Skip to content
Home » Įvaldykite laipiojimo virve pagrindus naudodami šiuos 4 grąžtus

Įvaldykite laipiojimo virve pagrindus naudodami šiuos 4 grąžtus

Invictus Athlete, Kristin Holte, skraido per laipiojimą virve.

Įvaldykite laipiojimo virve pagrindus naudodami šiuos 4 grąžtus
Traviso Ewarto vaizdo įrašai

Nesvarbu, ar daug treniruočių praleidote ant lynų, ar esate pradedantis laipioti virve, norint, kad treniruočių metu dirbtumėte efektyviai ir išvengtumėte nereikalingo nuovargio, labai svarbu išmokti pagrindinius dalykus. Išbandykite šiuos keturis pratimus, kad įsitikintumėte, jog lipimas lynu būtų kuo sklandesnis ir lengvesnis. Puikus dalykas yra tai, kad jums net nereikia lipti iki galo lynu, kad galėtumėte praktikuoti laipiojimą, todėl kiekvienas gali tai padaryti, kad geriau liptų lynais, net jei nėra visiškai pasiruošęs visam pakilimui.

Pėdų laikymo pamoka
Šis pratimas yra puikus būdas išmokti įsisavinti pagrindus, kaip itin stipriai sulaikyti virvę kojomis, išvengiant baisaus ir skausmingo virvės nudegimo.

Virvė pakabinama nuo kelių iki pažastų
Tai puikus treniruoklis, skirtas maksimaliai padidinti atstumą ir sumažinti sukibimo / rankos nuovargį kiekviename kopimo virve segmente. Mes nevadiname šių kelių iki krūtinės, nes keliai turėtų atsiverti į išorę, kad padidėtų atstumas, kurį pėdos gali pakelti kiekvieną kartą keliant. Laikykite virvę sklandžiai judėdami tarp kojų ir išvengkite virvės nudegimo, reguliuodami kelio padėtį toliau į šoną, kad bato viršus atsiremtų į virvę.

Virvės suspaudimas nuo kelių iki krūtinės
Dabar pabandykite derinti pirmuosius du grąžtus su šiuo grąžtu.

Virvės prispaudimas prie stovo
Galiausiai sujunkite viską su šiuo grąžtu, kuris padeda sujungti tris aukščiau nurodytus pratimus, kad galėtumėte tiesiog efektyviau lipti lynu, o ne nuvarginti rankas ir sukibimą traukiant aukštyn.

Jei jums patinka ši pamoka arba jums reikia daugiau pagalbos, susijusios su gimnastikos įgūdžiais, peržiūrėkite Travis internetinę gimnastikos programą, kurioje rasite papildomų treniruočių, kurias galite įtraukti į savo treniruočių savaitę.

Taip pat patikrinkite…

Dažnos stovėjimo ant rankų problemos

Strypo raumenų auginimas: patarimai, kaip nuleisti sūpynės

Drugeliai, galvojantys apie drugelio krūtinę ir prisitraukimus