Šį šeštadienį, gegužės 6 d., DAZN PPV stadione „Estadio Akron“, Gvadalacharoje, Meksikoje, yra pasiruošęs nugalėti ir nuversti neginčijamą super vidutinio svorio čempioną Canelo Alvarezą.

„Canelo-Ryder“ kortelės mokama už peržiūrą dalis prasideda 20:00 val. ET, tiesiogiai per DAZN šį šeštadienio vakarą. Ryderis turi puikų stilių nugalėti Canelo dėl didelio darbo greičio ir puikios variklio.

Jei Ryderis privers Canelo sunkiai dirbti per pirmuosius keturis raundus, jis greičiausiai išsikvėps ir kovos dėl dūmų paskutinius aštuonis raundus, kaip matėme pastarosiose jo kovose su Genadijumi Golovkinu ir Dmitrijumi Bivolu.

Ryderis (32-5, 18 KO) gali pakeisti savo ir savo šeimos gyvenimą, kai Gvadalacharoje nugalėjo superžvaigždę Canelo (58-2-2, 39 KO). Jonas bus uždirbti milijonus pergalės rungtynėse su Canelo.

Ryderiui nebus lengva, nes jis kaunasi Canelo kieme Meksikoje, o tai reiškia, kad jam reikės jį uždėti, kad teisėjai negalėtų to iš jo atimti.

Matėme, kaip Canelo gavo tai, ką daugelis manė palankiai vertindamas per pusšimtį jo kovų per savo globėją, o kai kurie mano, kad jis turėtų dar penkis pralaimėjimus kartu su pralaimėjimais prieš Floydą Mayweatherį jaunesnįjį ir Dmitrijų Bivolą.

„Šiai stovyklai nepalikome nė vieno akmens. Iki šiol viską padarėme teisingai“, – „Matchroom Boxing“ sakė Johnas Ryderis. „Šią paskutinę stovyklos savaitę pasikeitėme kraštovaizdžiu. Tiesiog labai susikoncentravęs kaip komanda.

„Tai laikas, apie kurį svajojau. Aš sunkiai dirbau, nuleidau galvą ir pagaliau čia. Aš tiesiog turiu tai priimti. Niekas niekada manęs neatsisakė ir aš nesiruošiu pasiduoti sau“, – tęsė Ryderis.

„Manau, kad kaip komanda, tai skolinga mums visiems. Šiurkštus judesius ėmiau iki galo, siekdamas vienintelio šios kovos tikslo“, – sakė Ryderis. „Kalbama apie įkrovimą šią savaitę. Likusi dalis dabar yra tokia pat svarbi kaip ir treniruotės.

„Didžioji dalis sunkaus darbo yra atlikta. Liko pora kietų sparnų. Noriu jiems parodyti, kad galite įgyvendinti savo svajones. Jaučiuosi taip, lyg esu geriausia savęs versija, stojusi į šią kovą. Jaučiuosi taip, kad psichiškai ir fiziškai esu geriausios būklės, kokia tik esu buvęs.

„Viską, ką pasiėmiau pakeliui, gegužės 6 d. imsiu su savimi į ringą. Jei laimėsiu šią kovą, visiškai pakeičiau savo ir mano šeimos gyvenimą. Apie tai svajojau nuo vaikystės, o atėjus į šį sportą, kai laikas buvo blogas, nemaniau, kad taip nutiks.

„Sunkiai dirbau ir nuleidau galvą, turiu tai priimti ir tuo mėgautis. Aš niekada nepasidaviau savęs. Šie žmonės palaikė mane per gerus ir blogus dalykus. Tai puiki galimybė, ir aš neketinu jos praleisti.

„Jis turėjo gerą stovyklą šioje stovykloje. Esu tikrai patenkintas tuo, ką jis padarė. Jis tikras profesionalas“, – apie Ryderį kalbėjo treneris Tony Sims. „Jis pasiruošęs eiti. Šią savaitę baigiame. Mes tik pripratome prie karščio. Jaučiu, kad jis bus aklimatizuotas. Jis turėjo gerą sparingą ir yra pasirengęs kovoti.

YouTube vaizdo įrašas