Skip to content
Home » Johnas Ryderis apie Canelo Alvarezą: „Aš jį nustebinsiu“

Johnas Ryderis apie Canelo Alvarezą: „Aš jį nustebinsiu“

Autorius Šonas Džounsas: Johnas Ryderis šeštadienį stoja į kovą su Canelo Alvarezu be jokio spaudimo, nes sirgaliai ir šansų formuotojai tikisi, kad jis pralaimės.

Štai ką Ryderis (32-5, 18 KO) turi savo naudai. Jis bus „siurprizas” Canelo (58-2-2, 39 KO) ir šį šeštadienį, gegužės 6 d., per DAZN PPV Estadio Akron stadione, Gvadalacharoje, Meksikoje, atims keturis jo titulus.

Kai kuriems bokso gerbėjams būtų šokiruoti, kad Canelo pralaimėtų, bet jei pažiūrėtumėte, koks jis buvo įveikiamas 2022 m., prasminga pralaimėti Ryderiui. 32-ejų Canelo dabar prasčiausi metai karjeroje ir jam pasisekė, kad nepralaimėjo abiejų kovų.

Pernai gegužę Alvarezą mokė Dmitrijus Bivolas ir jį lengvai būtų įveikęs išblyškęs Genadijus Golovkinas, jei GGG nebūtų suteikęs jam tiek pagarbos pirmoje kovos pusėje.

„Džiaugiuosi galėdamas kovoti su legenda, ateinu čia dėl savo palikimo, air aš jį nustebinsiu“, – sakė Ryderis apie Canelo.

Canelo ateina į šią kovą su puikiu rezultatu 7:0 prieš britų kovotojus, o jei įveiks Ryderį, jis bus 8:0. Ryderis nori sugadinti tobulą Canelo rekordą šeštadienį Gvadalacharoje įveikdamas jį savo gerbėjų akivaizdoje.

Jei Ryderis praeityje būtų kovojęs su Canelo, yra tikimybė, kad jo rekordas prieš britus būtų 6:1, nes jo kovos stilius popieriuje yra kriptonitinis Meksikos žvaigždei.

Vienintelis klausimas yra, ar Ryanas gali pasinaudoti Canelo galia, kad jį nuvargintų, kaip tai padarė Bivolas. Tai magiškas klausimas, nes Ryderis visą kovą stovės tiesiai prieš Canelo ir jam nebus sunku pataikyti.

Canelo nugalėjo britus

Matthew Hattonas
Ryanas Rodas
Amiras Khanas
Liamas Smithas
Rokis Fieldingas
Kalumas Smitas
Billy Joe Saundersas

Marquezas kritikuoja Canelo varžovo pasirinkimą

„Nuolatinis kovotojas nuo vidutinio lygio iki žemyn“, – ESPN Deportes apie Ryderį sakė Juanas Manuelis Marquezas.

„Kai esi pasaulio čempionas, turi susidurti su bet kuo, ar tai meksikiečiu, ar europiečiu“, – sakė Márquezas.

Canelo šaudo atgal

“[Márquez] visada pavydėjo, bet jo žodžiai manęs neveikia ir aš į juos neatsižvelgiu“, – pridūrė „Canelo“.

„Visa tai yra dalis, visada buvo kritikuojamas žingsnis ir tebėra kritikos“, – naujienų agentūrai Associated Press sakė Canelo. „Tai yra pasidalijimas tarp „neapykantųjų“ ir tų, kurie mane palaiko, kurių, laimei, yra daugiau.

YouTube vaizdo įrašas