Skip to content
Home » Jaredas Andersonas toliau kovos rugpjūčio 26 d. prieš Zhaną Kossobutskiy

Jaredas Andersonas toliau kovos rugpjūčio 26 d. prieš Zhaną Kossobutskiy

Autorius Brianas Webberis: Aukščiausio rango reklamuotojas Bobas Arumas šeštadienio vakarą ESPN atskleidė, kad sunkiasvoris Jaredas Andersonas (15:0, 14 KO) grįš rugpjūčio 26 d., kad kovotų dėl šios kortos perkeltoje kovoje su Žanas Kosobutskis.

Arumas neturi kito pasirinkimo, kaip greičiau perkelti 23 metų Andersoną, nei jis būtų norėjęs, nes sako, kad po ketverių metų, būdamas 27 metų, išeis į pensiją.

YouTube vaizdo įrašas

Praėjusio šeštadienio vakarą Andersonas dešimties raundų vieningu sprendimu nugalėjo veteraną Charle’ą Martiną (29-4-1, 26 KO). Andersonas buvo sužeistas penktame ir dešimtame raunde.

Tai galima pasakyti po konkurso Andersono pasitikėjimas buvo pakirstas sunkiais laikais, kai jį padovanojo 37 metų Martinas, kuris buvo pristatytas prieš dvylika dienų. Po muštynių Andersonas pasišalino.

Kaip Andersonas atrodė po kovos, jis pradeda įtarti, kad jis nėra tas talentas, kuriuo iš pradžių tikėjo esantis konkurse.

Andersonas laimėjo kovą rezultatu 98:91, 99:90 ir 99:0, bet atrodė toli gražu nenugalimas.

Jei Jaredui buvo lemta laimėti sunkaus svorio pasaulio čempiono titulą, jis turėjo išstumti Charlesą Martiną, bet jis to nepadarė, ir tai daug pasako apie jo niūrią ateitį.

43-ejų Luisas Ortizas praėjusiais metais nokautavo Martiną per šešis raundus, ir tas vaikinas jau gerokai pralenkęs savo pranašumą, bet vis tiek geresnis kovotojas nei Andersonas.

Jaredas Andersonas kovoja kaip vidutinio sunkumo

„Visus dalykus, kurie galėjo atitraukti jo dėmesį, jis elgėsi kaip tikras veteranas“, – sakė Bernardo Osuno „State of Boxing“, kalbėdamas apie Jaredą Andersoną po pergalės prieš Charlesą Martiną.

„Nesu tuo, ką pasakė Charlesas Martinas, jis kovoja kaip vidutinio sunkumo sunkusis svoris. Taip jį apibūdino kiti žmonės“.

„Apie Charlesą Martiną galiu pasakyti vieną dalyką – jis nekovojo kaip dvylikos dienų pakaitalas, buvo geros formos ir išbandė Jaredą“, – sakė Markas Kriegelis. „Manau, kad taktiškai jis iš pradžių atidavė šiek tiek per daug.

YouTube vaizdo įrašas

„Buvo įdomu pamatyti Jaredą, kuris yra žymiai mažesnis, ir tai jį seks iki pat viršūnės. Kovos pradžioje jis atidavė tiek daug teritorijos. Jūs galėjote tai daug pamatyti.”

„Grįšiu prie Jaredo Andersono temperamento, asmenybės ir mąstysenos. Šiam sportui reikia daugiau tokių vaikinų kaip jis, kad ir toliau duotų mums išsilavinimą, kad kovotojai nebūtinai turi būti vienakrypčiai“, – sakė Andre Wardas.

„Mes galvojame apie tai, kaip kovotojai turėtų reklamuotis ir šį bei tą. Galite apeiti jo istoriją ir susieti su jo istorija. Jis yra simpatiškas, kai su juo kalbi. Jis turi megavatų šypseną.

„Turime leisti vaikinams būti tokiais, kokie jie bus, ir išsivystyti į tuos, kuriuos ketina tobulėti, ir tiesiog ilgai važiuoti, o ne kliūtis.“ Ne, jis ne tai; jis ne toks.’

„Dėl visko, apie ką sakome, kad jis nėra, jis yra daug daugiau, jei atsimerkiame ir pamatysime. Jo gimtasis miestas yra už jo, sunkiasvorių divizionas buvo pastebėtas, o kadangi jis išliks susikaupęs, jis čia bus ilgą laiką, o paskutinis dalykas yra tai.

Andersonas nepasiruošęs keturių geriausių varžybų

„Pažymėkite mano žodžius. Jūs ir toliau matysite, kaip vaikinai išeina į pensiją vis anksčiau ir anksčiau. Boksas yra nuostabus. Tai išveda mus iš daugybės situacijų ir suteikia mums karaliaus išpirką už tai, ką darėme nuo vaikystės, bet tai ne tik apie tai. Žmonėms tai skamba keistai, bet laukite to, nes taip bus ir toliau“, – sakė Wardas.

„Ar jis pasirengęs patekti į trejetuką ar ketvertą? sakė Markas Kriegelis apie Jaredą Andersoną.

„Ne, dar ne“, – pasakė Timas Bredlis.

„Tik tol, kol jis nepataisys [flaws]“, – sakė Bernardo Osuna.

„Anksčiau sakydavau, kad jis pasiruošęs Joshua, bet pamačiusi jo pasirodymą šįvakar ir pamačiusi smūgius, su kuriais jis traukdavosi tiesiai atgal“, – apie Andersoną kalbėjo Bradley.

„Tai pagrindinė nuodėmė, aš tai pabrėžiau su Jaredu, ir jis mane tarsi pribloškia. ‘Aš esu atletiškas. Aš žinau, ką darau. Jis turi tai sutvarkyti, nes jei jis to nepataisys, didelis aukštas, ilgas, stačiakampis vaikinas, galintis ištiesti ta ranka, ta kairė ar dešinė ranka nusileis ir jam tai pakenks“, – sakė Bradley. .

„Manau, kad jis įveikia Joshua“, – sakė Kriegelis apie Jaredą.

„Pažvelkime į šią grafiką, kuri nusako sunkiasvorių divizioną, nes tai nėra tik abstrakti mintis“, – sakė Osuna. „Jei Tysonas Fury ir Oleksandr Usyk yra elitas.

„Tada turime Joe Joyce’ą, Josephą Parkerį, buvusį čempioną, Andy Ruizą, buvusį čempioną Otto Walliną, kuris atidavė Fury viską, ką galėjo, Dillian Whyte, Deontay’us Wilderį, buvusį čempioną, Zhilei Zhangą, kuris išgyvena didžiulį rezultatą. nusiminęs Joe Joyce’as.

„Tada Jaredas Andersonas yra naujos kartos su Ajagba. Ar judi jį [Anderson] į varžovų koloną?

„Taip, jis yra varžovas“, – sakė Bradley.

„Net jei turite klausimų apie tai, ar jis gali nugalėti Anthony Joshua. Ar manai, kad jis dalyvaus šioje kovoje su Zhang ir pasaulio Wilders? pasakė Osuna apie Andersoną.

„Sakyčiau, man patinka Dillian Whyte, man patinka Otto Wallin“, – sakė Bradley.

„Taigi jums patinka žemesnis lygis?” pasakė Osuna.

„Žemesnis lygis“, – pasakė Bredlis, kur dės Džaredą. „Pradėkime nuo žemesnio lygio.

„Aš nesakau, kad jis nepasiruošęs“, – sakė Andre Wardas apie savo požiūrį į Jaredą Andersoną. „Aš tiesiog užduosiu klausimą. Kodėl? Manau, kad jis gali įveikti bet kurį iš tų vaikinų, bet kam jį skubėti? Kam rizikuoti?”

„Kadangi jam tik ketveri metai, Andre“, – sakė Bradley, kodėl Andersoną reikia greitai perkelti, nes jis kalba apie norą išeiti į pensiją po ketverių metų.

„Sąžininga, bet čia yra dalykas“, – sakė Wardas. „Galite duoti jam dar metus prieskonių, ir jis gali turėti nuostabius trejus metus, kurie gali pakeisti jo gyvenimą.

„Faktai“, – sakė Bredlis. „Štai ką aš sakau.

„Sunkiojo svorio divizione jis gali turėti vienerius metus, dvylika mėnesių, kurie finansiškai gali pakeisti jo gyvenimą. Viena kova, todėl kol kas nereikia jo skubinti“, – apie Andersoną kalbėjo Wardas.

Jaredas kovos rugpjūčio 26 d

“ – paklausiau Bobo [Arum] ne fotoaparate: „Koks Džeredo planas? Kas toliau? Nes Jaredas man nedavė jokių vardų ringe“, – sakė Christina Poncher. „Visų pirma, mes stengiamės, kad jis būtų užimtas.

„Mes svarstome galimybę jį įdėti į rugpjūčio 29 d. Talsos kortą prieš pradinį varžovą, su kuriuo šįvakar jis turėjo kovoti su Zhan Kossobutskiy, kuris yra 19:0 ir 18 KO. Taigi jie tiki, kad vizų problemos bus išspręstos, ir dalyvauja laiku, kad jis galėtų atvykti į Talsą rugpjūčio 29 d.

„Taigi, aš pasakiau: „O kas tada? Kada jis kovoja su 10 geriausių? Ar turite ilgalaikį planą Jaredui, nes jis tikrai turi pasitraukimo planą? Jis pasakė: „Aš ieškau tik dešimties geriausių Jaredo vaikinų kitais metais 2024 m.“.

„Tada aš pasakiau: „O kaip su pasaulio čempionu? Jis pasakė: „Tai tikriausiai bus daugiau 2025 m.“, – sakė Poncher.

„Kalbant apie tą rugpjūčio 26-osios kortelę. Kažkas kitas, kuris bus šioje kortelėje, yra Bakhodiras Jalolovas. The [2020 Olympic] medalininkas nokautavo Richardą Torrezą, kuris laimėjo aukso medalį ir privertė Torrezą pasitenkinti sidabru“, – sakė Markas Kriegelis.

„Jis taip pat prideda prie šio mišinio, o jūs matote, kad jis yra 6’7.” Tai naujas prototipas. Žvelgiant į žiedą, dydžio skirtumai yra gana dideli.

„Aš netikiu dideliu vyruku”, – sakė Andre Ward apie Jalolovą.

„Viskas, ką aš sakau, yra jis [Anderson] turėsiu vis labiau priprasti“, – sakė Kriegelis.“ Vaikinai ne tik augs, bet ir tobulės. Nemanau, kad tai yra kažkas, ko jis negalėtų susitvarkyti.