Skip to content
Home » JERF: Tiesiog valgykite tikrą maistą

JERF: Tiesiog valgykite tikrą maistą

JERF: Tiesiog valgykite tikrą maistą
Parašė Aggie Stern

JERF, tiesiog valgykite tikrą maistą. Tai taip paprasta arba sudėtinga, kaip jūs tai darote. Aš tikiu supaprastinimu ir čia bus laikomasi tokio požiūrio.

Tiesiog valgykite tikrą maistą. Seanas Croxtonas iš Underground Wellness sukūrė terminą ir akronimą JERF. Šioje diskusijoje tai reiškia, kad reikia vengti perdirbtų maisto produktų (įskaitant perdirbtą cukrų) ir sutelkti dėmesį į apsipirkimą bakalėjos parduotuvės perimetru. Norisi turėti pasirinkimą, kai atidarote šaldytuvą, kad jaustumėtės geriausiai. Nebūna „gero“ ir „blogo“ maisto, kai žmogus PAGRINDINĮ valgymą palaiko variklį ir mažina uždegimą. Čia svarbus žodis yra „pirmiausia“. Maistas yra švenčių, kultūrų, filmų vakarų, gimtadienių ir tt dalis, o taip apriboti dalykus, kad atsisakome kai kurių mėgstamų maisto produktų, nesiekiame sveiko gyvenimo būdo. Svarbiausia nuosaikumas ir pusiausvyra.

Tačiau verta paminėti, kad kartais tam tikros maisto grupės pašalinamos iš dietos (dažnai pieno ar kviečių) ir žmonės pastebi teigiamus bendros savijautos pokyčius (dažniausiai virškinimą ar uždegimą). Tai yra nauda, ​​kurią galima gauti ribojant maisto produktų grupes, bet ne tai, apie ką mes čia kalbame.

Veganams, vegetarams, pescatarams, skaičiuojantiems makrokomandas arba tiems, kurie nėra pirmiau minėti, gali būti naudingi tik valgydami tikrą maistą. Jis skirtas visiems!

Nuo ko pradėti? Sudarykite pirkinių sąrašą! Įtraukite daug vaisių ir daržovių (iš anksto supjaustytų, jei tai padeda), mėsą, maitinamą žole arba be hormonų, ir paukštieną bei šviežią lauke sugautą žuvį. Įtraukite riebius pieno produktus, maitinamus žole (mažiau perdirbkite) ir sveikus nerafinuotus aliejus, tokius kaip kokosų, avokadų ir alyvuogių aliejus. Bumas. Esate pasiruošę pradėti. Jei jūsų proseneliai jį valgė, greičiausiai jis auksinis.

Ką daryti, jei pusryčiams turite barą ir tai jums tinka? Taip ir toliau! Tikslas nėra būti tobulam. Bet kokie teigiami pokyčiai per dieną yra žingsniai į priekį ir tikėtina, kad jūsų bare yra keletas maistingų dalykų! Jei tai spurga… galbūt pakeiskite ją į barą. Tačiau atkreipkite dėmesį į juostelės sudedamąsias dalis. Jei sąrašas ilgas, pabandykite Grubbars barai (Naudokite kodą: Invictus su 15% nuolaida pirmajam užsakymui!), Perfect Bars arba Rx Bars (tik 4 ingredientai). Patogumas yra tikras dalykas ir dauguma iš mūsų neturi laiko pernelyg sudėtingai keisti mitybos pokyčius, kaip norėtų. Tikslas yra sukurti tvarų sveiką gyvenimo būdą, kuris tinka JUMS.

Dažnai valgykite namuose. Tikriausiai jūsų gaminamas maistas pradės patikti labiau nei restoranai. Namuose lengviausia vengti paslėptų dažiklių, pesticidų, konservantų ir kt. Pasirūpinkite paprastu marinavimu dviem patiekalams ir įsigykite daržovių, kurioms paruošti reikia nedaug laiko.

Atkreipkite dėmesį į perkamą produkciją. Įtraukiau du produktų sąrašus: „The Dirty Dozen“ ir „The Clean Fifteen“. Apsipirkdami stenkitės įprotį pirkti ekologiškus daiktus iš tų, kurie išvardyti skiltyje „Nešvarus tuzinas“. Šiuos sąrašus Aplinkos apsaugos darbo grupė (EWG) pateikia nuo 2004 m. Juose reitinguojamas 46 populiarių vaisių ir daržovių užterštumas pesticidais, PO nuplautų ir paruoštų valgyti.

Purvinas tuzinas

Pirkite ekologišką: Braškės, špinatai, kriaušės, nektarinai, kopūstai, pomidorai, obuoliai, persikai, vynuogės, salierai, vyšnios, bulvės

Švarus penkioliktukas

Ne taip svarbu pirkti ekologišką: Avokadas, žiediniai kopūstai, saldieji kukurūzai, kantalupės, ananasai, brokoliai, svogūnai, grybai, papajos, kopūstai, saldieji žirniai (šaldyti), lipčiaus, baklažanai, kiviai, šparagai, kopūstai

Apibendrinant, tikslas čia yra Tiesiog valgykite tikrą maistą daugiausia laiko! Kai ne, viskas gerai. Tai nereiškia, kad kitą dieną reikia „atsitaisyti“. Mėgaukitės visu mūsų turimu skaniu vietiniu maistu!