Skip to content
Home » Haney vs. Lomachenko = „per arti“ būti apiplėšimui – Chrisas Algieri

Haney vs. Lomachenko = „per arti“ būti apiplėšimui – Chrisas Algieri

Autorius Chrisas Williamsas: Buvęs pusvidutinio svorio čempionas Chrisas Algieri nesutinka su daugybe gerbėjų, kurie neginčijamą lengvojo svorio čempiono Devino Haney pergalę prieš Vasilą Lomačenko laiko apiplėšimu praėjusio šeštadienio vakarą.

Algieri pažymi, kad daugelis raundų buvo artimi ir galėjo vykti bet kuriuo kitu būdu. Haney kūno smūgis ir puiki smūgių galia padėjo jam laimėti daug raundų.

Lomachenko atrodė daug mažesnis nei Haney, atsidūręs dviem divizionais žemiau už stambų čempioną.

Haney rehidratuotas svoris nebuvo atskleistas per ESPN kovos transliaciją, tačiau tai nebūtų šokas, jei jam būtų maždaug 155. Tai didžiulis lengvasvoriui. Palyginimui, Lomachenko atrodė ne didesnis nei 138, o jam trūko si

Deja, Lomachenko (17-3, 11 KO), jis per ilgai laukė, kol įjungė Haney (30-0, 15 KO), ir jis atidavė daug pirmųjų aštuonių raundų.

Haney-Lomachenko nebuvo apiplėšimas

„Visi gąsdina, kad tai yra kažkoks apiplėšimas. Kova buvo per arti. Kaip tu supyksi?” „Inside Boxing Live“ sakė Chrisas Algieri, apmąstydamas praėjusio šeštadienio kovą tarp Devino Haney ir Vasylio Lomachenko.

„Ringe maniau, kad Loma laimėjo, bet pažiūrėjau į savo rezultatų kortelę ir tai buvo lygiosios. Manau, kad tu turi pažiūrėti į tuos kūno kadrus [from Haney]. Jie buvo nuoseklūs, sunkūs, o Lomačenko smūgiavo daug, tai buvo puikūs smūgiai.

„Haney galva atšoko atgal, bet tai tikrai nebuvo sunkūs, žalingi šūviai. Būdamas arenoje pajutau, kad Loma yra daug, daug mažesnis vaikinas, kuris nesimėto su blogais ketinimais. Jo smūgiai nebuvo lyg griaustinis.

„Tai buvo apylygė kova. Jei Loma laimėtų, suprantu. Jei lygiosios, aš tai suprantu. Jei Haney laimėtų, suprantu. Rezultatų lentelės nebuvo beprotiškos. Apiplėšimai akivaizdūs. Tai nebuvo akivaizdu“, – sakė Algieri.

Haney kūno smūgis laimėjo kovą

„Tai buvo moderni klasika. Kūno smūgis tikriausiai laimėjo Haney kovą“, – sakė Danas Canobbio. „Buvau taip pat nustebęs, kaip ir jūs. Pusė jo jungčių buvo kūno šūviai. Aš sutinku su tavimi. Haney atrodė didžiulis, o Loma – maža.

„Daugelis Lomas smūgių atrodė kaip smūgiai į rankas. Jie neatrodė kaip pelnę įvartį, bet buvo tokie velniškai tikslūs ir ateidavo iš tokių kampų, kur nematydavai jų artėjančių, ir gaudė Haney iš kairės ir dešinės.

„Kiekvienas raundas buvo arti paskutiniųjų trijų, o tai buvo didelė priežastis, kodėl gerbėjai namuose manė, kad Lomačenko laimėjo kovą, nes tai buvo paskutinis dalykas, kurį jie matė. Paskutiniai trys turai.

„Dešimtajame raunde Lomačenko pranoksta jį 11:5. Galite pažvelgti į raundą. Maniau, kad tai buvo aiškus Lomačenko raundas. Dave’as Morettis pelnė įvartį Haney. Nežinau kaip. Moretti turi pasakyti „labanakt“ ir „sudie“.

„Paskutiniai trys turai. 44-18 prisijungia prie Lomačenko. Maniau, kad jis atėjo vėlai. Tie pirmieji aštuoni ar devyni raundai buvo skustuvo plonumo. Tai buvo vienodai suderinti vaikinai, nors jiems buvo 35 ir 24 metai [age difference] ir vienas vaikinas, kuris yra daug didesnis už kitą Haney.

„Tai buvo šių dienų klasika. Tai puiki klasika pirmyn ir atgal jūsų sėdynės krašte. Arenoje tai tiesiog jaučiau. Haney-Loma buvo skirta puristams. Tai buvo tokia nuostabi kova. Norėčiau, kad būtų dar 12 raundų.

Devinas negaus nuopelnų už pergalę

„Haney’ui tai yra nemalonu, nes jis laimi, bet nemanau, kad jis gaus visą nuopelną“, – sakė Canobbio. „Aš ką tik skaičiau komentarus, ir dauguma žmonių mano, kad Lomačenko laimėjo tą kovą; net Bradley tai pasakė per mūšį.

„Klausyk, jis gauna atlyginimą ir turi visus diržus“, – sakė Algieri apie Haney. „Jis gali verkti iki pat banko. Jis ką tik įveikė Šlovės muziejų ir tai pasakė. Jis įtrauktas į knygas už tai, kad įveikė Lomačenką, kuris yra vienas geriausių mūsų kartos kovotojų.

„Tai nėra apiplėšimas ta prasme, kai mes grįšime atgal ir panaikinsime sprendimą. Ne. Žmonės mėgsta Lomacheenko. Jis labai malonus vaikinas. Jis atrodo nuolankus ir turi visą ukrainietišką reikalą.

„Haney tapo dideliu kulniuku rengiantis šiai kovai. Prieš šią kovą jis tapo labai nepatikimas, bet manau, kad tai buvo jo paties darbas. Jie to norėjo“, – sakė Algieri.

„Ar manote, kad Lomačenko padarė pakankamai vėlai? Demonstracinių raundų nebuvo daug, bet, maniau, tie parodomieji turai nukeliavo į Loma, ypač 10 ir 11“, – sakė Canobbio.

YouTube vaizdo įrašas