Skip to content
Home » „Invictus“ ir „SugarWOD“ suvienijo jėgas, kad jums geriau tarnautų!

„Invictus“ ir „SugarWOD“ suvienijo jėgas, kad jums geriau tarnautų!

Išgirdome daug jūsų prašymų naudoti platformą, kuri leistų geriau sekti savo rezultatus, žiūrėti programavimą iki savaitės vienu metu, bendrauti su kolegomis sportininkais ir turėti lengvai naudojamą programėlę treniruotėms naršyti. Todėl džiaugiamės galėdami pranešti, kad dabar SugarWOD siūlome šias Invictus programas: Varžybos, pasirodymas ir kūno rengyba, meistrai ir atletai.

Kas yra SugarWOD?

SugarWOD yra treniruočių programa, leidžianti pasiruošti, sekti ir bendrauti vienoje vietoje. Sportininkai turės prieigą prie savo treniruočių istorijos, štangos kėlimo procentų skaičiuoklės ir funkcijų, pvz., nuotraukų dalijimosi, kumščių smūgių ir komentarų, kad paskatintų dar daugiau sportininkų ir jų trenerio sąveikos.

Kokia SugarWOD naudojimo nauda?

Išmatuoti rezultatai!

SugarWOD siūlo daugybę puikių funkcijų, tačiau viena, kuri, mūsų nuomone, yra labai svarbi kiekvienam, norinčiam tobulėti savo kūno rengybos kelionėje, yra galimybė stebėti rezultatus.

Nebereikia naršyti prieš tris mėnesius pateiktų komentarų, skaičiuoklių ar senų žurnalų, kad pamatytumėte, koks buvo jūsų paskutinis „Fran“ laikas, nes „SugarWOD“ visa informacija yra jūsų pirštų galiukais, kad galėtumėte MAŽIŪRĖTI savo rezultatus, pažangą ir sritis. galėtumėte skirti šiek tiek daugiau dėmesio. Registruoti savo kėlimus ir treniruotes svarbu dėl daugelio priežasčių.

1) Tai gali padėti įvertinti jūsų pažangą!
Jei nežinote, kiek pakėlėte arba kiek anksčiau praleidote treniruotėje, sunku išmatuoti pažangą. Vietoj to tiksliai užsirašykite, kokį svorį naudojote ir per kiek laiko baigėte treniruotę. Tokiu būdu kitą kartą treniruotės metu pamatysite, koks esate stipresnis ir greitesnis!

2) Treniruočių žurnalas gali padėti išsikelti tikslus.
Pasakykite, kad lentoje pasirodo treniruotė, pavyzdžiui, „Fran“. Jei sekate savo treniruotes, tuomet žinosite, koks yra jūsų senasis „Fran“ laikas. Tarkime, kad jūsų senasis laikas buvo 5:45 su nurodytu svorio kiekiu. Tai buvo prieš 4 mėnesius. Dabar galite nustatyti naują tikslą, tarkime, 5:15. Stebėdami savo treniruotes galite išsikelti realius tikslus.

3) Tai padės jums laikytis dienos recepto, kad galėtumėte toliau daryti pažangą.
Dažnai pasirodo liftas, kuriame rašoma, pavyzdžiui, „Travelė x 3 @ 85 % jūsų 3 RM“. Tai bus nepaprastai sunkus receptas, kurio reikia laikytis, jei neįsivaizduojate, koks yra jūsų 3 pakartojimų maksimalus greitis. Jūs neįsivaizduojate, ar pakėlėte 205 x 3, ar 225 x 3 – tai yra didelis skaičių skirtumas, kai bandote pasiekti pažangą atliekant mirties trauką. Be to, kad žinosite savo skaičius, taip pat bus patogu sekti savo treniruotes naudojant SugarWOD, nes ji automatiškai suteiks 85% jūsų 1RM Deadlift (arba bet kokį jums reikalingą procentą). Daugiau jokios treniruotės matematikos!

Tiesiog užregistruokite savo rezultatą Invictus lentoje arba savo asmeniniame žurnale. PR apskaičiuojami automatiškai, kad galėtumėte matyti savo pažangą ir džiaugtis patobulinimais!

Kaip prisijungti prie „CrossFit Invictus“ programų „SugarWOD“?

Čia galite prisijungti prie „Invictus“ programų „SugarWOD“.


Kiek kainuoja CrossFit Invictus programos SugarWOD?

Kiekviena SugarWOD programos prenumerata leidžia jums gauti visus „SugarWOD“ teikiamus privalumus, sekimą ir sąveiką, taip pat kiekvieną dieną „Invictus“ trenerio treniruotės konkrečias apšilimo ir instruktavimo pastabas.

Našumas ir kūno rengyba (vienas abonementas) – 14,99 USD per mėnesį

Varžybų programa – 29,99 USD per mėnesį

Magistrantūros programa – 39,99 USD per mėnesį

Invictus Athlete – 79,99 USD per mėnesį


Ar galiu pasiekti CrossFit Invictus programas kitur nei SugarWOD?

Mes vis tiek teiksime visas savo programas savo svetainėje už dabartinę kainą, taigi, jei jums patinka sekti mokymo programą tinklaraštyje, galite ir toliau ten rasti programas.

Mokamų programų („Masters & Athlete“) atveju vis tiek gausite apšilimą, treniruočių pastabas ir bendravimą, jei stebėsite mūsų tinklaraštį, bet neturėsite stebėjimo ir kitų „SugarWOD“ funkcijų.

Nemokamos programos mūsų svetainėje (Performance, Fitness & Competition) vis tiek bus skelbiamos dabartinėse vietose, bet be apšilimo ir trenerių pastabų, todėl jei norite gauti šias privilegijas ir visus SugarWOD siūlomus priedus, prisijunkite prie mūsų ten!

Mes visada ieškome būdų, kaip pagerinti mūsų sportininkų patirtį ir tikimės, kad jums patiks šis naujas SugarWOD priedas. Jei turite klausimų, nedvejodami siųskite juos adresu info@crossfitinvictus.com.