Skip to content
Home » Jaime Munguia nori Charlo, Golovkino arba Benavidezo po Sergiy D-chenko kovos

Jaime Munguia nori Charlo, Golovkino arba Benavidezo po Sergiy D-chenko kovos

Autorius Danas Ambrose’as: Jaime Munguia ir jo reklamuotojas Oscaras De La Hoya turi trijų kovotojų sąrašą kitam varžovui po Jaime 10 raundų antrosios kovos su Sergiy „The Technician“ Derevyanchenko (14-4, 10 KO) birželio 10 d. Ontarijo „Toyota“ arenoje. , Kalifornijoje.

(Nuotraukų kreditas: Cris Esqueda / „Golden Boy Promotions“)

Akivaizdu, kad Munguia (41:0, 33 KO) žiūrėti pro 37 metų Derevyanchenko nėra gera mintis, nes jam gali užtekti, kad šioje kovoje susierzintų. Renginys bus rodomas tiesiogiai per DAZN, nuo 17:00 PT / 20:00 ET.

26-erių Munguia buvo kritikuojamas už tai, kad praeityje atmetė pasaulio čempiono titulo metimus prieš tokius kaip Demetrius Andrade ir Janibek Alimkhanuly.

Atmesti titulo šūvius niekada nėra tinkama kovotojo išvaizda. Vis dėlto atrodo, kad Munguia laukė didžiulės kovos prieš Genadijų Golovkiną ir Canelo Alvarezą, kada jam į glėbį visam laikui kris. Vis dėlto to niekada nebuvo ir neatrodo, kad kada nors nutiks.

„Munguia“ trumpasis sąrašas:

  • Genadijus Golovkinas
  • Džermalas Charlo
  • Davidas Benavidezas

Akivaizdu, kad du vaikinai, kurių De La Hoya labiausiai nori dėl Munguia, yra Golovkinas ir Charlo, nes tai yra laimėtos kovos. Benavidezas yra toli nuo Munguia lygos, todėl tikėtina, kad visas De La Hoya paminėjimo tikslas yra atkreipti Jaime dėmesį.

„Mes norime tos kovos prieš [Jermall Charlo. If that can’t happen, Munguia will fight Golovkin or David Benavidez,” said De La Hoya.

It would be a good idea for Munguia and De La Hoya to forget about the 41-year-old Golovkin because it’s highly unlikely he’s going to bother fighting him. Golovkin might not ever fight again, and if he does, it’ll be a big name. Munguia isn’t a big name unfortunately for him.

“It’s a great matchup. Look, Jaime is a fan favorite. He always puts
on a great show, and he wants to fight against the very best,” said Oscar De La Hoya to Fight Hub TV about Jaime Munguia.

The fact that the WBC has been holding the [middlweight] titulas įkaitu dvejus metus, tai neteisybė boksui ir Jaime’ui bei kitam eilėje, nes [Carlos] Adamesas.

„Jaime’as nori kautis su visais. Jis nori kovoti su geriausiais. Jis nori kovoti su GGG. Nežinau, ar jis pensininkas, ar ne. Jis nori
kovoti su GGG. Kodėl nesurengus tos kovos? Abiem vaikinams to reikia. Abu vaikinai to nori. Kodėl nesurengus tos kovos?
hm

„Akivaizdu, kad pirmiausia pirmiausia. birželio 10 d., tiesiogiai per DAZN; tai vyksta
bus puiki pramoginė kovos korta.

„Visiškai“, – atsakė De La Hoya, paklaustas, ar norėtų, kad Munguia pakiltų iki 168 ir kovotų su Davidu Benavidezu. „Žiūrėk, Jaime Munguia, kai stovi šalia jo, jis yra didelis vaikas. Jis gali nešti 168 be problemų. Aš kalbėjausi su Benavidezu ir prisimenu, kaip sėdėjau su juo.

Benavidesas man paminėjo: „Aš noriu Jaime“. Tai būtų puiki kova“. Aš sakau: „Atspėk ką? Džeimis taip pat nori tavęs. Taigi tai yra viena kova, kurią galima surengti.

„Taip, aš jam pasakiau: „Žiūrėk, tu turi būti kantrus. Viskas. Tik toliau belskite į duris. Galų gale jis atsivers. Aš turiu galvoje juos
negali taip ilgai laikyti užrakintų durų.

„Galų gale, jei nuolat beldėsi į jį, jis atsidarys. Taigi turėkite kantrybės“, – sakė De La Hoya apie tai, ką jis pasakė Davidui Benavidezui apie tai, kad jis buvo nusivylęs dėl to, kad nesugeba kovoti su Canelo Alvarezu.

„Jis jaunas; jis vis dar mokosi. Jis vis dar auga, todėl suprato, bet akivaizdu, kad kovotojai nusivilia. Jie susierzina. Jie nori kovoti pačias didžiausias kovas.

„Visuomenės paklausa visada yra. Visuomenės spaudimas visada yra, bet tu tiesiog laikykis savo kurso, laikykis savo juostoje ir galiausiai įvyks tos didelės muštynės“, – sakė De La Hoya.

YouTube vaizdo įrašas