Skip to content
Home » Irklavimo patarimai varžyboms – „Invictus Fitness“.

Irklavimo patarimai varžyboms – „Invictus Fitness“.

Irklavimo patarimai varžyboms
Bryce’o Smitho vaizdo įrašą parašė Kaitlyn Kassis

Kai atvirajame turnyre atsiranda ergas, norite įsitikinti, kad suprantate ir praktikuojate, kaip išnaudoti visas savo irklavimo pastangas. Peržiūrėkite vaizdo įrašą su patarimais apie pėdų padėtį, greitą atleidimą, irklavimo techniką, kvėpavimo mechaniką, tempą ir dar daugiau! Pagilinkime į keletą techninių temų – kalorijų ir metrų irklavimas, technika ir mechanika bei strategija.

Kaip irkluoti kalorijas

Kalorijos dažnai parodomos treniruotėse kaip matavimo vienetas ir atrodo, kad tai viena sunkiausių irklavimo dalių, kurią reikia suprasti.

Kai monitorius matuoja kalorijas, jis matuoja kalorijas per valandą (galią). Išėjimo galia matuojama vatais. Vatai ir kalorijos per valandą yra susiję linijiniu būdu, ty jie juda kartu. Taigi, kai irkluojate dėl kalorijų, irkluojate dėl galios.

Kalorijų irklavimas prieš metrus

Pirmas klausimas paprastai yra, ar neturėtumėte irkluoti skirtingai kalorijų ir metrais. Ir atsakymas yra ne.

Svarbiausia irklavimo dalis yra tai, kad esate efektyvus ir sugebate prisijungti prie mašinos. Turėtumėte stengtis optimizuoti ryšį su mašina, kad galėtumėte naudoti kuo daugiau jėgos, pagreičio ir atstumo.

Patarimai, kaip pagerinti irklavimo efektyvumą

Jei norite įgyti reikšmingą pranašumą tiek atlikdami, tiek kaip jaučiatės, kai atsikratote ergos ir pereinate prie kito judesio, turite viską daryti tinkamai – kaip ir atliekant sunkų kėlimą ar gimnastiką. judėjimas.

Kojų pavara irklavimui

Brūkštelėjimo dalis, per kurią pereiname nuo sugavimo (kai smūgio metu esate iki galo į priekį) iki pratęsimo, turi būti laikoma VAIRAVIMAS KOJOMISpriešingai nei rankos traukimas.

Važiavimas per kojas turi būti toks stiprus prieš ergą, kad beveik jaustumėt, kaip užpakalis iššoks nuo sėdynės. Tiksliau tariant, jėga, kurią stumiate prieš ergą, turėtų atimti maždaug 10–20 svarų nuo sėdynės.

Lygiai taip pat, kaip neatplėštumėte traukos nuo žemės rankomis, judesius ant irkluotojo turite pradėti kojomis. Jūsų rankos tiesiog yra tam, kad nukreiptų tą rankeną prie krūtinės, kai važiuojate per ilgintuvą.

Rankena irklavimui

Laisvas sukibimas, laisva viršutinė kūno dalis. Bėgdami dažnai esate linkę atpalaiduoti rankas, o ne sugniaužti jų į kumščius. Viršutinės kūno dalies įtampa yra ne tik energijos švaistymas, bet ir netinkama padėtis per žingsnį. Ta pati teorija taikoma ir jūsų rankenai ir viršutinei kūno daliai ant erg. Visiškai be reikalo baltuoti rankenos.

Atvirkščiai, geriau laikyti rankeną atsipalaidavę. Be atpalaiduojančio sukibimo, taip pat svarbu, kad pečiai ir rankos būtų laisvi. Jei rankos jau yra įtemptos, daug didesnė tikimybė, kad grįšime prie viršutinės traukos, o ne prie apatinės kūno dalies.

Klubo lankstas irkluojant

Šis kitas taškas yra didelis „Aha! akimirka daugeliui žmonių. Kai visiškai ištiesėte pavarą ir ketinate pradėti atkūrimo po insulto dalį, pirmiausia pagalvokite. Prieš pradedant atsistatymą, sėdynė turėtų šiek tiek pasislinkti atgal, kol ji pradės slysti į priekį.

Atsigavimas irkluojant

Šį judesį galima įsivaizduoti kaip tą patį vyrių modelį, kurį matote švariai pakabinus – jis netgi tarnauja tam pačiam tikslui! Stumdami užpakalį atgal, pirmiausia apkraunate pakaušio juosteles per atsigavimą, o tai paruošia galingą ir sprogstamą važiavimą.

Efektyvus atkūrimas + galingas diskas = SĖKMĖ!

Turėkite omenyje šiuos patarimus, kai kitą kartą treniruotės metu užlipsite ant ergos ir sužinosite savo judesių modelius irkluodami. Tikėtina, kad yra ką nors mažo, ką galite patobulinti, dėl ko jūsų laikas, praleistas irkluotoje, taps daug efektyvesnis ir galbūt net malonesnis! (Tačiau jokių garantijų dėl to nėra.)

Kiti dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti irkluojant…

Pergalvokite savo kvėpavimą

Mobilizuokite krūtinės ląstos ir pakaušio raiščius viename

Krūtinės ląstos stuburo izometriniai laikikliai